Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Westin - informacje, opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
215 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Konrad wędkarz

Konrad wędkarz

    Nowy

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • Pip
  • 11 postów
  • LokalizacjaZielona Góra
  • Imię:Konrad

Napisano 11 marzec 2020 - 19:41

Westin na ogół dobrze określa ciężary wyrzutowe ale dodatkowe 10g przy 50g czy 70g spokojnie obsłuży.

Dodatkowy plus to nie ma problemu z gwarancją/reklamacją :)



#42 OFFLINE   George Fish

George Fish

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 30 marzec 2020 - 20:21

Cześć :)
Pytam posiadaczy W3 StreeStick 213 2-10g. Pasuje ten kijek na stojące wody, do obrotówek Nr 1 aglia o wadze 3,5 g do 4,5g, na cienkiej żyłce? Nie za sztywny pod oksy? :) Nie gubi ich? 
Pozdrawiam serdecznie :)
GF


  • DarekM lubi to

#43 OFFLINE   Młody_fishing

Młody_fishing

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaDerby, Anglia
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:Bartusiak

Napisano 25 kwiecień 2020 - 14:00

Cześć

Zastanawiam sie nad w8 spin m 270cm 7-30g. Czy ktoś ma lub miał okazje macać ten kijek, pod jakie przynęty by pasował, jak zachowałby się pod niższym obciążeniem niż podane??



#44 OFFLINE   Majki7878

Majki7878

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 07:11

Za tyle kasy to już robisz sobie wędkę z pracowni :D
  • nalewator lubi to

#45 OFFLINE   Biesan

Biesan

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1096 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 08:34

Za tyle kasy to już robisz sobie wędkę z pracowni :D


Proponuję jechać do sklepu gdzie mają tą serię, pomacać przynajmniej i napisz to samo jeszcze raz. Myślenie że jak kij z pracowni to już jest super wypas jest błędne. Wszystko zależy od wykonawcy i oczywiście portfela, skoro kolegę stać i ma taki kaprys to jak najbardziej popieram.

#46 OFFLINE   kruz

kruz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 702 postów
  • LokalizacjaFMI
  • Imię:Krzysztof

Napisano 28 kwiecień 2020 - 10:57

Proponuję jechać do sklepu gdzie mają tą serię, pomacać przynajmniej i napisz to samo jeszcze raz. Myślenie że jak kij z pracowni to już jest super wypas jest błędne. Wszystko zależy od wykonawcy i oczywiście portfela, skoro kolegę stać i ma taki kaprys to jak najbardziej popieram.

Jakoś wędki Westina nie specjalnie przypadły mi do gustu ale popieram Cię w 100 %

Strasznie demonizuje się u nas te "wędki z pracowni".

 

Wyprzedzając dziwne uwagi - miałem kilka sztuk, z dobrych pracowni. Wszystkie poszły w ludzi


Użytkownik kruz edytował ten post 28 kwiecień 2020 - 10:57

  • Biesan, phantom72 i Darek_W lubią to

#47 OFFLINE   scOOtt

scOOtt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 776 postów
  • LokalizacjaLubin
  • Imię:Łukasz

Napisano 28 kwiecień 2020 - 11:02

Bo jak ktoś zapłaci 700 czy 1k PLN to w jego głowie i tak będzie myśl, że patyk za który zapłacił jest lepszy od seryjnego. Doświadczają ludzie wtedy tzw. dysonansu poznawczego :)


  • malinabar i Przemek_M lubią to

#48 ONLINE   saitt

saitt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 765 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Paweł

Napisano 28 kwiecień 2020 - 12:12

Wędka z dobrej pracowni ma sens tylko jeśli zamawiający jest w stanie doskonale określić potrzeby i detale a rodbuilder jest w stanie to zrozumieć i odtworzyć. Jeśli powyższe kwestie są spełnione to późniejsza sprzedaż wędki z pracowni podyktowana jest raczej chęcią spróbowabia czegoś nowego niż niezadowoleniem. Piszę odnośnie własnego doświadczenia 😉

Użytkownik saitt edytował ten post 28 kwiecień 2020 - 12:14

  • scOOtt lubi to

#49 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1180 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 04 czerwiec 2020 - 16:54

Szukam info na temat wędki W3 Ultrastick 210 10-40 g.  Generalnie interesuje mnie akcja, realny zakres cw i czy da radę z Meppsami Musky killer.



#50 OFFLINE   Lugo

Lugo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Kubicki

Napisano 10 czerwiec 2020 - 11:12

Hej, a co powiecie o Westin W3 powerteez 250 7-28g ? Warta uwagi ? 



#51 OFFLINE   snoek3

snoek3

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 139 postów
  • LokalizacjaStargard

Napisano 10 czerwiec 2020 - 11:34

Posiadam kijek z serii W3  2,48 cw do 28 g jest to wklejanka o nazwie  FINESSE JIG , jest to szybki kijaszek raczej pod gumki , ale spokojnie ogarnia wachadło i jakies wobki. Nie ma przesztywnienia miedzy blankiem a wklejoną częscia.Fajny kijek na sandacze ze szczupłym też sobie poradzi.Łowie nim głównie na odrze ale na drop shota przewaznie i wydaje mi sie do tego stworzony.Wiec jesli kolega wyzej ma podobny cw .. to mysle ze w kijaszku bez wklejki znajdziesz bardziej uniwersał  który sprawdzi sie na drapieżnikach. Łowiac  swoim czesto uzywałem pałeczek w cw 30-35 do dropsa i mimo delikatnego wygladu kija ładnie sie ładuje tnie i jest dosyc mocny.Na zawodach nocnych podniosiłem na niem sandacze 56 i 58 cm na wysoki murek około 2 m ponad lustro wody na kiju nie było czasu sie zastanawiać :) 



#52 OFFLINE   Przemek SzN

Przemek SzN

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaSzczecin
  • Imię:Przemek

Napisano 10 czerwiec 2020 - 19:28

Hej, a co powiecie o Westin W3 powerteez 250 7-28g ? Warta uwagi ?


tez sie nad nim zastanawiałem, po macaniu w sklepie ostatecznie zrezygnowałem. Wedka piekielnie szybka i mocna, myślę ze opis 28g nie jest adekwatny do faktycznej mocy kija. Do tego przelotki to mikroringi, używanie wedki przy przymrozkach będzie problemem. Wykonanie i sama estetyka na dobrym poziomie. Myślę ze za tą kasę mozna kupić coś fajniejszego.

#53 OFFLINE   Lugo

Lugo

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 15 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Kubicki

Napisano 15 czerwiec 2020 - 08:11

tez sie nad nim zastanawiałem, po macaniu w sklepie ostatecznie zrezygnowałem. Wedka piekielnie szybka i mocna, myślę ze opis 28g nie jest adekwatny do faktycznej mocy kija. Do tego przelotki to mikroringi, używanie wedki przy przymrozkach będzie problemem. Wykonanie i sama estetyka na dobrym poziomie. Myślę ze za tą kasę mozna kupić coś fajniejszego.

No ja finalnie zdecydowałem się na ten kijek, i parę razy na sandaczach go wypróbowałem, muszę przyznać że jest mega szybki, sandacz żaden nie miał szans a parę sztuk w granicach 60-70 na nim wyciągnąłem. pięknie się ładuję, cw totalnie niedoszacowane, od 7 ? nie czuć tego, idealnie jest przy 15g i w górę, dobrze można zacząć przy średniej gumie gdzieś od 10g, rzucałem też 25g i bardzo przyjemnie się takimi łowi również. Nie przeciążałem go za bardzo ale czuć, że można dodać spokojnie +10-15g do tego CW. 

 

Kijek fajnie wyważony, mięsisty, estetycznie wykonany i bardzo przyjemny nawet na łódce. Podsumowując, pewnie w tej cenie można by znaleźć coś innego, być może lepszego, na innych (lepszych?) komponentach, dla mnie bardzo przyjemny i mając taką możliwość nie postanowiłem go wymieniać na inny.



#54 OFFLINE   KrystianS

KrystianS

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 66 postów
  • LokalizacjaŚlask
  • Imię:Krystian

Napisano 22 czerwiec 2020 - 09:59

Miał ktoś w rękach casta westin w6 do 120, g? Ktoś coś może powiedzieć?

#55 OFFLINE   Salmo92

Salmo92

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 61 postów
  • LokalizacjaBircza

Napisano 02 lipiec 2020 - 22:19

Koledzy jestem posiadaczem wędki Westin W3 Powershad. W ostatni weekend złamałem część szczytowa , niestety z mojej winy. Nie posiadam gwarancji ani paragonu więc nie mogę odesłać jej na gwarancję. Dlatego moje pytanie brzmi gdzie i w jaki sposób mogę dokupić część szczytowa..Proszę o informacje

#56 OFFLINE   OxygenWindow

OxygenWindow

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Sławek

Napisano 18 lipiec 2020 - 18:14

Westin na ogół dobrze określa ciężary wyrzutowe ale dodatkowe 10g przy 50g czy 70g spokojnie obsłuży.

Dodatkowy plus to nie ma problemu z gwarancją/reklamacją :)

Mógłbyś rozwinąć temat gwarancji/reklamacji? :) Niestety od godziny bardzo mnie ta kwestia interesuje ;)  



#57 ONLINE   drChlubicz

drChlubicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 578 postów
  • LokalizacjaGA
  • Imię:Michał

Napisano 20 lipiec 2020 - 22:04

Szukam info na temat wędki W3 Ultrastick 210 10-40 g.  Generalnie interesuje mnie akcja, realny zakres cw i czy da radę z Meppsami Musky killer.

Podepnę się do pytania.



#58 OFFLINE   Salmo92

Salmo92

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 61 postów
  • LokalizacjaBircza

Napisano 02 sierpień 2020 - 13:32

Witam. Koledzy potrzebuje informacji dotyczącej możliwego zakupu części szczytowej do wędziska marki Westin W3. Chce się dowiedzieć gdzie mogę dokupić element szczytowy do kogo się zglosci. Będę wdzięczny za każde informacje .

#59 OFFLINE   Kamil_Olsztyn

Kamil_Olsztyn

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 648 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 02 sierpień 2020 - 14:30

Sprawdź sklepy partnerskie i tam popytaj. Nic prostrzego.

#60 ONLINE   GREK

GREK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 143 postów
  • LokalizacjaDania
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Gorski

Napisano 09 sierpień 2020 - 17:15

 Człowiek się naogląda  później kupi i wsadzi do szafy i leży 3 lata tak to się kończy. 

 https://www.youtube....h?v=duLNv-W9Weo






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych