Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

kamera podwodna dla amatora /co kupić/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Mreno

Mreno

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 89 postów
  • LokalizacjaSieradz
  • Imię:Dominik

Napisano 03 styczeń 2019 - 16:30

Ja przywiązuję swoją do wędki. Nad kamerą w funkcji spławika zaczepiam butelkę po wodzie mineralnej, ustawiam grunt na taki aby kamera wisiała z 30 cm nad dnem i heja do wody. Filmiki oglądam puźniej w domu, np:

 

Widzę na twoim filmiku, że manewrujesz kamerą w różnych kierunkach. Czy to jakiś model z obrotową kamerą? Ja nastawiam się na model Eyoyo, ale tam kamera jest  stała i zastanawiam się jak ona sprawdzi się w realu, tzn. jak ustawić odpowiedni kierunek obserwacji. Wydaje mi się, że ona będzie okręcać się bezwładnie zgodnie z prawem fizyki. 



#22 OFFLINE   Kokot

Kokot

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 342 postów

Napisano 14 sierpień 2020 - 22:01

pozwalam sobie odświeżyć temat. czy ktoś coś ostatnio przerabiał w temacie kamerek podwodnych? jakieś nowe ciekawe modele. chciałbyn sobie kupić ale nie wiem jaka będzie widoczność w wodzie która kwitnie w porze letniej. może na jesień jak woda będzie bardziej przejrzysta to będzie lepszy efekt?

#23 OFFLINE   pawlo29

pawlo29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 960 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Każmierski

Napisano 15 sierpień 2020 - 08:23

Patrząc na filmik to super uzupełnienie do echosondy , teraz nęcić ryby na takim dnie mija się z celem wszystko utonie w mule , kurde tylko skąd brać kasę na te wszystkie zabawki




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych