Skocz do zawartości

  • Zaloguj korzystając z Facebooka      Zaloguj się   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Extra dry

Napisane przez Sławek Oppeln Bronikowski , 08 listopad 2021 · 441 Wyświetleń

Zza okna macha do mnie goły kasztan. Albo może tylko próbuje strząsnąć z korony wiecznie skrzeczące kawki :) Prawdziwy idealista z niego - cały maj męczył się usiłując rozkwitnąć, żeby tylko mógł jesienią rzucić zachwyconym dzieciom kasztany pod nogi..
Lekarze znów nie błysnęli, ale za to byłe prezydentowe zabłysnęły obłudną troską o dzieci - czyli bilans wychodzi na zero. W kalendarzu trwa nadal rok 1984, a maj 68 też zdaje się nie mieć końca. Herzlich willkommen - oficjalnie zakończone..

 

Wino jabłkowe - podstawa udanego dnia na wodzie, po roku zabiegów wreszcie nadaje się do picia. Wyklarowało i jako tako ustabilizowało. Po raz pierwszy wyprodukowałem wino extra dry, o surowym, prawie mineralnym smaku jabłek. Najwyraźniej jabłka od Gienka były jakieś takie dzikie :D I jest mocno za mocne..

 

Na kotwicowisku atmosfera dorzynek. Nie mylić z dożynkami! Kilka łódek już wyciągniętych i małodusznie obalonych dnem do góry, kilka pływa, kilka wcale nie pływa. Też niedługo swoją wyciągnę! Jeszcze tylko pożegnalne spojrzenie w szklane oczy ostatniego sandacza, może i nawet gejzer atakującego do powierzchni szczupaka. Dziki płynące w szyku torowym, stada dostojnych łabędzi, szydercze wrzaski mew w uszach :)
I jeszcze raz..  • Marcin Rafalski, Pisarz.......ewski Piotr, HaDe i 4 innych osób lubią toA do kiedy trwasz, Sławku na ZS jako wędkarz i posiadacz kawałka ziemi nad tą wodą?

Zdjęcie
Sławek Oppeln Bronikowski
10 lis 2021 20:32

Bywa, że do Sylwestra. Przecież prócz temperatury nic za bardzo się nie zmienia - jest dzień i noc, ogień pali tak samo, ryby biorą albo nie..

Czasem przerywane wyskokami nad rzekę - ale nie ma z kim jeździć. Prócz Jacka Wrońskiego - ostatniego z gigantów :)

    • tlok, peresada i Pumba lubią to

Listopad 2021

P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
222324252627 28
2930     

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze

Przeszukaj mój blog

Kategorie