Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Opinie o duńskiej wyspie FYN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   sebastian1983

sebastian1983

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 95 postów
  • LokalizacjaNorwegia
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:Jedynak

Napisano 06 luty 2018 - 19:16

Witam. Jak w temacie. Czy ktoś był? Jakie muchy polecacie? Czy może lepiej spining lub bombarda? Znajomi Norwedzy polecają, doradzili kilka miejsc i much ale informacji nigdy dość.. Ktoś może polecić jakieś konkretne miejsca? Zachęcony filmami i ilością troci jakie tam się łowi w głowie zrodził mi się właśnie plan wyjazdu w połowie marca na kilka dni...

#2 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 06 luty 2018 - 21:52

Byłem 4 albo 5 lat temu. W necie jest mapka z miejscówkami. Łowiłem po prawej stronie od rozwalonego pomostu (przy osiedlu domków), przy kampingu i przy klifie po prawej stronie grobli (po prawej stronie wjeżdżając na wyspę).
Muchy: pattegrisen w kolorze łososiowym, blady róż, mocny róż. Jak byłem to głównie krewetka chodziła, pewnie dlatego że pierwsza ryba została na nią złowiona i wszyscy później na krewetki łowili. Rozmiarowo #4-8. Ukręć dodatkowo red tagi na #6, polar magnusy, magnusy i małe copper bully.
Warto spróbować w nocy/ po zmroku na czarne zonkery lub czarne gurglery. Takim sposobem złowiłem dwie troćki po ciemku w 30 minut.

#3 OFFLINE   sebastian1983

sebastian1983

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 95 postów
  • LokalizacjaNorwegia
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:Jedynak

Napisano 06 luty 2018 - 22:27

Z mapa nie bedzie problemu. Kilka miejsc mi polecił znajomy który już był tam kilka razy a do tego książka 117 najlepszym miejsc na troć na wyspie Fyn powinna dać radę. No i własny samochód. Zastanawia mnie tylko jaka linkę najlepiej użyć. Intermediate, Hoover, floating?

#4 OFFLINE   Mirosław Pieślak

Mirosław Pieślak

    Zaawansowany

  • Szkoła Wiązania Much
  • PipPipPip
  • 685 postów
  • LokalizacjaKraków, Polska
  • Imię:Mirosław
  • Nazwisko:Pieślak

Napisano 07 luty 2018 - 18:29

Ja łowiłem intermediate. Według mnie, to najlepszy wybór.



#5 OFFLINE   sebastian1983

sebastian1983

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 95 postów
  • LokalizacjaNorwegia
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:Jedynak

Napisano 07 luty 2018 - 21:56

Tylko intermediate Rio Otbound a np Guideline to jest spora różnica w szybkości tonięcia. A do tego Guideline Coastal posiadam Fast int. oraz Slow int. A jako że nie znam tamtej wody wolę się przygotować zasięgając opinii z jak największej ilości źródel bo tez i nie chcę brać całej torby linek. Moją główną linką jest Outbound int. oraz Coastal Quickshooter wiec chyba przy tej pozostanę. Do kompletu wezmę najwyżej pływającą BulletEvolve.

#6 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 07 luty 2018 - 22:07

Ja wziąłbym slow intermedium. Ale dodatkowe 2 czy 3 linki weź ze sobą. Niewiele miejsca zajmują, a masz pole manerwu.

#7 OFFLINE   sebastian1983

sebastian1983

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 95 postów
  • LokalizacjaNorwegia
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:Jedynak

Napisano 12 luty 2018 - 16:20

Też myślałem głównie o intermediate tylko teraz mam dylemat...Czy kolor linki będzie miał znaczenie? Bo z moich info wynika iż woda tam czysta i płytka... Czy lepiej użyć clear Head?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych