Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

żywica do wkrętek/stelażu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   kooper82

kooper82

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaMoryń/ Mieszkowice
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kopczyński

Napisano 08 luty 2018 - 20:50

Witam. Bardzo przepraszam,że zakładam nowy temat, ale nie potrafiłem znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Jeżeli już taki wątek istnieje to bardzo przepraszam i proszę o przeniesienie. Ostatnio bawię się we wklejanie stelażu i wkrętek na żywicę Novol  Załączony plik  novol-zestaw-reparacyjny-plus-710-mata-z-wlokna-szklanego-utwardzacz-zywica-poliestrowa-250gr.jpg   48,3 KB   12 Ilość pobrańZałączony plik  utwardzacz.jpg   9,18 KB   10 Ilość pobrań jest to fajna żywica ,ale bardzo szybka (aplikuje strzykawką z igłą ) wypełniając kilka woblerów nie zawsze uda mi się wypełnić wszystkie. - zaczyna już żelować :( . Przypuszczam za daję za dużo utwardzacza ( ale to jest pasta i ciężko trafić z ilością ) . Poszukałem troszkę na znanym portalu i znalazłem takie coś  Załączony plik  IMG_20180208_195215.jpg   53,15 KB   11 Ilość pobrań . Z opisu na portalu wychodzi,że na 1 litr daje się około 20ml utwardzacza. I teraz przyszedł czas na moje pytanie rozrabiając 5ml ( żywicy ) ile dać utwardzacza ( np kropel ) ???. Czy taka żywica się nadaje na wkrętki i stelaż ? Bardzo byłbym wdzięczny o jakaś podpowiedz . Pozdrawiam


  • bertold12 lubi to

#2 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 08 luty 2018 - 21:37

2%, czyli (jeśli masz kłopot wyliczyć, ile to jest) 0,1 ml.

Nada się, choć bardzo łatwo będzie się rozlewać. Epoksydowe żywice będą tutaj lepsze. Zwłaszcza do stelaży.


  • eRKa lubi to

#3 OFFLINE   kooper82

kooper82

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 735 postów
  • LokalizacjaMoryń/ Mieszkowice
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Kopczyński

Napisano 09 luty 2018 - 04:20

Dziękuje bardzo za podpowiedz :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych