Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Serwis kołowrotków Dragon , Okuma ,Ryobi ( dys. Dragona)

serwis dragon okuma ryobi

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
276 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Piotr.teamdragon

Piotr.teamdragon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 87 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 14 luty 2016 - 13:19

Witam służę pomocą w serwisie Kołowrotków Dragona , Okumy i Ryobi ( z dystrybucji Dragona ) . Tak samo dotyczy sprzętu Dragona i Okumy ( przelotki , połamane szczytówki wklejki )

 

Dodam, że ja nie robię tego serwisu. Osobiście dostarczam do serwisu Dragona dany kołowrotek i jest on robiony przez fachowców którzy w tym siedzą od lat .
Czas około 5-7 dni roboczych ( tyle potrzebuje serwis ) wiadomo nie jestem tam codziennie, raz w tygodniu jestem zawsze .

 

Pozdrawiam
Piotr
TeamDragon


  • n15, ergie1 i wiola lubią to

#2 OFFLINE   Siemson

Siemson

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 207 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Przemo

Napisano 14 luty 2016 - 14:02

Mam taki stary kołowrotek Okuma alumina fd 40 (ładnie kręci mimo lat) macie jakieś części jeszcze? 



#3 OFFLINE   Piotr.teamdragon

Piotr.teamdragon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 87 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 14 luty 2016 - 15:41

Proszę napisać co konkretnie potrzeba na pocztę teamdragon@home.pl Sprawdzę w serwisie .

 


W serwisie dostępne są w super cenach szpule do starszych modeli Okumy może komuś się przydadzą .
Dead Eye, Helios Gold, Lexsan Pro Baitfeeder LXB55, Exide FD i RD , Silvara Baitfeeder 45 i 55 , Silvara FD 20 30 i RD 20 30 40 , Trio BF30 40 55 65 , Zorax FD 20 30 40 RD 20 30 - te szpule w cenie 5 zł sztuka .


  • HIFI lubi to

#4 OFFLINE   iNSaNeMaN

iNSaNeMaN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Wedkarski Instynkt

Napisano 14 luty 2016 - 19:33

Potrzebuje worma do td 935 iz jaka bedzie cena ?

#5 OFFLINE   Piotr.teamdragon

Piotr.teamdragon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 87 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 14 luty 2016 - 19:46

Proszę pytania o konkretne części kierować na teamdragon@home.pl .Przekażę serwisowi do sprawdzenia dostępności i wyceny .



#6 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2261 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 16 luty 2016 - 17:38

Dyst Dragona he he czyli na tych z dys kongera sie nie znają? Nie chcą kasy zarobić a moze inne części sa w tych z innej dystrybucji? Jezeli robia naprawy pogwarancyjne to jaka to różnica? A druga sprawa po co pisac na poczte? Bez obrazy ale chyba w watku mozna? Po to jest założony? Cennik mozesz na priv dawac. Jak mam pisac to juz raczej do zródełka a nie pośrednika...

Użytkownik przemow edytował ten post 16 luty 2016 - 17:46


#7 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2261 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 16 luty 2016 - 17:53

A jeszcze jedno pytanie. Wystawią paragon? Dadzą część za darmo? Wyslą paczką? Bo akurat ostatnio rozmawiałem z serwisem. I chłopaki to części za darmo bo dawali gdyby mogli....bo dobra wola jest tylko pewnych rzeczy nie przeskoczą... Prosze napiszcie do mnie jesli uda wam sie załatwic cos bezposrednio przez serewis a nie przez sklep....

#8 OFFLINE   Piotr.teamdragon

Piotr.teamdragon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 87 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 16 luty 2016 - 18:10

A jeszcze jedno pytanie. Wystawią paragon? Dadzą część za darmo? Wyslą paczką? Bo akurat ostatnio rozmawiałem z serwisem. I chłopaki to części za darmo bo dawali gdyby mogli....bo dobra wola jest tylko pewnych rzeczy nie przeskoczą... Prosze napiszcie do mnie jesli uda wam sie załatwic cos bezposrednio przez serewis a nie przez sklep....

Jak potrzeba będzie faktura , paragon. Tak zdarza się drobne rzeczy też są za darmo . Nich wypowiedzą się osoby  które już dostały części . I tu jest problem Dragon nie prowadzi sprzedaży detalicznej i tak samo serwis ( wystarczy pomyśleć co by się działo jak tylu wędkarzy każdy sam by dzwonił pisał ,paczki ,wysyłka ) conajmniej kilka osób do zatrudnienia . Tak naprawdę sprzedawca jest zobowiązany żeby pomóc w serwisie sprzedaje dany towar to ma obowiązek przyjąć i wysłać do serwisu . Ale wiem jak to jest dzwonią do mnie piszą ,pytają o części do wędki kołowrotka i okazuje się że są spławiani że nie ma itp; A dlaczego bo się nie chce zawracać głowę sprężynką za 5 zł czy nakrętką . Są tu osoby na forum które już dostały części i też była sprężynka gratisowa . 

Serwis prowadzi naprawy pogwarancyjne ale tylko art. własnych i z własnej dystrybucji ( jeśli jakieś wnioski żeby naprawiali za np; Kongera to pisać do centrali ) 

Ja wolę zapytanie na pocztę jest Mi po prostu łatwiej tego pilnować. ( na forum oczywiście też można napisać i wypowiedzieć się po wszystkim )

Na poczcie forum mam kilka zapytań które już zostały zrealizowane .

Pozdrawiam 


Użytkownik teamdragonpl edytował ten post 16 luty 2016 - 18:26


#9 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2261 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 16 luty 2016 - 18:31

No to pisze na poczte i zobaczymy czy zadziała... Miło chciałbym sie zdziwić :-)

#10 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2261 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 17 luty 2016 - 21:32

No i się zdziwiłem. Sprawa załatwiona od ręki. Poprzednie wpisy odszczekuje he he :-) Dzięki Piotrze.



#11 OFFLINE   Piotr.teamdragon

Piotr.teamdragon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 87 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 17 luty 2016 - 21:45

4 koperty spakowane jutro jadą . Dziś już nie zdążyłem za dużo tego było serwis + zamówienia ze sklepu . A w domu też trzeba popracować .A kiedy zestawy wiązać i haczyki .



#12 OFFLINE   penkulski

penkulski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Konrad

Napisano 18 luty 2016 - 00:04

Ja swoje części dostałem kilka dni temu, szybko i sprawnie załatwiony temat, i nawet sprężynka w gratisie, także polecam Piotra jak najbardziej, jeszcze raz dzięki.

#13 OFFLINE   Kadet

Kadet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisano 18 luty 2016 - 02:04

Polecam Pana Piotra. Zamówiłem już u niego dwa razy części.Szybko i na temat. Znalazły się także gratisy.

Użytkownik Kadet edytował ten post 18 luty 2016 - 02:06


#14 OFFLINE   polifem8

polifem8

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Adam

Napisano 18 luty 2016 - 08:20

I ja polecam Piotra. W serwisie odmówili, a on załatwił mi szczytówkę od ręki- szybko i sprawnie.



#15 OFFLINE   Hunter_pike

Hunter_pike

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1852 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Przemo

Napisano 18 luty 2016 - 08:39

Osobiście również mogę polecić, sam biorę od niego podzespoły młynków jeśli w którymś serwisowanym przeze mnie zachodzi potrzeba wymiany czegoś. Szybko, sprawnie i przede wszystkim miło robi się interesy z Piotrem.  ;)


  • TomekHarry lubi to

#16 OFFLINE   Piotr.teamdragon

Piotr.teamdragon

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 87 postów
  • Imię:Piotr

Napisano 18 luty 2016 - 11:35

Dzięki staram się  bo uważam że prowadzenie sklepu to nie tylko sprzedaż nowych ale też duża pomoc w serwisie . Nie zawsze mam ceny takie jak na allegro ale nadrabiam serwisem i obsługą .  



#17 OFFLINE   przemo_w

przemo_w

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2261 postów
  • Imię:Przemek

Napisano 19 luty 2016 - 19:49

Dzięki Piotrze. Zabawki juz doleciały. Ale sie wygłupiłem z tymi wpisami. Przepraszam :-) i polecam kolege....
  • pawelHERP i Hunter_pike lubią to

#18 OFFLINE   Robert_C

Robert_C

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Robert

Napisano 21 luty 2016 - 20:44

Piotrze wysłałem @ z zapytaniem o część. 



#19 OFFLINE   Robert_C

Robert_C

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 27 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Robert

Napisano 21 luty 2016 - 20:45

Mam jeszcze jedno pytanie dysponujesz pełną gamą części do Okumy??



#20 OFFLINE   pablitto83

pablitto83

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 105 postów
  • LokalizacjaSzkocja
  • Imię:Pawel

Napisano 25 luty 2016 - 16:54

Pytanko. Jak wyglada sprawa zapasowej szpuli do ryobi verum. Kołowrotek sprzedawany jest z jedną, podstawową. Nie widzialem nigdzie zapasowej do kupienia. Czy jesli takiej nie ma, to czy jest jakaś od innego modelu, ktora by pasowala? Najlepiej plytsza do dalszych rzutów..

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: serwis, dragon, okuma, ryobi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych