Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Temat pomocy: Galeria


Galeria używana jest do przesyłania zdjęć, którymi chcesz się podzielić ze społecznością. Aby uzyskać do niej dostęp, kliknij zakładkę "galeria" na górze każdej strony.

Galeria strona główna
Galeria posiada dwie kategorie: Album członkowski i globalny album. Jeśli posiadasz uprawnienia do tworzenia albumów, będzie to album członkowski. Administrator jedynie może utworzyć globalne albumy. Masz możliwość stworzyć album wewnątrz globalnego albumu lub przesłać bezpośrednio do globalnego albumu.Strona główna przedstawia globalne albumy na dole strony, funkcja losowego zdjęcia oraz listę ostatnio zaktualizowanych albumów członkowskich


Wyświetlane albumy

Lista zdjęć
Zobaczysz okienkowy układ zdjęć które zawiera dany album. Możesz kliknąć na miniaturkę, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.
Jeśli album posiada pod-albumy, widać je na dole strony..


Pokaz slajdów
Możesz zobaczyć pokaz slajdów wszystkich zdjęć w tej kategorii lub albumu naciskając hiperłącze pokazu slajdów podczas oglądania albumu. Kliknij na hiperłącze Pokaz slajdów aby wprowadzić tryb pokazu slajdów.Wyświetlane albumy

Informacje, opinie i opcje
Na stronie zdjęcia, możesz zobaczyć więcej informacji o zdjęciu, takie jak, kto jest autorem zdjęcia, Kiedy zostało załadowałe zdjęcie, ile wyświetleń i komentarzy zdjęcie posiada, i jak duże jest.

Możesz zobaczyć ile gwiazdek, które przedstawiają ocene zdjęcia. Możesz również san ocenić zdjęcie, wybierając jedną lub więcej gwiazdek. Jeśli oceniłeś dane zdjęcie, gwiazdki zmieniają kolor, jak przesuniesz kursor myszki nad nimi.


Na stronie danego zdjęcia pojawią się miniatury innych zdjęć kategorii lub albumu, które możesz szybko wykorzystać, aby szybko przejść do nich. Możesz przechodzić pomiędzy zdjęciami, posługując się przysiskiem na lewo i na prawo od miniatury.

Udostępnij zdjęcie

Poniżej zdjęcia, posiadasz kilka możliwości podzielenia się zdjęciem poprzez Facebooka, e-mail lub Twitter.
Wstaw zdjęcia
Każde zdjęcie posiada swój unikalny kod HTML i BBCode dzięki którym możesz zamieścić zdjęcie na swojej stronie lub w ramach forum. Aby wyświetlić , należy kliknąć na "Opcje" rozwinąć, a następnie kliknij na "Udostępnij linki "
Komentarz
Poniżej zdjęcia, możesz umieścić swój komentarz" Dodaj komentarz" button, i możesz również odpisać na dany komentarz "Odpowiedz" i "Cytuj" links, i szybko dopowiedzieć jak na forum.


Dodawanie zdjęć

Kliknij łącze wysyłania lub przycisk który przeniesie Cię na stronę do przesyłania multimediów. Dwa kroki.
Pierwszym krokiem jest, wybranie lub utworzenie nowego albumu do przesyłania obrazów. Kiedy album zostanie utworzony, od razu można przesyłać zdjęcia, kiedy formularz dodawania zdjęć ujawni się.
Po przesłaniu zdjęcia, które chcesz dodać do albumu, naciśnij przycisk "Przegląd & Publikuj", który pozwoli Ci, aby obrócić zdjęcie lub je edytować.