Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Serwis kołowrotków w Warszawie

serwis kołowrotek

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
284 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1169 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 08 lipiec 2006 - 18:28

Witam,czy ktoś z was wie gdzie moge oddać swój kołowrotek,nie tylko do naprawy ale też do przeglądu?? Czy jest w Warszawie jakiś serwis,czy może mogę to zrobić w każdym większym sklepie??
Czy ktoś z was z czegoś takiego korzystał i może mi jakieś miejsce polecić??

Dzięki

#2 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 08 lipiec 2006 - 20:24

.. :mellow:

#3 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 10 lipiec 2006 - 10:28

.


Użytkownik J_J edytował ten post 25 czerwiec 2014 - 22:18


#4 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 10 lipiec 2006 - 10:32

Jozek and Jerzy - mówicie o tym samym :D
Salar

#5 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 10 lipiec 2006 - 10:38

.


Użytkownik J_J edytował ten post 25 czerwiec 2014 - 22:18


#6 OFFLINE   phalacrocorax

phalacrocorax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaDziekanów Leśny

Napisano 10 lipiec 2006 - 10:47

Naprawiałem tam kilka lat temu mojego DAM'a Quick'a. Złamała się blaszka odpowiedzialna za terkotkę przy wyciąganiu linki. Po ich naparawie wszystko działało jakieś 15 minut. Otworzyłem kołowrotek i zobaczyłem że wsadzili tam kawałek zwykłego drutu który się po prostu złamał. Po tym incydencie już tam nic nie będę naprawiał a kołowrotek naprawiłem sam i działa do dziś.

#7 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 lipiec 2006 - 11:07

Na Walicow to niestety prawda, gosc zajmuje sie takimi przerobkami o jakich tu byla mowa. Ponadto...uwaga...para sie rowniez zbrojeniem wedek a takze naprawa...kiedys widzialem, jak proponowal facetowi naprawe szczytowki w ten sposob, zeby w otwor wtloczyc cienszy szpic i to zalac zywica...
Jednak w jego sklepie mozna czasem znalezc ciekawe rzeczy, ktorych z reguly nigdzie indziej nie ma..
Gumo

#8 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2415 postów

Napisano 10 lipiec 2006 - 11:50

Wg mojej wiedzy nie ma obecnie takiego serwisu (odpowiedzialnego i rzetelnego). Co mnie ciut dziwi, rynek jest duzy...wiec moze jednak jest??
Swego czasu :( byl taki zdolny gosc w sklepie przy Kruczej, niestety znalazl sobie inne zajecie.
Moze namówic jakiegos zegarmistrza na przekwalifikowanie??


#9 OFFLINE   kwasik

kwasik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 746 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 10 lipiec 2006 - 12:53

O Salarze (Waliców 12)to wszystko co powiedziane to prawda (ciekawe trociówki).
Potrafi naprawić tylko bardzo proste usterki i to bardzo prymitywnie. W przypadku wartościowego sprzętu zalecana bardzo daleko idąca ostrożność.
Był kiedyś na Twardej (KRN) taki Sum teraz na Sokołowskiej 12 ale nie wiem czy robią naprawy. Może ktoś wie?

#10 OFFLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1169 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 10 lipiec 2006 - 14:13

Dzięki za odpowiedzi i ostrzeżenia,niestety sklep w którym kupiłem kołowrotek już nie istnieje, w sumie myślałem żeby oddać go do bass-a bo chyba coś tam takiego jest ale jak rok temu chciałem żeby mi naprawili wędke to powiedzieli zebym przyszedł po odbiór za miesiąc :huh:.Więc szukam dalej wiem też ze ktos pisał w jakimś temacie że oddał kołowrotek,chyba multiplikator do Jerka,chyba do sprawdzenia ale nie jestem pewien,w sumie nie chodzi mi o jakąś wielką naprawę tylko raczej o przegląd co i jak. Może ktoś mi podać adres www sklepu Jerk moze bym się spytał ich.I oczywiście zapomniałem się spytać o najważniejsze ile taka naprawa/przegląd mogą kosztować ,ktoś się orientuje??

Dzięki

#11 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 10 lipiec 2006 - 14:18

mowisz i masz

www.jerk.com.pl

#12 OFFLINE   zewu

zewu

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 359 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 lipiec 2006 - 15:35

Istnieje możliwość napraw/przeglądu kołowrotka w sklepie U Zbyszka na Deotymy. No, ale o tym to już najlepiej napisze Slavecky... <_<

#13 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 lipiec 2006 - 14:32

Witajcie,
Najlepszym fachowcem jakiego poznałem jest p. Wojtek. Kiedyś pracował w f-mie Mavero - w czasach kiedy ta była importerem Shimano na nasz kraj, a obecnie jest zatrudniony przez Normark Polska i prowadzi jej serwis. Oprócz sprzętu Shimano facet potrafi naprawić wszystko - a kołowrotek po przegladzie u niego to prawie nóweczka
Pozdrawiam,
P.
P.S.
Kontakt przez Normark Polska - adres www znajdziecie bez trudu przez wyszukiwarkę

#14 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 lipiec 2006 - 14:35

Do mojego poprzedniego wątku - Wojciech Grzeszczyk - (22) 751 50 17
Pozdrawiam,
P.

#15 OFFLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1169 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 11 lipiec 2006 - 15:57

A wiesz może ile taki zabieg kosztuje??


#16 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 11 lipiec 2006 - 16:53

Nie wiem ile kosztuje taki zabieg ale Ty nam wszystkim z radością to oznajmisz po uzyskaniu informacji pod wskazanym przeze mnie nr-em telefonu
P.

#17 OFFLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1169 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 11 lipiec 2006 - 17:22

Oczywiście :mellow:

#18 OFFLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1169 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 14 lipiec 2006 - 20:37

Witam,byłem wczoraj w JERK-u i dowiedziałem się że mają taką usługe jak przegląd i naprawa kołowrotków(jakiś ich znajomy to robi),cena nie jest duża,wiec postanowiłem że w przyszłym tygodniu się do nich zgłosze i wychodząc wziałem sobie wizytówke,która tam leżała,a dzisiaj okazało sie ze jest to wizytówka salar(dokładnie www.salar.wedka.pl),no i teraz nie wiem,czy oni zlecają właśnie im naprawę kołowrotków czy nie.
Dlatego raczej zadzwonie do człowieka którego polecił explorator73.
@explorator73 ten nr. tel co podałeś to jest numer do firmy czy konkretnie do tego człowieka??

#19 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 14 lipiec 2006 - 22:10

To już jest bezpośredni nr do serwisu firmy Normark Polska, której to pracownikiem jest p.Wojtek Grzeszczyk - polecany przeze mnie mechanik. Proponuję rozmawiać z nim bezpośrednio , ale nawet jeśli ma pracowników to mieli się od kogo nauczyć.
Tak na marginesie - jest to facet wykształcony w tym kierunku - zanim zajął się zawodowo serwisem kołowrotków zajmował się mechaniką precyzyjną m.inn. w zakładach VIS
Pozdrawiam,
P.

#20 OFFLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1169 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 12 wrzesień 2006 - 14:18

Witam,to znowu ja,jako że zlot tuż tuż,postawiłem w końcu oddac kołowrotek do serwisu niestety cżłowiek którego polecał explorator ma wolny termin dopiero w zimie,byłem w basie ale oni nie serwisują kołowrotków i wysłali mnie tak gdzie wszyscy mi odradzają,czyli wiecie gdzie.
Więc postanowiłem wziąć sprawę w swoje ręce,i postaram sie sam z tym kołowrotkiem trochę powalczyć.
No i teraz tak: w sumie to powinienem go tylko nasmarować,ale teraz pojawia sie pierwsze pytanie czy to musi być jakis specjalny smar,czy może to byc olej do maszyn??
Słyszałem też gdzieś ze stry smar należy usunąć zanim uzyje się nowego,czyli jak wszystko porządnie wytre to wystarczy??
I czy zeby nasmarować kołowrotek to musze wyjmować wszystkie części czy wystarczy tylko zdjąć osłonke i nasmarować mechanizm??

Mam nadzieje ze nie wyszło z tego masło maślane,że powiecie mi jak to zrobić najprościej i tak żeby nic nie zepsuć.

Dzięki





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: serwis, kołowrotek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych