Skocz do zawartości

 • Zaloguj korzystając z Facebooka      Zaloguj się   
 • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

shit storm

Napisane przez Sławek Oppeln Bronikowski , 28 styczeń 2019 · 680 Wyświetleń

Zima trzyma - to dobrze. Jak widać, walka z ograniczeniem emisji CO2 jest nie tylko korzystna finansowo, ale i całkiem skuteczna. No, no.. Wyspy na Pacyfiku ocalone, wyobrażenia europejczyków nakarmione. Cud się dokonał, a Al Gore jest świeckim Mesjaszem..
A my, przy okazji, po cichutku, w cieniu fajerwerków globalnej zajebistości, w zimowym mroku i chłodzie dokonaliśmy bezstresowej eutanazji niepotrzebnych już nikomu, noworocznych postanowień.. dając w ten sposób szansę kolejnym wizjom.. :)

 

Shit storm jest główną zdobyczą społeczeństwa informacyjnego. Nieoficjalną koroną cywilizacji 2.0 - dla pewności wystarczy zajrzeć na fejsik, albo inne insta - które wyjątkowo zgrabnie zastąpiły tv.. :)
To co istotne jest kompletnie nieistotne, ale demokratycznie dostępne dla wszystkich.. Shit storm jest też formą bardzo pożyteczna dla wielkich graczy, dla ich niemniej wielkich interesów, albowiem jego ogłuszający jazgot i planowo wywołane emocje skryją literalnie wszystko. Dzięki czemu na ten przykład kilkadziesiąt spontanicznych samobójstw, przypadkowych wypadków lotniczych i drogowych oraz tajemnice odrażających mordów, które miały miejsce w Polsce, utonęły bezpiecznie w ekscytujących gównoburzach..

 

W wędkarskim świecie, w tym w którym jesteśmy z nieuleczalnej miłości ukorzenieni, gównoburza również jest fundamentem wszelkiego życia. Spójrzmy na braterskie forum ff, opuszczone przez głównego kreatora shit stormów - Krzysztofa Dmyszewicza. Prawie umarło, a na pewno choruje z rozpaczy, sierocej udręki, osamotnienia i braku dalszych perspektyw..
Z pewnym smutkiem zauważam, że wypala się także potencjał świetnie zaszczepionego uprzedzenia do własnego stowarzyszenia..
Matko!!
Ileż bezkompromisowych auto kompromitacji i żenujących coming outów widziałem w sieci i w przestrzeni poza www! Jakich durni dobrowolnie z siebie można zrobić, ile pary puścić w gwizdek, ile czasu zmarnować, jak bardzo się poniżyć i ośmieszyć. Tyle mojej uciechy.. :rolleyes:
I wszystko to na nic, daremne było to osobiste poświęcenie, te niebotyczne wały piany, te wszystkie rozemocjonowane nieprzytomnie wrzawy !? Na marne to wszystko z nosa wydłubane.. albo z kolorówki łyknięte??

 

Wędkarski świat to jest oczywiście wydmuszka. Zero treści. Ale cóż możemy biedni począć, skoro nie mamy żadnego innego wyjścia - shit storm pozostanie naszą opoką. Gównoburza zawsze nas wzmacniała i konsolidowała. Trzymajmy się tej tradycji, i broń Boże nie pogardzajmy nią - albowiem jest bardzo nowoczesna w formie.. :)


Zdjęcie
HighRider
28 sty 2019 13:31

I gówno wpadło w wentylator...

  • Sławek Oppeln Bronikowski lubi to

Srogie piguły Sławomirze ... 

  • Guzu i Sławek Oppeln Bronikowski lubią to
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
28 sty 2019 16:43

Ee tam, Wojtek  - słodziak jestem wobec plugawej rzeczywistości.. :)  

  • Krzysiek P lubi to

Level hard: gównoburza w szklance wody ;)

Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
28 sty 2019 18:04

Phi.. taka sobie przystawka..:) Duża gównoburza występuje bardzo często, Marvinie, pojawia się natychmiast po użyciu słowa: rybacy, retencja, Siarzewo, PZW, żegluga, przekop, myśliwi, dziki, broń palna, kleszcze, itp etc..

Se nie pozwalam na takie rozpasanie.. :) 

  • Marcin Rafalski lubi to
Zdjęcie
Marcin Rafalski
28 sty 2019 22:58

(...)Duża gównoburza występuje bardzo często, Marvinie, pojawia się natychmiast po użyciu słowa: rybacy, retencja, Siarzewo, PZW, żegluga, przekop, myśliwi, dziki, broń palna, kleszcze, itp etc..(...)

 

Z masochistyczną przyjemnością powtarzam wyczytany gdzieś w socjologicznej publikacji passus: "70 % badanych nie umiało prawidłowo zinterpretować rozkładu jazy na przystanku autobusowym" Śmiem przypuszczać że może leźć tu przyczyna owych fekalnych turbulencji

  • Sławek Oppeln Bronikowski i etherni lubią to
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
29 sty 2019 06:22

Wojna światów przybiera na sile! Walka wre! Światów podstawionych, oczywiście.. nie przedstawionych.. :)

Zdjęcie
Marcin Rafalski
29 sty 2019 13:46

Jena z przyczyn winien byłem napisać...

Zdjęcie
bartsiedlce
29 sty 2019 22:31

Proszę o wyjaśnienie terminu "forum ff", nie jestem w tym najmocniejszy  :ph34r:

Zdjęcie
Paweł Bugajski
30 sty 2019 00:46
Fly fishing forum. Jedno ze starszych miejsc w necie dotyczące wyłącznie muszkarstwa. Zawiera to forum dział komisowy, który jest szybkim i skutecznym, choć pozbawionym regulaminu miejscem zakupu i sprzedaży. Forum posiada też dział sprzętowy i ogólny. Nie jest nowocześnie skonstuowane, ale odzywają się tam czase znani i uznani muszkarze. W mojej ocenie ffforum ulega powolnej atrofii, poziom agresji bywa niemały, a moderacja opieszała. To tak subiektywnie i krótko
  • Sławek Oppeln Bronikowski i bartsiedlce lubią to
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
30 sty 2019 07:02

Forum ff jest wciąż jeszcze żywym przykładem jak łatwo degenerują się nasze fora. RO w bardzo podobny sposób wykorkowało, tam akurat przewiozło się na rytualnej, właśnie ogłoszonej nienawiści do PZW.. co poniekąd pasowało do poziomu reklamowanego w nagłówku serwisu Onetu.

Wystarczy jedna,  dwie osoby z chorym poziomem ambicji - takich jak dmychu, albo darek1, albo kolejny zachłyśnie własną zajebistością, a wszystko inne znika. Samo stosowanie regulaminu albo ręczne moderowanie nie zapobiega takiemu dryfowi, jest bardzo mało skuteczne. Dobrze, dużo efektywniej w tej roli wypada grupka ludzi z doświadczenie tudzież osobistym autorytetem, podobnie myśląca. To tutaj jeszcze jako tako działa.. :)

 

Ale i tak pozostaje faktem, że fora wędkarskie nie potrafią zakrzątnąć się wokół własnego interesu - ba! - nie potrafią go zdefiniować, ani reprezentować kontentując się na kopiowaniu poziomu Pudelka, albo ŻnaG, albo własnych tabloidów - oferując w zamian usługi chłopaków na posyłki . Mnóstwa kluczowych osób też tu nie uświadczy.. Wobec świata który nas otacza jesteśmy tylko reaktywni - zdroworozsądkowa aktywność, ani rozum, ani samodzielność, nie są w cenie.. :)

Zdjęcie
bartsiedlce
30 sty 2019 10:58

Dziękuję, Panowie, za wyjaśnienia

ajjjj

Sierpień 2019

P W Ś C P S N
   1234
567891011
12131415161718
1920212223 24 25
262728293031 

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

Przeszukaj mój blog