Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Zaloguj się   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wiosna

Napisane przez Sławek Oppeln Bronikowski , 25 marzec 2019 · 473 Wyświetleń

Byłem wczoraj krótko nad wodą. Wiosna w pełnym natarciu.. Ale przezroczysta roślinność niczego nie skrywa. Gdzie nie spojrzeć, syf z gilem, wszędy koszmarny śmietnik po ludziach - całe wysypiska bogacącego się społeczeństwie. Zwiędłe opakowania, flachy, folia i plastik. Co z tego że progres wyraźny jest i niebanalniy.. kiedy wszystko jakoś dziwnie zbacza w format analny.. :)

 

Wczoraj usłyszałem od łowiącego sprężynisty, że PZW uczyniło przez zimę mnóstwo szkód. To co zwykle.. :) Na zaczepkę pt - piękny dziś dzień, pan sprężynista z miejsca rozjuszony tradycyjnie ruszył w k..wanie i ch..wanie; jako to, że ciągle nie zarybiajom i nie pilnujom, to jeszcze k..wy kradnom i żyć nie dajom, porty kasujom, jakieś je..ne rejestry trza umić wypisać, wodę ch.j wie czemu opuszczajom albo podnoszom, a ryby nie biorom - prócz tych kilkunastu maleństwa w siatce, dla kota, i się k..wa nawet za zanente nie wróci.. A on to wszystko pi..doli w sam łeb, i więcej płacił ch..om nie będzie..I ch..!!
To był bardzo ładny speech, ale straszliwie zdarty od nałogowego używanie przez mniej albo bardziej wypasionych intelektualnie, no i do rzygu znany z forów wędkarskich, gdzie jest standardową wizytówką zabiegającego o tanią popularność członka.. idealny komplet do tanich zakupów na aliexpress..

 

Wprawdzie porozumień jest do wyboru i koloru, koła martwe, czyli niewymagające i bezobsługowe, przynależność do niczego nie zobowiązuje - a i nikt inny niczego specjalnie nie wymaga, "opłata" za łowienie ciągle jest przyjemnie niska, ryby można trzaskać z figurami przez rok cały,kłusownictwo kwitnie, jednak ego członka non stop krzywdzonego przez świat cały, i tak trawi nieutulony dyskomfort, wręcz cierpi prawdziwe katusze.. :huh:

 

Nie może człowiek - w domyśle członek - odejść, bo tu jest tak tanio i bez żadnego ryzyka można sobie wygodnie wegetować. Nic nie musi.. zresztą nic innego nie potrafi, więc lepszego miejsca se nie stworzy.. Niestety zostając - to dramatu oszukiwanego sprężynisty, ciąg dalszy.. :(
Ale nikt przecież nie mówi - wy..dalaj! PZW to modelowy przykład galopującej tolerancji. Ale tolerancja to już chyba za mało, to jakiś staromodny przeżytek, na gwałt potrzebna jest bezwarunkowa akceptacja i bezkrytyczna afirmacja członka..

 

Tu moja osoba się jednak separuje, a staropolski zwrot - won mi z oczu! - nie wydaje się taki zły.. :)


Zdjęcie
Krzysiek P
26 mar 2019 15:27

Panie Sławku przeczytawszy tytuł obawiałem się, że o polityce będzie..i gdy już prawie odetchnąłem ostanie zdanie pierwszego akapitu mnie już upewniło :)
Co do zagadywania, to ja jednak ostatnio "paczę uważnie" do kogo gębę otwieram żeby klaskaniem po policzku się nie skończyło..Do tego taki "sprężynista" posiadać może ..i może nie wahać się użyć adekwatnego do nazwy właściciela narzędzia z ostrą krawędzią tnącą.. Więc czasem nie pozdrawiam, a nawet odwracam wzrok..parafrazując wieszcza...po co znów kłotnie i "nasze swary głupie"..wszak i tak ONI mają to w dupie...
 

Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
26 mar 2019 19:59

Pan z teleskopami jest standardowym członkiem, o standardowej dla wędkarskiego świata jaźni.. Nie pogardzam jemu podobnymi, ale mentalne zdziczenie jest skali zupełnie nieprawdopodobnej.. :(

Lipiec 2019

P W Ś C P S N
1234567
891011121314
1516171819 20 21
22232425262728
293031    

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

Przeszukaj mój blog