Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Lokowanie produktu? (wydzielone z wątku Okonie 2019)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   TomSuw

TomSuw

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 448 postów
  • LokalizacjaPomorze środkowe
  • Imię:TOM
  • Nazwisko:SUW

Napisano 01 wrzesień 2019 - 10:28

U mnie morskie się uaktywniły ;)

69699039_1445534258935127_41744950310102



#2 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1927 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 10:30

Więcej gum niż ryb na fotce...



#3 OFFLINE   l.berlinski

l.berlinski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 109 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 10:35

Więcej gum niż ryb na fotce...

Noi ?

W prawym , górnym rogu strony masz taki guzik " wyloguj " . Można kliknąć i nie oglądać więcej ...



#4 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1927 postów

Napisano 01 wrzesień 2019 - 10:49

No i... to jest temat "Okonie 2019" a nie "najlepsza reklama 2019".



#5 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1950 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 01 wrzesień 2019 - 15:40

U mnie morskie się uaktywniły ;)

 

Tom, olej głupie komentarze. Na Twoje fotki aż miło popatrzeć, tylko co niektórym żal dupsko ściska.



#6 OFFLINE   mario

mario

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 3523 postów
  • LokalizacjaP L

Napisano 01 wrzesień 2019 - 16:28

Wbrew pozorom, te komentarze nie są 'głupie', ponieważ to zdjęcie, podobnie jak wiele wcześniejszych, zapewne pojawi się w internecie z opisem marki W. Co jednoznacznie wskazuje na ich marketingowy charakter.

Jest na forum wielu 'ambasadorów marek' czy innych 'influencerów', ale nie zauważyłem żeby ktoś jeszcze publikował na JB zdjęcia zawsze, w zasadzie, zawierające lokowanie produktu (jeżeli się mylę, to przepraszam, może nie zauważyłem innych), a na zwróconą uwagę reagował tak nieakceptowalnymi odzywkami.
Nie wiem, czy takie wartości chce promować skandynawska marka...

Od pewnego czasu zastanawiamy się w redakcji - jak uregulować obecność takich użytkownikow na forum i, zapewne, za jakiś czas przedstawimy rozwiązanie.

#7 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1950 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 01 wrzesień 2019 - 16:36

Ja kolegi nie bronię, ale na forum jest bardzo dużo lokowania produktów. To lokowanie może  być celowe lub nie, ale jest. Także jedni mogą, a inni nie. Tylko dla wybranych. Pewnie kolega łowi w wiekszości na sprzęt firmy W. i nikt mu tego nie zabroni. Wolny kraj.


  • Rebus, Woytec i Alexspin lubią to

#8 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 01 wrzesień 2019 - 17:21

Proste. Niech takie wrzutki zawierają dopisek: "Relacja zawierała lokowanie produktu" ;)


  • Krzysiek Rogalski, G_rzegorz, eRKa i 1 inna osoba lubią to

#9 OFFLINE   TomSuw

TomSuw

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 448 postów
  • LokalizacjaPomorze środkowe
  • Imię:TOM
  • Nazwisko:SUW

Napisano 01 wrzesień 2019 - 17:40

Małe sprostowanie. Jestem timowiczem, łowie tylko na te przynęty obecnie i używam obecnie tylko ich sprzętu - takie mam warunki. Stąd też robię fotografie o charakterze wędkarskim zawierającym produkt - logika. Nie trzeba lajkować, nie trzeba oglądać - ja nie zmuszam, ale to moja zajawka, mój wędkarski świat i najważniejszym w tym wszystkim jest ryba - zdrowa, nie krwawiąca, nie w panierce z pisaku/liści/trawy, co ważne żywa i uwolniona - bo większy splendor obecnie na jb. przynoszą foty ryb z telefonu, martwych z suchymi płetwami... a co jeśli ktoś na fotografii ma otwarte pudło z setkami przynęt...nawet tak przypadkiem w kadrze - źle...najważniejsza jest tu ryba, a nie 3 gumowe cierniki bo jeśli kogoś naprawdę to boli to polecam wypad na ryby. Od siebie dodam, że to już kolejny "atak" w stronę moich publikacji. Co by rozrzedzić gęstą atmosferę powiem, że nie będę publikował TU zdjęć, a jeśli tak bardzo szerokie grono boli znaczek W w postaci gumowych, szmacianych i malowanych literek to można moją zawartość wyczyścić. Pozdrawiam. 



#10 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1644 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 01 wrzesień 2019 - 18:53

Nie bardzo rozumiem dlaczego jesteś obrażony. Zdjęcia naprawdę mega ale jaki jest problem zdjęcia bez reklamowania produktu którego jesteś przedstawicielem. Obrażasz ludzi którzy zwrócili na to uwagę a potem piszesz że nie będziesz wstawiał zdjęć bo ..... ? Bez lokowania będą jeszcze fajniejsze , ale Tobie na tym nie zależy ?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

#11 OFFLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6246 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 01 wrzesień 2019 - 21:04

Tomku, Twój foch jest zdecydowanie nieuzasadniony. Napisz sobie w stopce Tomek Team Westin, albo stwórz avatar Team Westin i nikt nie będzie zaskoczony lokowaniem produktu. Zarabiasz lokowaniem produktu, Twój wybór, robisz to charytatywnie, Twój wybór, ale nie dziw się komentarzom.

Twoja odpowiedź na post @FidoAngel'a była ............ karygodna i dobrze o tym wiesz. 



#12 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1936 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 01 wrzesień 2019 - 23:34

A moja wypowiedź nie była karygodna i została bez uprzedzenia usunięta. Dotyczyła lokowania produktu i jego sprzedaży w wątkach twórców przynęt.....

#13 OFFLINE   suareZ

suareZ

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 05:03

To trochę wygląda jak te panienki z Instagrama, cycki na pół zdjęcia i zobaczcie jaką sobie kupiłam fajna torebkę ;) (tylko cycki trochę fajniej oglądać niż stanleya sticklecostam)

#14 OFFLINE   Anonymous

Anonymous

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 119 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 05:27

Rzeczywiście chłopak robi Wam mocna krzywdę wrzucając fotki z produktami na które łowi. Uważajcie żebyście wzroku nie stracili albo innego uszczerbku na zdrowiu nie doznali. Straszne rzeczy się tu dzieją, a na przyszłość nie zadawajcie pytań "A na co złowiony ?". Bo wiele pytań tego typu pada tutaj na forum. 

Ps. Mi się te fotki bardzo podobają. Ciekawe ujęcia . Dobra jakość i piękne ryby. Tak trzymać i nie przejmować się hejtem. 



#15 OFFLINE   HaDe

HaDe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1872 postów
  • Imię:Hubert

Napisano 02 wrzesień 2019 - 06:16

Piękny oks, gratki,

pozdro!


Użytkownik Koincydencja edytował ten post 02 wrzesień 2019 - 07:08

  • coma lubi to

#16 OFFLINE   wilczybilet

wilczybilet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1137 postów
  • Imię:Maciej

Napisano 02 wrzesień 2019 - 06:36

Panowie nie do końca rozumiem Wasze oburzenie tymi przynętami ze zdjęcia. Tak jak wspomniał kolega @Anonymous, jeśli wrzucone jest zdjęcie z fajną rybą bez przynęt, są też pytania (A na co? Na jakiej głębokości wziął? itp.). Nawet jeśli jest to celowa reklama produktu, to każdy swój rozum ma i nie musi przecież jak dzieciak ustawić się w kolejce za cukierkiem...



#17 ONLINE   robert7704

robert7704

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 166 postów
  • LokalizacjaDolnoslaskie
  • Imię:Robert

Napisano 02 wrzesień 2019 - 06:59

Ciekawy temat! Czytam i płaczę.  

Lokowanie produktu ???

A jak inni robią foto z wedka , kolowrotkiem , łodzią , okularami danej firmy to nie jest lokowanie produktu ???

Ano nie ! Bo te rzeczy kosztują od 2 tyś w górę.  I można to pokazywać.  A gumki za 1,5 zł za tanie .

 

Na Ale otwieram szczupak 2019 ostatni artykuł i co widzę trzy szczupaki i pudełko z przynętami no ale osobno bez ryby czyli brak lokowania produktu . A i bonus !!!! 

Nominacja do opisu miesiąca.  

Podziwiam moderację. 

Pozdrawiam.



#18 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2020 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 02 wrzesień 2019 - 07:09

Czymś innym jest informacja od zwykłego użytkownika a czymś innym reklama od osoby związanej z firmą. Jak to niektórym nie przeszkadza bądź nie dostrzegają różnicy to cóż... Mają do tego prawo, tak jak i reszta ma prawo widzieć to inaczej.

Tak w ogóle trzeba by wydzielić tą rozmowę do osobnego tematu np. "Lokowanie produktu" ;)



#19 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4521 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 02 wrzesień 2019 - 07:13

 ... bo lokować to trza umić :D

 

Załączony plik  lokowanie.jpg   101,33 KB   46 Ilość pobrań


Użytkownik Sławek Nikt edytował ten post 02 wrzesień 2019 - 07:13


#20 OFFLINE   wilczybilet

wilczybilet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1137 postów
  • Imię:Maciej

Napisano 02 wrzesień 2019 - 07:18

Kolego @coma, być może ja jestem inny i nie zwracam uwagi na pewne sprawy, więc takie rzeczy mi nie przeszkadzają. Informacja od zwykłego użytkownika, czy od osoby związanej z firmą - jedno i drugie jest reklamą, ale właśnie zależy co komu przeszkadza ;).

Podam przykład: Idąc z żoną do sklepu, mam określony produkt, po który idę i nie interesują mnie inne, w tym czasie moja żona widzi dziesięć innych rzeczy i dwie promocje, na które ja w ogóle nie zwracam uwagi. Podobnie było w tym przypadku. Wszedłem do wątku, żeby zobaczyć zdjęcie ryby, przynęty też widziałem, ale były dla mnie na tyle obojętne, że nie zainteresowałem się nimi z powodów jw. :).


  • jabadaon, Woytec i Alexspin lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych