Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Zaloguj się   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Standard - ho ho..

Napisane przez Sławek Oppeln Bronikowski , 23 marzec 2018 · 1039 Wyświetleń


Byt kształtuje świadomość. I media. I popkultura. Lud długo poddawany tym rygorom odruchowo zgruzuje, obróci wniwecz wszystko, czego się dotknie.. a jeśli nawet się nie dotknie, to przynajmniej spróbuje gruntownie obesrać.. :) A wszelki, zdumiewająco nieczęsto, publicznie występujący rozum ma w starciu z nim, mniej więcej takie same nikłe szanse na życie jak starozakonny na życie za niemieckiej okupacji..

Tu jest prawdziwy kwiatek

http://flyfishing.pl/mainforum/

Wątek o Passarii to jest czysty ekstrakt, w 100% samoistny cda wyciąg ze stanu umysłów śmiesznych ludzików z wędką. Cała litania dzikich pretensji, zarzutów, żalów, hucpy, domysłów, zawiści, prostackich impertynencji wyszukujących dziury w całym, skierowana przeciw rzeczy jedynie najwyższej pochwały godnej. No i oczywiście nieodłączny lans. Lansiarz się akurat zgrabnie ogrzał w cudzym blasku.. :)

Ten wątek to nic innego jak cały ten nasz wspaniały, wędkarski świat w pigułce. I nasz prawdziwy wizerunek. Obraz agresywnego zera leżącego, w kompletnie nieuzasadnionym poczuciu osobistej wyższości perorującego i gardłującego przeciw wszystkiemu co nie zgadza się z jego osobistym horyzontem. I tu wracamy do początku.. :)


A fujj!!


Smutne to.
Unikając pozawedkarskich problematyk skomentuje tylko, że problem równania w dol, wpajany juz w szkole podstawowej jest potem Modus operandi dla wielu osób na całe życie :(
Może być chujowo, ale równo - wtedy ok :(
    • jbk, krzychun i Krzysiek P lubią to
Zdjęcie
Paweł Bugajski
23 mar 2018 20:19

Warto przeczytać wątek zalinkowany przez Sławka, problem trochę znam, łowiłem w Pasłęce w 1993 ponizej opisywanego odcinka.Były duze potoki, najwiekszy 60 cm zlowiony na rapalkę.

Ale nie o tym. Paskudna kłótnia i zarzuty skierowane  w kierunku Piotra Piskorskiego, zazdrość i chęć do czerpania z pracy innych powala.

Ile rzek w Polsce, ile możliwości...a jednak najłatwiej podłączyć się do cudzego sukcesu...

Sławku-wartościowy blogowy wpis - pozdrawiam.

Paweł

Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
24 mar 2018 07:16

Panowie.. Nie jestem zaskoczony, ten podły standard i tą wsteczną atmosferę, co skutecznie utrąci albo skrzydła ambitniejszym popodrzyna - od dawien dawna dewizą wędkarskiego świata jest. Wróg czai się wszędzie! :)   

Sławku, z uwagi że jesteś taki nietuzinkowy, zadam Tobie dziwne pytanie. Sprzedać Major crafta okoniowego, najwyższy model truzer i w zamian zrobić sobie w pracowni szklaka z fishing artu, z tego nanoflexu ?

Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
27 mar 2018 04:59

Nic nie wiem o MC, nic nie wiem o szklakach FA, nic nie kumam - generalnie..:)

    • Guzu i krzychun lubią to
Zdjęcie
Krzysiek Dmyszewicz
01 kwi 2018 17:27

Lansiarz wraz z dwoma wariatami ze Szczecina i Stargardu podarował Ci zamiast zbiornika na płotki i leszcze - fajny odcinek Regi zachowany przed zalaniem koło Gąbina. Widzę ponadto, że Twój wpis zalajkował Kolega, który po mojej osobistej wizycie w RZGW Wrocław stwierdził, że się nie da odmulić Plichowic. Pani Dyrektor miała nieco inne zdanie, no ale ważniejsze jest kolekcjonowanie kołowrotków. Indywidualistyczna postawa dawnych elit i oderwanie od spraw publicznych - widać, że czerwoni osiągnęli swój cel. Została Ci tylko szafa sprzętu i Koledzy z takimi szafami. Lansiarz ponadto potrafił obronić coś, czego sama Passaria obronić nie potrafiła. Obawiałem się, że parageneza Witek&JacekP z pozycji neutralnych niepotrzebnie zaorają Passarię. Tyle w temacie.

Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
02 kwi 2018 05:36

Zdaje Ci się.. Ale podłączyłeś i podwiozłeś się na Passarii ładnie, bez tej zwykłej histerycznej egzaltacji i dowartościowywania własnej nieistotności przez toczenie piany :)

Zdjęcie
Jerzy Kowalski
04 kwi 2018 09:37

Pozostaje tylko zgodzić się z pierwszym komentarzem, że smutne to.

 

Smutne, niestety, z każdej strony, jak i z ich przyległości ... Przywołując analogię sportową - i gracze i drużyny, i sędziowie i szatnie i ławki, i trybuny i loże, i kanapy przed telewizorem ...

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Jerzy Kowalski

    • Sławek Oppeln Bronikowski lubi to
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
04 kwi 2018 17:04

Ukłony, Panie Jerzy.. 

Sławek, nie piszę tu i nigdzie. Ale jakoś tak nie powstrzymałem się. Niestety, ten temat ma swoje inne coś. Pisząc to coś nie znasz paru, istotnych faktów. Nie takie to proste i oczywiste jak wynika z lektury... .

Pozdrowionka.

R.

Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
04 kwi 2018 21:58

Fakty są jakie są, dżentelmeni nie dyskutują o faktach. Hejt, kundlizm i małość są tu oczywiste.. 

Zdjęcie
Krzysiek Dmyszewicz
05 kwi 2018 04:28
Korzystanie z zasobów nie dodaje obiektywizmu osobom korzystającym. Ale dlaczego nikt nie protestował gdy kopali sąsiada? Chyba do końca życia będę łowić jelce, bo coraz większy jest krąg ludzi, których nie chcę spotkać nad rzeką, żeby mi swoim zezwięrzęceniem popsuli dzień.

Maj 2019

P W Ś C P S N
  12345
6789101112
13141516171819
20 21 2223242526
2728293031  

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

Przeszukaj mój blog