Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Niesłowny kolega z forum RObert Crocer


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   kondzit@wp.pl

kondzit@wp.pl

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 65 postów

Napisano 23 maj 2022 - 08:52

Robert Crocer bo o koledze mowa wystawia gumy i matomiarki na sprzedaż  15.04.2022

decyduje się na matomiarkę i roważam kilka gum, ale że są w pakietach troche dyskusji i pakiety sie rozeszły (mi żaden nie odpopowiadał w całości)

dogadane, wpłata od razu + koszty wysylki. 

 

W ogłoszeniu nie było mowy o opóźnieniach w dostwie itp. dopiero po zakupie wspomina że wyśle po powrocie ze Szwecji. 

Myślę luz, trudno nie wykorzystam w majówkę. 

 

ale czas płynie a mój zakup jakoś nie. Piszę raz, drugi, trzeci w końcu info że rezygnuję i dziękuję za taką wspólpracę. DOstaje prośbę o rachunke (jakby nie miał go w historii) no cóż, podsyłam. ostatnia wiadomość od Roberta 17.05 że odeśle kasę. Pieniądz nie duży ale chodzi o zasadę. No ale jak widać z towarem i cudzą $$$ trudno mu się rozstać. 

 

Trochę zakupów na jerku zrobiłem i to pierwsza taka sytuacja. Raz Chłopina nawet miał wypadek przeco czekałem 2 m-ce na realizację. Ale dał znać i było ok. A tu mimo duzej aktywnosci (multum postów) Kolega jakby się rozminą z zasadami spółeczności. Narobił się przy robieniu posta a zapomniał że wyjeżdza. Primo!. Ultimo pisze i niedotrzymuje słowa! Nie wysyła towaru ani kasy zgodnie z ustaleniami. Nawet słowa sorry nie było...

 

Ps. czy pozostali dosatli przesyłki (kaitechy 3" i główki)?


Użytkownik kondzit@wp.pl edytował ten post 23 maj 2022 - 08:53


#2 OFFLINE   kondzit@wp.pl

kondzit@wp.pl

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 65 postów

Napisano 23 maj 2022 - 12:16

Kasa dziś weszła. Ale cała transakcja nie zalicza się do przyjemnych
  • WojtekCIN lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych