Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Zaloguj się   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Maj jest gites

Napisane przez Sławek Oppeln Bronikowski , 15 maj 2019 · 349 Wyświetleń

Zimni ogrodnicy nie zawiedli, było w sam raz. Ale mogłoby chociaż trochę popadać, bo w lesie trzeszczy, a za sarnami kłęby pyłu jakby biegły w Paryż - Dakar. W bantustanie schiza goni schizę, wygląda na to że volksfront jest naszą jedyną nadzieją.. :) Na forach całkiem podobnie - brandzlotechnika, filisterstwo i dmyszewszczyzna - autokompromitacja w toku..

 

Chrabąszcze roją się tysiącami, wystartowały także najgrubsze ochotki, małe chruściki, widziałem wylinki ważek. spod wody dosłownie słychać mlaskanie. Ale na powierzchni bez szału.. Pod lasem nie wiało, ale woda płynęła jak rzeka. Wyławiałem na pół utopione chrabąszcze i sadzałem je na czarny niegdyś kapelusz. Stetson dwudziestoletni, albo i starszy.. bo już nie pamiętam.. Grzały się na nim, suszyły i z odlatywały jak Harriery z lotniskowca. Na bara bara po kąpieli..

 

Pięć godzin łaziłem z muchami na zero. Wróciłem ustawiać przerobione w zimę bezsterowce i wahadłówki - i jest!! Chlapak pięćdziesiątak na małą klepankę z nierdzewki. Patrzył na mnie tak krzywo i z taką jakąś pretensją, że było mi głupio . Wzdręgi są zawsze uśmiechnięte.. :)

 

Śniadanie z winem i lekturą, na obiad spaghetti ze szpinakiem i niteczkami z boczku. Wieczór w gościach. Przesiedziałem zły jak pies w poczuciu zmarnowanego czasu - pies też był wkurzony..

 

Na potrzeby tego sezonu - boleni głównie, zmajstrowałem sobie z różnych zalegaczy całkiem udaną shooting line. I bardziej mi ona leży niż Forty Plus. Running z żółtego, morskiego Strena, trochę cieńszy niż w Airflo, ale i twardszy, głowica ze starego, bezbarwnego intermediate Tru-Casta. Obrzydły był.. :) Przypon z dwóch grubości fluorocarbonu. Na początku jest z tego jedna wielka sprężyna , ale jak namoknie jest idealnie. Lekko sztywny, strunowaty taki..cudownie się kładzie..
Hand made to hand made!
Dymać Aliexpress.. :D


Zdjęcie
Krzysiek P
15 maj 2019 19:12

Panie Sławku, "w gościach" chateau nie serwowano, żeś Pan taki zmierzły siedział   :) ?

Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
15 maj 2019 19:43

Seriale, market, jpp oraz ciągi słowne które tylko widziałem, ale nie słyszałem.. I wściekły pies którego potraktowano jak psa łańcuchowego - co jest nagminne u nowobogackich - a przecież pies w normalnym, pańskim domu ma zagwarantowany udział w rozkoszach  stołu oraz niezbywalne prawo sypiania w pańskim łóżku.. :) 

    • Krzysiek P lubi to

Masz Sławciu zajawkę pogodową, niewygodną, a jednak coś zawsze wykombinujesz. Czyś byś był nierad?

Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
15 maj 2019 21:40

Miały być jazie na imitacje chrabąszcza.. ale nie byłem wystarczająco dobry.. Pogoda nie ma znaczenia, Piotrusiu - każda jest w sam raz..:)

Zdjęcie
Krzysiek P
15 maj 2019 22:21
Wędkarz pogody nie wybiera /;-)
    • Sławek Oppeln Bronikowski lubi to

'' brandzlotechnika '' - jakie to aktualne i na czasie :)

    • Sławek Oppeln Bronikowski lubi to
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
23 maj 2019 06:06

Publiczny samogwałt to podstawa życia. Social media od niego kwitną.. :)  

Lipiec 2019

P W Ś C P S N
1234567
891011121314
1516171819 20 21
22232425262728
293031    

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

Przeszukaj mój blog