Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Lucky John One Sensoric Freshwater 2.25m 6-18g LJOS-742MLF

lucky john one sensoric luckyjohn

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_MarcinW_*

Guest_MarcinW_*
  • Guests

Napisano 12 listopad 2017 - 21:05

Ktoś posiada tego kijka, bo myślę o jego zakupie? (żarcik)
 
Tym kijkiem łowię już chyba rok czasu, więc co nieco mogę napisać dla zainteresowanych.
Ciężar wyrzutu – kijek dobrze opisany, główki 4g i keitech easy shiner 3” to takie minimum, które jest wstanie dobrze ładować i obsłużyć. Maksymalnie dokładam mu 14g + easy shiner 4”. taką przynętę  dość agresywnie podbija, można – oczywiście - jeszcze więcej mu dowalić, ale granica komfortu kończy właśnie w tym punkcie.
Czułość, uważam, że jest na dobrym poziomie, bez problemu interpretuje się, to co było skubnięciem po ogonku, otarciem białej ryby, uderzeniem w hak itp. Według jednego z użytkowników jest tak czuły jak legend extreme, niestety nie miałem nigdy tego kijka w ręce więc się nie wypowiem :)
Dość trwały, przetrwał spotkanie z betonowym słupem podczas wymachu. Został jeno wgniot na lakierze. Blank natomiast trzyma się idealnie.
Waga - Sam blank na moje oko – bardzo bardzo subiektywna ocena – jest dość ciężki (jak go zważę to zrobię aktualizację do tego wątku). Producent nie podaje wagi, niestety. Nie przeszkadza to jednak w łowieniu. To co jest na plus to mięsistość blanku – naprawdę świetnie holuje się nim rybki.
Uchwyt typu delfin - osobiście mam do niego pewne uprzedzenia ze względu na to, że kijka trzymam trochę inaczej (zdjęcie nr 1), natomiast producent zalecił tu inne rozwiązanie i też niekiedy – muszę to przyznać – mi się podoba, no staram się przełamać, bo trzymając kijka „po mojemu” czasem odkręca się uchwyt kołowrotka (nakrętka jest z przodu).
Jeżeli chodzi o ugięcie - na zdjęciu kijek podnosi butelkę wody 0,7l. 
 
0bc29108b162.jpg
a5ebc877acf5.jpg
26bd8a83b433.jpg
 
Proszę o zadawanie pytań :)

Użytkownik MarcinW edytował ten post 12 listopad 2017 - 21:11


#2 OFFLINE   Maciej 77

Maciej 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Drewnicki

Napisano 13 listopad 2017 - 09:25

hej  jak  to  cudo  wygląda  cenowo  ,  jakie  przelotki    i  czy  kupowałeś  w  Naszym  mieście  czyli  czy można  go  gdzieś  tutaj  obejrzeć  ...//?

 

 

pzdr

 

Maciej



#3 Guest_MarcinW_*

Guest_MarcinW_*
  • Guests

Napisano 13 listopad 2017 - 09:46

Kupiłem używanego za 500zł. Być może w sklepie http://www.ogrodniczy-police.pl na stoisku wędkarskim mają te kijki. Oni z Lucky Johna bardzo dużo posiadają różności. Jak jesteś chętny to możesz nim posmigać nad wodą. Daj znać na priv

#4 Guest_MarcinW_*

Guest_MarcinW_*
  • Guests

Napisano 13 listopad 2017 - 12:05

Wróć... To nie stoisko tylko sklep na piętrze: https://www.google.p...biw=360&bih=573

#5 OFFLINE   Maciej 77

Maciej 77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Drewnicki

Napisano 13 listopad 2017 - 13:14

witaj

 

dzięki  podjadę  przy  okazji  do  sklepu ....



#6 Guest_MarcinW_*

Guest_MarcinW_*
  • Guests

Napisano 14 listopad 2017 - 20:08

Kijek zważony - 137g






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych