Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Otwarty konkurs fotografii wędkarskiej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 11 lipiec 2015 - 12:07

Witam Kochani.

 

Jestem organizatorem "1 Targów Rękodziela Wędkarskiego - Mrzeżyno 18-20 wrzesien 2015"

 

Na naszych targach organizuję "Otwarty konkurs fotografii wędkarskiej" w 4 kategoriach tematycznych:

- Piękno ryb;

- Piękno krajobrazu wędkarskiego;

- S.O.S. dla ryb,

- Kategoria OPEN

 

Z racji tego że mam nadmiar obowiązków, poszukuję osoby ktora zechciałaby poprowadzić taki konkurs. Po pierwswze w przeciwieństwie do Was nie jestem dobrym fotografem, a po drugie mam bardzo malo czasu aby sie podjąc dodatkowo tak trudnego zadania. Potrzebuje partnera, który pomoże opracować regulamin konkursu, w zasadzie dopracowac go od strony merytorycznej. Ponadto taki partner we wstępnym etapie dokonywałby selekcji prac, czy sa zgodne z tematyką a jakość zdjęcia jest odpowiednia, Przesyłane zdjęcia muszą gwarantować doskonałą jakośc druku w formacie 50/40cm.

Wszystko co nie spelnia kryterów zostałoby odrzucone a autor poinformowany. To bardzo czasochlonne zadanie ale cel jest bardzo szlachetny.

 

z kąd się wziął pomysł na konkurs. Otóż kochani swoimi targami chcę pokazać inne oblicze wędkarstwa, ktore często jest niezauważane lub lekceważone. Wędkarstwo bowiem jest bardzo obszerne tematycznie przennosi mnóstwo wiedzy i przemyśleń, a gwarantuję Wam, że program targów pozwoli zauroczyc tematem nawet wasze żony i rodziny, pokażemy im że wędkarstwo to coś więcej niż tylko "Kij i woda".

 

Bardzo często dostaję zapytania odnośnie lajkowania prac fotograficznych nawet w zagranicznych konkursach. Kiedy zobaczyłem zdjęcia konkursowe byłem w szoku, jak zdjęcie może wyrażąć autora i jego przekaz. Grafika bowiem najłatwiej trafia do świadomości ludzi. wielu naszych rodaków wysyła tam swoje prace ale jak zwykle my Polacy nie wiele wiemy o tym co mamy najlepszego.

 

Nie tylko rękodzielo ale również fotografia wędkarska jest bardzo mocna stroną naszych kolegów. pokażmy wszystki jak obraz może wpłynąc na wyobraxnie drugiego czlowieka i postarajmy sie przekaząc innym to co my widzimy w tym wyjatkowego.

 

Z przysłanych prac zrobimy wielka galerię dlka odwiedzających aby były dodatkową atrakcja z a zarazem promocja naszej fotografii. Nie zapominajmy że na targach będa media i duzo firm, wielu ludzi prosi mnie o radę i wsparcie w robieniu ofert graficznej. Kochając wędkarstwo możecie nawet naszym wykonawcom przygotować grafikę oferty sprzedażowej i nawiązać współpracę. Niestety koledzy wystawcy skarżą sie że nawet profesjonalny fotograf nie jest w stanie uchwycić najwazniejszą rzecz w woblerku. To musi być coś.

 

Szukam również fundatorów nagród do konkusru, jeśli ktoś zechciałby wesprzeć nasze przedsięwzięcie byłoby super. Możliwości fianasowe jak sie domyślacie mam ograniczone ale gwarantuję Wam że nagrody na pewno będą a jakie.

 

A najwazniejsze!!! zależy mi aby konkurs był wyjątkowo uczciwy i obiektywny. Dalego wszystkie prace do rostrzygnięcia konkursu nie będa nosiły znamion autora, będa wyłacznie ponumerowane i każdy odwiedzający będzie mial prawo oddanie wyłacznie jednego głosu w jednej kategorii konkursowej. Nie przewiduję rozstrzygania konkursu przez lajkowanie ale zdjęcia może będą udostepniane-zobaczymy co doradzicie.

 

Prosze kochani o pomoc a osby chetne do współpracy zachęcam do kontaktu.

Zachęcam wszystkim, wyjźmy z cienia i pokażmy wszystkim co mamy najlepszego.

 

Pozdrawiam

Wasz przyjaciel

Daniel Grombik


Użytkownik danielg edytował ten post 11 lipiec 2015 - 12:10

  • remek, mifek i czaro73 lubią to

#2 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 28 sierpień 2015 - 22:54

Proszę uszykujcie zdjęcia do konkursu fotograficznego w opisanych kategoriach i wyślijcie na maila grombikteam@gmail.com

 

w kategorii wystawowej 1 i 2 nie moze być widać wędkarza

ewentualnie samą dłoń

1. Piekno ryb

2. pieknokrajoobrazu wędkarskiego.

w pozostałych kategoriach może być widać czlowieka

3. SOS dla ryb - ma szokować i prowokowac do przemyśleń

4. Kategoria Open-wszystko dowolne ale związane z wędkarstwem

 

zdjęcie min 5MB, do wydruku 300dpi, format wydruku 30/40cm

 

Pozdrawiam

Daniel Grombik



#3 OFFLINE   danielg

danielg

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaMrzeżyno
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Grombik

Napisano 29 sierpień 2015 - 21:56

Uruchomiliśmy konkrs.

Zostało bardzo mało czasu. Zrobiliście piękne foty i chcecie je pokazać większej publiczności w formie galerii.
Zapraszam.

 

więcej inormacji znajdziecie tutaj.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych