Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wędki Zemex


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Joka

Joka

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • Imię:Krystian

Napisano 19 styczeń 2018 - 20:58

Mam pytanie odnośnie tych wędzisk, ktoś łowił posiada, ma jakieś doświadczenia z tymi kijami. Z tego co wygrzebałem z internetu to ponoć Ukraińska pracownia, z góry dzięki za odpowiedź. 



#2 OFFLINE   Bolo8888

Bolo8888

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 231 postów
  • LokalizacjaMyszków
  • Imię:Damian

Napisano 19 styczeń 2018 - 22:42

Z Tego co piszesz ukraińska pracownia a na jakich blankach się opierają. Chyba że robią wszystko jak leci

#3 OFFLINE   Ace

Ace

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 21 styczeń 2018 - 14:28

To coś podobnego do crazy fish,cenowo przystępne,a co z jakością ?

#4 OFFLINE   trolinka666

trolinka666

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 87 postów
  • LokalizacjaPodlasie
  • Imię:Bartek

Napisano 21 styczeń 2018 - 17:34

Miałem w zeszłym roku dwa Zemexy w ręku.modeli nie pamiętam,ale długość 260 i chyba do 28 g.droższy kosztował prawie 800 PLN,natomiast tańszy około 100 PLN. O ile wykonanie droższego było ok,to tańszy miał nadlewki lakieru i chropowate ramki przelotek.Oba miały teoretycznie przelotki Fuji,ale tylko w droższym nazwa była wybita na przelotce.
Na tym zakończyła się dla mnie przygoda z tą firmą.
Celowo nie piszę o akcji ,uchwycie itp,bo za te pieniądze można kupić np 2 diflexy,ktöre są wykonane o niebo lepiej albo używkę z pracowni.

Użytkownik trolinka666 edytował ten post 21 styczeń 2018 - 17:50


#5 OFFLINE   gieroj

gieroj

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 45 postów
  • LokalizacjaPałuki - Bydgoszcz
  • Imię:Marcin

Napisano 19 luty 2018 - 21:40

Z tego co wiem blanki droższych modeli są produkowane w Korei (nie, nie w tej the best ;) ).



#6 OFFLINE   borys

borys

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 kwiecień 2018 - 00:12

Miałem w zeszłym roku dwa Zemexy w ręku.modeli nie pamiętam,ale długość 260 i chyba do 28 g.droższy kosztował prawie 800 PLN,natomiast tańszy około 100 PLN. O ile wykonanie droższego było ok,to tańszy miał nadlewki lakieru i chropowate ramki przelotek.Oba miały teoretycznie przelotki Fuji,ale tylko w droższym nazwa była wybita na przelotce.
Na tym zakończyła się dla mnie przygoda z tą firmą.
Celowo nie piszę o akcji ,uchwycie itp,bo za te pieniądze można kupić np 2 diflexy,ktöre są wykonane o niebo lepiej albo używkę z pracowni.

Nie wiem kolego co za wędki miałeś ale nie uogólniaj. Posiadam Zemex Impressive 0,5-5g i śmiem twierdzić że wędka jest rewelacyjna! Diaflexa nie można porównać do tego kija pod żadnym względem to jak byś chciał porównać Krystynę Pawłowicz z Jessicą Albą. Mam porównanie i z wędkami z pracowni jak również z gotowymi produktami w podobnej cenie i śmiem twierdzić, że nie ustępują a nawet przewyższają użytecznością kije Graphitleader, Varivas a porównywanie ich do Favorite jest nieco nie na miejscu. Owszem tańsze modele może tak ale nie wrzucajmy wszystkich wędek do jednego wora. Blanki robione są przez NS Black Hole i nie wiem czy są to seryjne produkowane blanki czy też specjalnie kręcone pod markę Zemex ale jedno mogę podkreślić stanowczo....czuć na tej wędce pierdnięcie widelnicy pod wodą!!! Jest bardzo ładnie wykonana, bardzo lekka, fajnie wyważona i ma także bardzo dobry uchwyt kołowrotka (jak dla mnie) z użyteczną długością, Niestety wyciągnąłem na nią jak do tej pory tylko kilka szczupaków 50 + jednak nie zrobiły na tej wędce żadnego wrażenia. Wędka jest szybka z bardzo fajną progresją. Największą zaletą tej wędki jest to że jest zajebi..ta i nie pisze na niej Matagi, Suzuki itp Choć mam wędki z takim logiem również :D



#7 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1927 postów

Napisano 09 grudzień 2021 - 14:49

Ciekaw jestem jak się sprawują Zemexy pod UL.

Widzę w ofercie dwa kije pod takie zastosowanie ale ten najbardziej by mi pasował w/g opisu: ZEMEX eXtra Rock Fish S-702XUL, 213 cm, c.w. 0,3 - 3,5g, akcja extra fast

 

Chętnie poznam opinie.



#8 ONLINE   Karpiu95

Karpiu95

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 884 postów
  • LokalizacjaTurek/Warszawa
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Karpiński

Napisano 19 grudzień 2021 - 14:58

miałem okazje łowić wędkami Zemex Impressive czyli ich topowy model do lekkiego łowienia. Łowiłem wersjami do 3g, 5g i 6g(2 wklejki i 1 tubular) i wszystkie bardzo fajne. Dobrze zbalansowane, czułe jak cholera i wybitnie dalego rzucały. Polecam impressivy






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych