Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Woblery do lakierowania szukam pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1169 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 08 październik 2020 - 13:24

Cześć, potrzebuję pomocy, mam dwa woblery które nasiąkają wodą i zamiast pływających stają się tonące i inaczej pracują. Starałem się rozwiązać problem samemu i je polakierowałem ale dalej problem występuje. Czy ktoś za niewielką opłatą podjąłby się zadania ? Woblery mają  20cm długości. Idealnie ktoś z Wawy żeby nie trzeba było wysyłać.



#2 OFFLINE   Night_Walker

Night_Walker

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 993 postów

Napisano 08 październik 2020 - 15:29

Polakierowales i po pewnym czasie znów nasiąkają woda, czy nie wysuszyles ich dobrze przed lakierowaniem i stały się permanentnie tonące? Jeśli opcja nr 1, to mogę wrzucić je w lakier za 'dziekuje' o ile mi je podrzucisz i odbierzesz jak będą gotowe.
  • S.N. lubi to

#3 OFFLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1169 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 08 październik 2020 - 17:50

Opcja nr.1 przy czym teraz nie widać bąbelków jak nasiąkają.



#4 OFFLINE   Harjer

Harjer

    Zaawansowany

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPip
  • 1502 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jerzy
  • Nazwisko:Harłukowicz

Napisano 08 październik 2020 - 19:56

Polakierowales i po pewnym czasie znów nasiąkają woda, czy nie wysuszyles ich dobrze przed lakierowaniem i stały się permanentnie tonące? Jeśli opcja nr 1, to mogę wrzucić je w lakier za 'dziekuje' o ile mi je podrzucisz i odbierzesz jak będą gotowe.

Mikro pęknięcia lakieru lub jego mechaniczne uszkodzenia powodują "picie" wody, nasiąkanie drewna. A jak już drewno się "napiło" więc ma w sobie wilgoć-wodę. To zmieniło gramaturę przynęty
Jeżeli nie wysuszy się woblera, a to wymaga trochę czasu, ( z kontrolą zmniejszającej się wagi ) to gdybyśmy go extra uszczelnili w stanie zawilgocenia- nie odzyskamy jego pierwotnej akcji, a z czasem istnieje prawdopodobieństwo pękania powłoki lub rozwarstwiania się powłok.
  • *Hektor* i Dokuś lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych