Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Germina - budżetowy remont jako początek nauki rodbuildingu.

autorski-rb germina

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   lesnydzik

lesnydzik

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaPCT

Napisano 20 grudzień 2017 - 14:29

Znowu w delegacji (zwykle trwają 2 do 3tyg) i czekam aż przyjdą komponenty zamówione z chin. Germina "bis 10g" nie nada się na okoniówke, raczej na szczupaka będzie. Jest ciężka i sztywna. Więc okoniówke pewnie bede robił na nowym blanku.

 

W przerwie świątecznej dokończę maszyne i może poćwiczę coś. Jak już pisałem moje działania przez charakter pracy będą mocno rozciągnięte w czasie:)



#62 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 20 grudzień 2017 - 16:23

Nie ma problemu, zmienilem Tobie taga watku na autorski. Wiec jak zdecydujesz sie budowac nastepna wedke, posty wstawiaj tutaj, najwyzej zmieni sie tytul watku na jaki chcesz :)


  • lesnydzik lubi to

#63 OFFLINE   lesnydzik

lesnydzik

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 35 postów
  • LokalizacjaPCT

Napisano 29 styczeń 2018 - 18:23

Dziś chwila wolnego to podziałałem na warsztacie. Zostało zrobić podstawę i ramiona do montowania trzeciej rolki. Jak najlepiej zrobić podstawę? Myślałem 1 część podstawy z silniczkiem i szynami zrobić np 1m a pod dwie pozostałe podpórki zrobić podstawki np 20x20cm które będzie można postawić wg potrzeby. Doszły też nici z chin i jeden set przelotek.

Ta chińska nić się nada? W opisie było że to do RB, wygląda jak nylonowa nić owinięta błyszczącą mikro wstążką.

 

Obrałem kij z rękojeści i przelotek. Z rękojeści odzyskałem 16cm orginalnego korka. Po przelotkach został mi jakiś twardy klej którego ciężko się pozbyć. Jakieś patenty na to macie? jak delikatnie jadę ostrzem wzdłuż to mam wrażenie że uszkadzam włókna. Grzanie go nie zmiękcza. No i pękł mi element łącznika. O dziwo od razu po podgrzaniu zapalniczką, po tym zszedł łatwo. Myślę że po dobrym wklejeniu i tak nie puści.

Załączone pliki


Użytkownik lesnydzik edytował ten post 29 styczeń 2018 - 19:17

  • Del Toro lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb, germina

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych