Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędka spinningowa Pezon & Michel REDOUTABLE REFLEX ROD 270cm ML 15-40g


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Widav

Widav

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 16:53

Ktoś używa Koledzy ? Zastanawiam się nad zakupem. Jeżeli tak, proszę o opinie, w tym o jakości wykonania i w jakim łowieniu się sprawdza. 



#2 OFFLINE   marek_moto

marek_moto

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 189 postów
  • LokalizacjaWloclawek
  • Imię:Marek

Napisano 19 grudzień 2017 - 17:45

Kolego zacznij od początku będzie przyjemniej ;) Wujek Gogle mówi tak.... Wędka spinningowa Pezon & Michel REDOUTABLE REFLEX ROD 270cm ML 15-40g

Wyśmienita wędka spinningowa na szczupaki, sandacze, a także i sumy. Mocny węglowy blank (MI carbon), wysokiej jakości przelotki SIC oraz uchwyt z korka to najwyższa klasa wędzisk do połowu drapieżników. Wędka jest bardzo czuła i mocna. Sprawdza się idealnie podczas klasycznego zwijania obrotówki, gdyż jej czułość odda najmniejsze nawet przytrzymanie czy pukniecie w przynętę. Bardzo dobrze sprawdzi się także podczas prowadzenia przynęty takiej jak ripper czy twister z podbicia. Jej sztywność, a zarazem szybkość w zacięciu i czułość, sprawią że nada się idealnie także do tego typu metody połowu. Fachowo zamontowany każdy element wędki wraz ze smukłym blankiem nadają jej wysokiej klasy, co bardzo dobrze przekłada się na najwyższy komfort spinningowania. Aby nie być gołosłownym, o wysokiej klasie wędzisk Pezon & Michel świadczy fakt ponad 100 letniej tradycji w produkcji wędzisk spinningowych.


  • Jarasszy lubi to

#3 OFFLINE   Widav

Widav

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 18:26

Dziękuję, powyższa informacja od Wujka jest trochę pełniejsza od tej, którą sam mi podał. Przyda się z pewnością. Nie chcę jednak tylko na tego typu przekazie, o charakterze jednak reklamowym, poprzestać. Z jakiegoś powodu jeszcze nie natrafiłem na negatywną opinię sprzedawcy o sprzęcie, który oferuje w swoim sklepie internetowym....Biorąc te okoliczności pod uwagę: Może ktoś już kupił i ma uwagi natury praktycznej, z realnego łowienia. Przyznam, że z marką spotkałem się pierwszy raz, być może dlatego, że w PL z wędkami dopiero raczkują, choć czytam, że za granicą funkcjonuje od dawna.    



#4 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4521 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 19 grudzień 2017 - 19:29

Gratulejszyn przekazu reklamowego 😛
  • strary i Krzysiu lubią to

#5 OFFLINE   marek_moto

marek_moto

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 189 postów
  • LokalizacjaWloclawek
  • Imię:Marek

Napisano 19 grudzień 2017 - 20:07

Sławku jeśli to tak odebrałeś to  życzę Ci Wesołych Świąt :) .Po prostu chciałem pomóc nic więcej.....


Użytkownik marek_moto edytował ten post 19 grudzień 2017 - 20:17


#6 OFFLINE   S.N.

S.N.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4521 postów
  • LokalizacjaMazowieckie. Lubelskie.
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Nikt

Napisano 20 grudzień 2017 - 06:15

Marku pisałem do kolegi Widaw. Dla Ciebie i całej Twojej rodziny również składam najserdeczniejsze życzenia ☺
  • marek_moto i Widav lubią to

#7 OFFLINE   Krzysiu

Krzysiu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 632 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 09:26

Chyba każdy może wyczytać co piszą sprzedawcy w swoich przekazach reklamowych ,kolega pytał o opinię właścicieli sprzętu także panowie bez uszczypliwosci chyba ze ktoś posiada i zgadza się z opinia sprzedawcy .




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych