Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Zaloguj się   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Fuzji brak ..

Napisane przez Sławek Oppeln Bronikowski , 11 listopad 2012 · 840 Wyświetleń

Cały ten rok ważyły się losy ZO Łódź . Już , już miało dojść do połączenia się okręgu łódzkiego z okręgiem Piotrków , ale w końcu ambicjonalne kalkulacje lokalnych związkowych baronów sprawiły , że obecny stan zawieszenia , jeszcze jakiś czas się utrzyma ..
Okręgowa drobnica funkcjonująca osobno , a nawet regularnie przeciw sobie tocząca mało zrozumiałe wojenki , typu Sieradz , Piotrków , Łódź czy Skierniewice , żadnego większego albo ambitniejszego zamysłu czy planu, nie jest w stanie od lat przeprowadzić , a ich niezbywalnym status quo to jest w zasadzie tylko jałowe trwanie . Sąsiednie okręgi wokół miasta Łodzi obawiają się , iż zdominuje ona po ewentualnym połączeniu całą nowo powstałą strukturę , zupełnie zresztą słusznie , bo gros ich członków to przecież łodzianie , którym definitywnie przestały się podobać ich własne jakby nie liczył , osiemnaście miejskich rzek . I pojezierze Przędzalniana plus Krzywie . I Stefański . Nie wiedzieć czemu ..
Szykuje się więc kolejny , całkiem bogaty system porozumień , co też niczego specjalnie nie zmienia w tym klinczu . Wciąż się bardziej liczą posady , etaty , odpisy , układy , oraz małe szachy małych graczy , niż funkcjonalność tego całego związkowego stworu ..
Zdjęcie
Kuba Standera
12 lis 2012 11:03
Reformuj, idź na zebrania, głosuj.
Będzie lepiej :D
    • kocmyrz lubi to
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
12 lis 2012 23:13
Będzie lepiej ??!
Jest w związkowej strukturze zdecydowany nadmiar biurokratycznego formalizmu nad zdrowymi , ludzkimi relacjami . Aparat Weissa przegrywa z drętwym aparatem . W ramach postkomunistycznych dekoracji inwencja albo aktywność nie jest złotem , niestety :(( Zasadą jest stara , nie wychylać się , bo władza pałuje nadpobudliwych , albo milcząca większość obrzydzi ..

Grudzień 2018

P W Ś C P S N
     12
3456789
1011 12 13141516
17181920212223
24252627282930
31      

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

Przeszukaj mój blog