Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Usunięte ogłoszenia z działu sprzedam


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   Małkociniak

Małkociniak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 167 postów
  • LokalizacjaStargard
  • Imię:Krzysiek

Napisano 03 luty 2018 - 10:24

Z nie zrozumiałych dla mnie względów zostało dwa razy usunięte ogłoszenie oferty sprzedaż. Może tak szanowny admin pofatygował by się i napisał z jakiego powodu usuwa ogłoszenie. 

Treść mu się nie podobała, fotki były nie wyraźne, naruszyłem regulamin, jeśli tak to czym, czy wstał lewą nogą ?

Proszę o przywrócenie  w dziale sprzedam ogłoszenia: Sprzedam Multika Johncoo 200


Użytkownik Małkociniak edytował ten post 03 luty 2018 - 10:36


#2 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 03 luty 2018 - 11:10

Z nie zrozumiałych dla mnie względów zostało dwa razy usunięte ogłoszenie oferty sprzedaż. Może tak szanowny admin pofatygował by się i napisał z jakiego powodu usuwa ogłoszenie. 

Treść mu się nie podobała, fotki były nie wyraźne, naruszyłem regulamin, jeśli tak to czym, czy wstał lewą nogą ?

Proszę o przywrócenie  w dziale sprzedam ogłoszenia: Sprzedam Multika Johncoo 200

 

Może Szanowny kolega zapozna się dokładnie z regulaminem i ostrzeżeniem jakie otrzymał.

Multiplikator jest wystawiony na giełdzie w ogłoszeniu z 31.01.2018, więc ponowne wystawienie (nie tylko zresztą tego bo i wędka była wystawiona) jest złamaniem regulaminu.

 

 

7. Ogłaszający ma możliwość edycji ogłoszenia przez 60 minut od publikacji, później jest to zablokowane. Aktualizacja / zmiana treści ogłoszenia następuje wyłącznie poprzez dodanie nowego postu przez ogłaszającego. Zakazane są wszelkie próby obchodzenia zasad aktualizacji ogłoszeń, w szczególności poprzez wielokrotne wystawianie tego samego towaru na sprzedaż/ wymianę. Ogłoszenie wystawiane jest na okres 15 dni i po tym okresie sprzedający może wystawić przedmiot ponownie.


  • Friko, mario i woblerek48 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych