Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Zaloguj się   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Tutti frutti

Napisane przez Sławek Oppeln Bronikowski , 20 kwiecień 2019 · 365 Wyświetleń

Wiosna jak zwykle oszałamia, a euforia przeżywania rzadko kiedy pozwala zauważyć piękno drobiazgów, ani też z rozmysłem delektować się nimi. Trwa trochę czasu, a jednak przelatuje migiem, pozostawiając żal, żeśmy ją znów przepuścili tak jakoś mimo.. obok..
No to stopklatka!!
Bociany są, jaskółki głodne, wyż rosyjski, żab brak, sarny w letnich kieckach, pola suche, rzeki niskie i czyste i puste. W krajobrazie dziewczęce pastele, zieleń i zapachy oniryczne. Spowiją duchowe Święta.. :)

 

Na forach zieje tradycyjną pustką - chociaż nie tak do końca, bo na zdawałoby zdawałoby się dogorywającym forum flyfishing osiadła para wędrownych kaznodziejów - tak, tak - tych samych gości o paranoicznie wybujałym ego.. Obaj sadhu - nieproszeni, ale widać muszą - wykładają tam ogólne zasady mniemanologii, tao, mao, neomarksizm, tudzież yogę na dwie ręce - a gdy jeden guru mantrę wiedzie, drugi na bębenku pyka - podgrywając mu w podzięce.. :) I na zmianę.. :D

 

Portal jerkbait osiągnął stadium bardzo późnej dojrzałości, na którą składają się - nieskończone dysputy świeżaków o wpływie wagi szpulek na ich życiowy los - czyli paproszenie, obrazki wypchanych ikrą tarlaków okoni - dzielnie trzaskanych, bo i regulamin jest wporzo, pustka po skokach i lotach wg bliżej nieznanego scenariusza, aspekty widzenia bokiem z wyjaśnieniami, światowe pływanie ślizgiem, aliexpress plus cała reszta handlu..
Tego co jest niewidoczne - i tak nie widać..To nic.. jak widać, wystarczy.. :)

 

Pstrąg Supraśli - bo jest taka nowa impreza, jest wizytówką starej maniery, nienagannie ilustrująca dość pospolitą cechę wędkarskiego świata - grandprixizm.. Jak są dwie ryby na krzyż, to z mety lansujemy się, na świat cały bębniąc w werble i tarabany, rozsyłamy wici, aby szczytując w apogeum ogłupiałego szczęścia, zorganizować sobie najazd tłumów tzw miłośników - którzy dadzą radę sprostać wezwaniu. Taki brzydki mezalins - koszmar ożeniony z piękną oddolną inicjatywą..

 

Tym niemniej kieliszek z winem wznoszę teraz za nas wszystkich ! Najlepszego wam Panowie - także nieodkrytej ciągle potęgi ducha, miłości i wszelkiego spełnienia.. :)


Zdjęcie
Krzysiek P
24 kwi 2019 20:53

Spojrzałem na tytuł kolejnego felietoniku i zadrżałem... Sławek oszalał.. prolog o kulkach karpiowych, rozwinięcie i ciach epilog masakrujący poławiaczy wiosenego białorybu.. Już widziałem oczyma wyobraźni jak kolejną grupę bezwzględne ostrze gilotyny wycina z wędkarskiego krajobrazu.. A tu tak romantycznie jak nigdy. ( No prawie-  FF, GP... /;-)    Nawet klasyka mi podpasowała.. 
A żem gamoń w tym gatunku to znana mi "klasyczna klasyka"  wiosenna się przypomniała.. Z wędkarskim witasię !  /;-) ! 

Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
25 kwi 2019 05:33

Włoski barok - to jest to! Francuski też..:) Dziś muzyka jest  czekoladopodobną formą erzatza, snickersem dla pozbawionych smaku..  

Lipiec 2019

P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22 232425262728
293031    

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

Przeszukaj mój blog