Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Daiwa Tatula CT vs Abu Revo 3sx


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   pontonss

pontonss

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 414 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 25 listopad 2017 - 11:23

Witam koledzy.
Do niedawna lowilem daiwa Tatula CT teraz mam Revo 3 sx. Jeśli chodzi o płynność i wykonanie to Revo wygrywa zdecydowanie ale ostatnio jak poszedlem na ryby to wydawało mi się że Revo rzucam znacznie krócej. Zauważyłem też że jeśli wodziktoś jest w skrajnie prawej pozycji to między nim a lewa strona szpula robi się naprawdę duży kat. Wiadomo ciężko mi przypomnieć sobie jak leciało z Tatula i tu moje pytanie czy ktoś z was ma takie obserwacje co do rzutów Tatula i konkurencja?
Poza tym wydaje mi się że na Revo dużo łatwiej o brodę i ostrzelenie przynęty.

#2 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 25 listopad 2017 - 11:49

Ja zrobiłem dokładnie odwrotnie Abu SX - > Tatula CT i... jestem zadowolony.

Dużo wprawdzie nie łowiłem w tym roku na multiplikator, ale mam podobne odczucia jak ty.

Abu wprawdzie sprawia wrażenie solidniej wykonanego, ale lepiej mi się łowi i dlatego wolę Tatulę.

Mam wrażenie, że rzuca mi się łatwiej i lżej, w ogóle jakoś tak... przyjemniej.

Dla moich celów to wystarczy, na razie zostaje Tatula.



#3 OFFLINE   woblerek48

woblerek48

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1178 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska

Napisano 25 listopad 2017 - 18:16

Witam Miałem stx3 a obecnie Tatula 103 .Jeden minus stx to pazur spustu od nowości miałem problem . Serwis dobry ale długi czas naprawy.Po za tym nic się nie działo zero brud  ale zamieniłem na Tatulę .



#4 OFFLINE   Przemsol

Przemsol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1277 postów

Napisano 03 grudzień 2017 - 22:11

mam SX'a 3 generacji i mam tatulę type R... o ile tatula wybacza lekkie niedociągnięcia w ustawieniach (lub umiejętnościach) o tyle SX tego nie toleruje. jeżeli ustawisz odpowiednio SX'a lub jesteś dobrze wprawiony w obsłudze kciuka to rzuty wychodzą podobne...  SX u mnie obsługuje cięższy kaliber... tatula dostała lekką szpulę i lata do max 18 gram. wodzik T też sporo ułatwia, szczególnie przy lżejszych przynętach.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych