Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Linka Scierra Big Fly - opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Baart

Baart

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 82 postów

Napisano 06 listopad 2019 - 19:10

Dla porównania z kolei posiadam też Ego Pike #9 i tym kijem rzuca mi się lepiej linkami szczupakowymi Ego o krótkich głowicach skagitowych. Jest dużo bardziej miękki, ma głębsze ugięcie przy rzutach i nie szarpie tak kijem przy rzutach takimi głowicami, jak Scierra. Przy niej czuć dużo bardziej linkę z krótką głowicą w ręce.

 

Tu potwierdzam. Szczupakowa linka ego z tym kijem latała pięknie... lecz niestety spękała doszczętnie po sezonie.
Do tego kija mam też mega agresywnego Airflo Snipera (inter) i też lata świetnie.



#42 OFFLINE   mack

mack

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1194 postów
  • LokalizacjaWro
  • Imię:Maciek

Napisano 06 listopad 2019 - 20:49

W Polsce niedostępne. Można sciagnac z Niemiec ale w przeliczeniu prawie 400zl


Jakby ktoś był zainteresowany to linki GL PIKE są dostępne na w wyprzedaży po 45 GBP w Fishingmegastore, w wersji Float i S1/S3.

https://www.fishingm...ousecode=GC0943

#43 OFFLINE   Pasta

Pasta

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 967 postów
  • LokalizacjaGliwice
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:P

Napisano 15 listopad 2019 - 17:08

Jesli ktos nadal szuka GL pike to jest w dobrej cenie http://www.flyfishin...118164&offset=0

#44 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1593 postów
  • LokalizacjaPL/NL

Napisano 22 listopad 2019 - 19:48

Miałem linke Scierra Big Fly w wersji inter.,ogulnie linka jak za te pieniądze bardzo dobra,muchy 15-20cm.z syntetyków i bucktailla wyrzuca 2-3 wymachami na powtwrzalne +-20m., śliska cięki running,łowilem nia od wiosny do jesieni ... i późną jesienia sprzedałem. Linka ma rdzeń mono i przy temperaturach ok.2-3 stopnie zrobiła się tak sztywna że praktucznie za każdym razem przy zbieraniu wypadała z basketu. Miałem też Ego Agresor i to była naigorsze linka szczupakowa jaka miałem b. miekka (dość często się platała) i gruby running który słabo chodził na przelotkach. Najlepszą z tanich linek jest podróba Oud bonda z Alii, ale występuje tylko w wersji pływającej.Ja używam pełnego przekroju linek szczupakowych od F przez I ,S3 do S7. Najczęściej (łowię głównie w NL) używam inter i S3. Moje ulubione linki to Airflo Elbi Special Pike


Użytkownik Wobi edytował ten post 22 listopad 2019 - 19:49





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych