Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Zaloguj się   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zielono mi

Napisane przez Sławek Oppeln Bronikowski , 16 lipiec 2020 · 525 Wyświetleń

Pada, to i budowa stoi, to i piszę.. całe szesnaście minut. A ogryziony zalew leży i kwiczy. Dotąd nie widziałem chorego na coronavirus, ani żaden mój znajomy nie widział. Nocą kometa na niebie. Wybory za nami, a Polska dalej pogrążona w schizie i amoku. Amok jest naturalnie sterowalny, i jak wszystko w naszym kraju pozostaje pod niezależną od nas kontrolą.. :)

 

Pada od rana. Uczciwie powiem, że globalne ocieplenie dużo lepsze dla mnie było.. ale się skończyło. Człowieki przyuczone do klakierstwa jęczą w ochłodzeniu i milczeniu, ale przecież nie świrują z bezczynności w całkowitej pustce. Jest mnóstwo, cała masa wcześnie zasuflowanych tematów, podtrzymujących wyhodowanych lemingów w stanie wzmożenia, podobnym do mruczenia wody tuż przed wrzeniem. W razie co, podrzuca się trochę medialnych trocin.. i gotowe.. Aż kipi.. :D
W wędkarskim świecie chodzi prawie wszystko - ale to nie dziwota, bo środowisko słynie z tępogłowia najwyraźniej odziedziczonego po komunie. Niby ostatnio przereformowało się na okcydentalizm.. ale to nic a nic nie zmienia, bo tam też przecież komuna :) Pardon, neokomuna..

 

Tak więc nowe idee niepostrzeżenie docierają do nas. Głównie za pośrednictwem tzw niezależnych inicjatyw i fundacji, łożących na ten ponoć szczytny cel kasę.. bo przecież łożyć ktoś musi. Sprzedaż nierzeczywistości też generuje koszty. No i namnożyło się mnóstwo form, w lot chwytających szansę. Część - naprawdę niewielu, ma z tego jakieś tam ciaćki albo etat, ale ogromna większość lata za frajer jako pożyteczni idioci w tytanicznej walce o NWO.. a najczęściej o zwykły interes nacji od nas cwańszych i mądrzejszych. Zwalczamy wszystko jak leci - bo przecież myśwa są giganty intelektu i myśli suwerennej: własne stowarzyszenie, żeglugę, energetykę, leśnictwo i ogrodnictwo, własny handel, przemysł, niezależność oraz wszelki potencjał, cokolwiek.. Nawet legalnie wybrana władza jest nie do przyjęcia..Reductio ad finem.. :)
Ja co prawda uważam, że polskiemu Kowalskiemu od nadmiaru łykniętych propagitów, od przybitych kompleksów, i osobistego poczucia gorszości, zwyczajnie się po...ło w głowie.. Albo mu zgrabnie w pusty łeb zdefekowano - co jest jeszcze bardziej uwłaczające..

 

A może weźcie się wy wszyscy przejęci oraz ideologicznie przegięci za coś wyższego i bez porównania rozumniejszego, niż wieczne piłowanie gałęzi na której własne doopy trzymacie. Jak nie wiecie za co, to ja wam powiem.. :)


Zielono, powiadasz Sławciu. Ano, zielono ale na głębokim. W tym sezonie rzadko wędkuję, odpuszczam nasze "łódzkie" łowiska. Wolę rzadziej ale dalej, tak jak by  mnie jakowyś marazm dotknął. Widocznie takie okresy być muszą. ale nie przejmuję się tym, a w duszy "Zielono mi" cały czas.

    • Sławek Oppeln Bronikowski i Krzysiek P lubią to
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
17 lip 2020 16:59

A ja zaraz śmigam - na głębokie dziś wieczorem, na mały zalew jutro. Dopracowuję sobie zbrojenie gum do łowienia w toni - z rzutu w dryfie. Nie mam czasu się nudzić, nie jeżdżę nigdzie dlaej.. z wyjątkiem troci.. :)

    • Novis i Krzysiek P lubią to
Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
20 lip 2020 05:41

No i pośmigałem.. :)

 

 Zapomniałem przekleić - wśród sygnatariuszy wyłącznie dr i mgr plus wszyscy korzystający..

https://www.extincti...laracja-rebelii

Luty 2021

P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425 26 2728

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

Przeszukaj mój blog