Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nowa budowla na WIŚLE


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
488 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   silurus

silurus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 828 postów
  • LokalizacjaJózefosław
  • Imię:Robert

Napisano 01 grudzień 2017 - 09:29

Nadal brak konkretów w Twoich wypowiedziach, za to znowu pojawiają się wyzwiska typu "idioci".
Sławek po raz kolejny trolujesz nie przedstawiając żadnych argumentów, słabo to wygląda, spodziewałem się po Tobie jednak merytorycznej dyskusji.

Piotrek nie ma na j.b, przynajmniej nie widziałem, żadnego postu SOB, by były jakieś konkretne wypowiedzi, argumenty, przykłady. 

Nic jedynie pustosłowie, zwykłe bicie piany. To się nawet na poezję nie nadaje  :lol:  :lol:



#42 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3589 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 01 grudzień 2017 - 10:26

czytając te wieści o piętrzeniu wód, przekopach, regulacjach mam ochotę na zrobienie z siebie dżihadysty i zrobieniu paru kabum...
po prostu mam dość idiotyzmów, cały świat dąży do niwelacji szkód jakie wyrządzono rzeką ale my będziemy niszczyć co mamy.

 

czekam na nius, że o.grzybek stawia reaktor nuklearny napędzany wiarą..



#43 OFFLINE   albercik2

albercik2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów
  • LokalizacjaChotylow
  • Imię:albercik
  • Nazwisko:przemyslaw

Napisano 01 grudzień 2017 - 10:44

Sławek, co do Rospudy to nie masz racji. Dzięki między innymi protestom i naciskowi UE trasa została zmodyfikowana i wróciła do przebiegu przez Raczki. A jak pokopiesz głębiej to dowiesz się że ten przebieg był uważany za najlepszy już w fazie projektowej .

Pewnie ktoś chciał kilka złotych przytulić. 

Ta szczegulnie że warint obecny kosztował 300ml drożej niż zakładano początkowo. Abjak pokopiesz głebiej to siędowiesz kto płacił za protesty 



#44 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15565 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 grudzień 2017 - 11:00

Ta szczegulnie że warint obecny kosztował 300ml drożej niż zakładano początkowo. Abjak pokopiesz głebiej to siędowiesz kto płacił za protesty 

Tylko że do tego wariantu Unia dopłaciła. 

Poza tym spójrz ile lasów by poszło w cholerę.

 

Poza tym koszt rzeczywisty mógł być wyższy.



#45 ONLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1675 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 01 grudzień 2017 - 11:01

Ta szczegulnie że warint obecny kosztował 300ml drożej niż zakładano początkowo. Abjak pokopiesz głebiej to siędowiesz kto płacił za protesty 

Ja rozumiem, pośpiech, telefon, przemarsz wojsk, ale.....  :blink:


  • Artek i woblery z Bielska lubią to

#46 OFFLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1950 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 01 grudzień 2017 - 11:49

Ta szczegulnie że warint obecny kosztował 300ml drożej niż zakładano początkowo. Abjak pokopiesz głebiej to siędowiesz kto płacił za protesty 

Ale 300ml białej, czy kolorowej? 


  • godski i Jano lubią to

#47 OFFLINE   albercik2

albercik2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 689 postów
  • LokalizacjaChotylow
  • Imię:albercik
  • Nazwisko:przemyslaw

Napisano 01 grudzień 2017 - 16:23

Ja rozumiem, pośpiech, telefon, przemarsz wojsk, ale.....  :blink:

Nie kumam.

Sugerujesz że moje problemy z ortografią mają wpływ na to że zamiast niespełna 400 zapłaciliśmy prawie 700 milionów za obwodnice Augustowa?



#48 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 01 grudzień 2017 - 16:41

Po prostu... piszesz z błędami, niechlujnie i niezrozumiale



#49 ONLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1675 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 01 grudzień 2017 - 17:35

Nie kumam.

Sugerujesz że moje problemy z ortografią mają wpływ na to że zamiast niespełna 400 zapłaciliśmy prawie 700 milionów za obwodnice Augustowa?

Nie, nie sugeruję. Być może masz rację, ale forma Twojego wpisu nie pomaga w uwiarygodnieniu tej informacji.


  • Franc i albercik2 lubią to

#50 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4878 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 01 grudzień 2017 - 18:02

Zbyłbym zupełnie nieistotną wstawkę słowną najwyraźniej dotkniętego w swoich poglądach  moderatora milupy, ale skoro chce i jest stroną grożącą mi swoją siłą,  to mu po przyjacielsku przybliżę.. :)

 

To co w Polsce uchodzi za poczęte z obywatelskiego poczucia ruchy ekologiczne, z całą ich komiczną narracją, tworzoną na potrzeby osobników z wyraźnym deficytem inteligencji, jest prostym przedłużeniem działań z obrębu beznamiętnej polityki i zaciekłej, gospodarczej rywalizacji. Tzw "ekolodzy" są tylko chłopakami wynajmowanymi na posyłki przez możnych tego świata, utrzymujących się z ich pieniędzy, specjalizujących się głównie w dzikich hecach i zadymach. Chyba widać? Pan każe, sługa musi.. 

Nie potrzeba bombowców, ani napalmu, ani bicia po twarzy. Sami, własnymi rękoma zdegradujemy się do cywilizacyjnego skansenu.. a ostatni zgasi światło.. 

 

Ale bez specjalnej wrogości zakładam, że nie wszyscy ten prosty speach zrozumieją..To jest tylko forum wędkarskiego świata :)  


Użytkownik Sławek Oppeln Bronikowski edytował ten post 01 grudzień 2017 - 18:03

  • WojtekCIN lubi to

#51 OFFLINE   sajdol1

sajdol1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 01 grudzień 2017 - 18:26

Chciałbym zobaczyć jak używasz tego prostego speacha robiąc zakupy w mięsnym lub na targu :)

Zakładam, że odpowiedź sprzedawców może być podobna do " albo pan coś kupuj albo spie....aj z tymi swoimi haiku bo ludzie w kolejce czekają" :)



#52 OFFLINE   asp

asp

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 410 postów
  • LokalizacjaW-wa Bielany
  • Imię:Bartek

Napisano 01 grudzień 2017 - 18:41

Abstrahuję od merytoryki wypowiedzi... Słówka może i wyszukane, ale gramatycznie to raczej nie po polsku.



#53 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 01 grudzień 2017 - 18:43

Zbyłbym zupełnie nieistotną wstawkę słowną najwyraźniej dotkniętego w swoich poglądach  moderatora milupy, ale skoro chce i jest stroną grożącą mi swoją siłą,  to mu po przyjacielsku przybliżę.. :)

 

To co w Polsce uchodzi za poczęte z obywatelskiego poczucia ruchy ekologiczne, z całą ich komiczną narracją, tworzoną na potrzeby osobników z wyraźnym deficytem inteligencji, jest prostym przedłużeniem działań z obrębu beznamiętnej polityki i zaciekłej, gospodarczej rywalizacji. Tzw "ekolodzy" są tylko chłopakami wynajmowanymi na posyłki przez możnych tego świata, utrzymujących się z ich pieniędzy, specjalizujących się głównie w dzikich hecach i zadymach. Chyba widać? Pan każe, sługa musi.. 

Nie potrzeba bombowców, ani napalmu, ani bicia po twarzy. Sami, własnymi rękoma zdegradujemy się do cywilizacyjnego skansenu.. a ostatni zgasi światło.. 

 

Ale bez specjalnej wrogości zakładam, że nie wszyscy ten prosty speach zrozumieją..To jest tylko forum wędkarskiego świata :)  

 

 

Sławku, moich poglądów nie znasz, więc komentarz o dotknięciu jest kolejnym Twoim wybiegiem.

Co do mojego grożenia, to wskaż mi proszę gdzie w moim wpisie "groziłem swoją siłą"?

 

Zaś Twoje przybliżenie nadal dla mnie jest tylko czczą gadaniną bez konkretów, napisz proszę wprost jakie jest Twoje zdanie na temat regulacji Wisły, a nie o jakichś ekologach, bo nie to jest tematem wątku?


  • jerzy6 i Franc lubią to

#54 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4878 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 01 grudzień 2017 - 18:46

Kupuję u rozumniejszych i tradycyjnie w percepcję wyposażonych.. :) Ty u najprostszych modeli ? 

 

milupa..Wątek jest pochodną ekologianckiej histerii. Nie jest ? Nie widzę jakoś rzeczowych argumentów.

A hydroelektrownia  w Siarzewie to piękna sprawa.. :)  


Użytkownik Sławek Oppeln Bronikowski edytował ten post 01 grudzień 2017 - 18:59


#55 OFFLINE   sajdol1

sajdol1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 01 grudzień 2017 - 19:01

Obawiam się, że właśnie ta percepcja zbłądziła gdzieś w czeluściach zawiłego, teraźniejszego świata i zawisłeś gdzieś w nicości z brakiem   rzeczywistego kontaktu ze społeczeństwem :)

Na szczęście masz internet :)


Użytkownik sajdol1 edytował ten post 01 grudzień 2017 - 19:10

  • jerzy6 lubi to

#56 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 01 grudzień 2017 - 19:07

 

 

milupa..Wątek jest pochodną ekologianckiej histerii. Nie jest ? Nie widzę jakoś rzeczowych argumentów.

A hydroelektrownia  w Siarzewie to piękna sprawa.. :)  

Wątek ma tytuł "Nowa budowla na Wiśle", a nie " o ekologianckiej histerii.", nie odpowiedziałeś też na moje pytanie więc je ponawiam:

Wskaż mi proszę gdzie w moim wpisie "groziłem swoją siłą"?


  • Franc lubi to

#57 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4878 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 01 grudzień 2017 - 19:40

Odpowiem pytaniem - czemu tylko mnie zwróciłeś uwagę, czyżbyś używał swojej funkcji po uważaniu ? Czemu pisze o histerii..  bo nie merytoryczna histeria natychmiast się pojawiła. Mówisz Siarzewo i ją masz.. :)  



#58 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 4957 postów
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Napisano 01 grudzień 2017 - 19:45

Właśnie przed chwilką potwierdzono podpisanie umów i zatwierdzenie budowy tamy . Rusza ona w 2020 roku , zakończenie 2025rok - koszt całkowity 2mld zł.

Przekazano to w wiadomościach TV.



#59 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 01 grudzień 2017 - 19:58

Wiadomości kłamią... ;-)

 

Update: pewnie leciało na pasku TVP Info :lol:



#60 OFFLINE   AdasCzeski

AdasCzeski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1322 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Czeski

Napisano 01 grudzień 2017 - 20:13

Jano... to szło tak... nie ściemniaj telewizorku. :) 


  • Delbanka lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych