Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Klasyfikacja AFTMA - wydzielone z watkow EGO i pierwsza budzetowka


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
385 odpowiedzi w tym temacie

#381 OFFLINE   mart123

mart123

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 07:52

darek1 -  :)    

 

Amen.



#382 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1974 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 08 marzec 2018 - 08:23

(...)

PS. Hi tower ... czuj się jako ten, co rykoszetem dostał ... rób swoje  ;)

Chętnie bym miał to wszystko w dupie i ignorował Krzyśka. Niestety w swoich wywodach wykorzystuje notorycznie konfabulacje, manipulacje faktami czy zwyczajne bezpodstawne kłamstwa odnoszące się do mojej osoby. Tego niestety nie można zostawić bez odpowiedzi... Chłopak ma ewidentnie jakiś kompleks, stara się za wszelką cenę deprecjonować mnie i kilka jeszcze innych osób, sięgając niestety po fałszywe argumenty. I nieważne że po raz kolejny został merytorycznie zaorany zarówno  na FFF jak i na jb.pl, bo za jakiś czas znowu wynajdzie jakiś artykulik w sieci, dorobi teorię i zacznie się od nowa. Ten typ tak ma...


  • MaverikZagan lubi to

#383 OFFLINE   Krzysiek Dmyszewicz

Krzysiek Dmyszewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 09:49

Zauważyłem, że swego rodzaju sympatie lub antypatie napędzane są głównie przez to, jaki człowiek ma wewnętrzy motor, który napędza jego własne wędkarstwo muchowe. Wzajemne zrozumienie się jest kluczem.

 

Fakt, że Michał i Darek1 odnoszą się do mnie z sympatią wynika głównie z tego, że dla ludzi którzy obcują na co dzień głównie z mięśniami blanków i fizyką rzutu muchowego - wędka jest przede wszystkim narzędziem, nie zaś obiektem kultu czy dziełem sztuki. Osoba aktywna dla której rzucanie jest dominującym składnikiem naszego hobby, każdej wędce bez względu na jej uznanie w świecie powie prędzej czy później "sprawdzam". Flycaster żyje głównie nie logiem i komponentami tylko fizyką rzutu. Ja też tym żyję i to właśnie rodzi nić porozumienia.

 

Taka sama sympatia i nić porozumienia występuje również pomiędzy ludźmi, dla których sprzęt stanowi coś więcej niż tylko narzędzie, a wędkarstwo muchowe ma drugie a nawet trzecie dno, w którym koneserzy mają poukrywane swoje skarby. I porozumiewają się pomiędzy sobą swoistym kodem, który dla osoby postronnej może być niezrozumiały. Osoby takie jak Sławek, Marszal, Włodek Janowicz, Paweł Bugajski czy Andrzej Stanek - nie ukrywajmy, mają w sobie o wiele większe poczucie estetyki od średniej. I wartością jest to, że rozmawiając o swojej pasji, mogą obdarowywać się czymś co najważniejsze - miłym słowem i prawdziwą radością życia.

 

 

Apeluję do absolutnie całego środowiska muchowego w Polsce, nie dajmy się wzajemnie szufladkować i wyniszczać. I niech każdy z Nas bez względu na to co myśli o innych i o sobie - wie, że może mylić się w ocenie czegokolwiek i kogokolwiek.


  • darek1 lubi to

#384 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1974 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 08 marzec 2018 - 09:58

(...)

 

 

Apeluję do absolutnie całego środowiska muchowego w Polsce, nie dajmy się wzajemnie szufladkować i wyniszczać. I niech każdy z Nas bez względu na to co myśli o innych i o sobie - wie, że może mylić się w ocenie czegokolwiek i kogokolwiek.

Zacznij realizacje tego "apelu" od siebie... Nie możesz oczekiwać sympatii od osób które notorycznie pomawiasz. Przestań być hipokrytą!


  • tomi78 lubi to

#385 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1830 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 08 marzec 2018 - 10:11

tradycji stało się zadość. Tam gdzie można było, czyli FFF obrzucenie ludzi personalnie g..nem. Rzucenie tezy, zmienianie zdania i wykręty co chwilę i rozmydlanie tematu kierując na różne poboczne wątki, by na koniec zrobić z siebie tego dobrego, a wszystkich oponentów uznać za agresorów.

Który to juz raz ??


  • Paweł Bugajski lubi to

#386 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 08 marzec 2018 - 10:16

Widzę, że temat się wyczerpał bo zaczęły się dyskusje o osobowości, sympatii itd. 

Najwyższy czas żeby zakończyć temat. 


  • Paweł Bugajski, Adrian Tałocha, hi tower i 6 innych osób lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych