Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

SPOTKANIE KUJAWSKO-POMORSKIE (Bydgoszcz) jerkbait.pl - 24.01.2017 (18:00) - temat spotkania BOLEŃ. Więcej informacji w wątku zapisów -> WĄTEK Zapraszamy!

Zdjęcie

Śpiochy jakie polecacie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
244 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Big Fat Tuna

Big Fat Tuna

W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

• Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9478 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 07 luty 2012 - 10:14

To napisz proszę, choć trochę z interpunkcją...
Asz f oszy strzypie jag siem czyta

#22 OFFLINE   pinqwin

pinqwin

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaJastrzębie Zdrój
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:Marchlewski

Napisano 07 luty 2012 - 11:11

Spoko i sorki za interpunkcję.

#23 OFFLINE   spinerman

spinerman

Forumowicz

• Forumowicze
  • PipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska

Napisano 07 luty 2012 - 12:15

Za 120$ to chyba dobry wybór? :mellow:

:huh: :huh: :huh:
Możesz podać jakieś namiary ?

#24 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1100 postów

Napisano 24 luty 2012 - 11:57

Solvkrokeny są ok, jak dla mnie nie do zdarcia a łowie w nich często w baaardzo ekstremalnych warunkach , nie susze jakos specjalnie ( tylko w środku) wisza na balkonie,snieg,mróz deszcze, latem mocne słońce i nic ( generalnie o nie nie dbam :D ), wg mnie pancerny sprzet,pzdr

#25 ONLINE   Marszal

Marszal

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaKarkonosze
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Szalej

Napisano 29 luty 2012 - 07:18

A Orvis Endura bieżesz pod uwage.

http://www.flyhouse....ry-orvis-endura

Może to nie jest TOP MODEL ale daje radę.

#26 OFFLINE   szaker

szaker

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów

Napisano 26 marzec 2012 - 18:36

mam pytanie do użytkowników Solvkrokenow czy wytrzymają przedzieranie się przez krzaki, jerzyny itepe. Ponieważ w takich warunkach łowi u siebie, a nie chce kupić śpiochów, które zaraz będą miały dziury.

#27 OFFLINE   Kokosz

Kokosz

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 489 postów

Napisano 26 marzec 2012 - 19:27

Krzorów i jeżyn nie wytrzymały nawet ocaeny super (podobno najlepsze gumowe gacie na rynku) - kilka razy już je podklejałem.
A solvkrkokeny - jak starasz się omijać przynajmniej te kolcaki, które widzisz, dadzą sobie radę. Ja swoje mam już trzeci sezon. Coś tam przepuszczają, ale tragedii jeszcze nie ma.

#28 OFFLINE   szaker

szaker

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów

Napisano 26 marzec 2012 - 19:30

Dzięki za info. Staram się między tymi krzaczorami lawirować, bo inaczej bankowe miejsce szybko pustoszeje;)

#29 OFFLINE   ...not here

...not here

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 906 postów

Napisano 27 marzec 2012 - 04:28

Moje Simmsy uzywam juz 9 lat i jakos nie chca odmowic posluszenstwa :D Wiem ze nastepne tez beda z tej firmy.

#30 OFFLINE   szaker

szaker

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 79 postów

Napisano 27 marzec 2012 - 16:11

ze wzgledu na ograniczony budzet 500-600 zl, na simmsy albo cos innego z wyzszej polki nie moge sobie pozwolic.

#31 OFFLINE   dariusz

dariusz

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 149 postów
  • LokalizacjaKöln, Niemcy
  • Imię:Dariusz

Napisano 18 marzec 2013 - 20:51

Test 2013 wszystkich woderów na rynku wędkarskim

http://www.yellowsto...belas-bootfoots

#32 OFFLINE   darko

darko

Forumowicz

• Zbanowani
  • PipPip
  • 446 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 08:39

.

Użytkownik darko edytował ten post 12 luty 2014 - 12:15

#33 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3613 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 19 marzec 2013 - 08:43

darko - euforia szybko minie, pytanie jedno - jak szybko sięgniesz po Simms-a... ;)

#34 OFFLINE   darko

darko

Forumowicz

• Zbanowani
  • PipPip
  • 446 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 09:13

Użytkownik darko edytował ten post 12 luty 2014 - 12:15

#35 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3613 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 19 marzec 2013 - 09:36

Tak, tak, super...

#36 OFFLINE   andrew

andrew

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 568 postów
  • LokalizacjaWies w miescie

Napisano 19 marzec 2013 - 11:52

Mialem Aquazy i sa slabe. Skarpeta neoprenowa zaczela przepuszczac po jedynym sezonie na Wisle mimo ze dokladnie plukalem spiochy i buty. Klejenie pomoglo tylko na kilka wypadow, ten material jest poprostu za slabo podszyty i podklejowny na srodstopiu. Pas biodrowy rowniez zniszczyl sie bardzo szybko. Dodatkowo Aquazy maja dziwna rozmiarkowke, sa sporo wieksze niz te same rozmiary innych producentow.

Teraz mam Greys GRXI i wygladaja sporo solidniej jesli chodzi o podklejenie srodstopia ale minusem jest bardzo waska wewnetrzna kieszen i brak podparcia plecow.

Jesli chodzi o buty to Rapala robi straszny szajs ktory doslownie przetarl sie po dwoch sezonach. Kupilem Solvkroneny i sa duzo solidniejsze ale trzeba uwazac z rozmiarowka.

#37 OFFLINE   darko

darko

Forumowicz

• Zbanowani
  • PipPip
  • 446 postów

Napisano 19 marzec 2013 - 15:37

.

Użytkownik darko edytował ten post 12 luty 2014 - 12:14

#38 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3613 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 19 marzec 2013 - 20:17

@Andrzej Stanek

SIMMS'a mam torbę na kołowrotki i małe pudełko na muchy oba do odstąpienia ...nie wierzę w jakość SIMMS'a made in China,często jedna fabryka produkuje reczy ,które różnią się kolorem i budżetem reklamy,promocji oraz  jazdą na dotychczasowej opinii...

co innego sprzed lat made in U.S.A....kiedy mądrzy i oszczędni ludzie produkowali solidne konstrukcje nadające się do naprawy.

To trochę tak jak z reklamą zmywarek:kup to będziesz oszczędzał wodę!

dlaczego nikt nie pyta ile wody zmarnotrawiono podczas produkcji?

a ile pójdzie podczas utylizacji?...UŁUDA!czy oszustwo?

Kolega chyba nie dostrzega zmian jakie zaszły w światowej gospodarce. Większość produktów łącznie z tymi luksusowymi ma swoje pochodzenie z fabryk Chin lub państw rejonu. Każdy z nas miał opór wewnętrzny co do chińskiej produkcji, miał... Duża część tego co używamy na co dzień pochodzi z tego kraju, między innymi Simms-y z całą ofertą firmy. Moja "cnota" pękła w momencie zakupu wysokiej jakości obiektywu do Nikona niestety z chińskiej fabryki. Na pytanie u polskiego przedstawiciela firmy "N" czy obiektyw jest dobry, trzyma parametry, został wyprodukowany z japońska starannością - dostałem odpowiedź: firma Nikon gwarantuje jakość swojego produktu bez względu w której z fabryk powstał. Zapewnia to znak firmowy jaki na sobie nosi... Generalnie coś w tym stylu. W trakcie używania okazał się jednym z najostrzejszych i najlepiej zmontowanych szkieł jakie w tym zakresie ogniskowej miałem okazję używać. Z tym nastawieniem piąty sezon "cioram" chińskie Simms-y model Freestone, oby wszystkie śpiochy były tak trwałe i starannie wykonane. Co do galanterii muszkarskiej, polecam firmę FISHPOND. Tylko nie jestem zorientowany gdzie produkują... ;)  :D

#39 OFFLINE   Jarek M

Jarek M

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 46 postów
  • LokalizacjaJarosław
  • Imię:Jarosław

Napisano 19 marzec 2013 - 23:22

@Andrzej Stanek

SIMMS'a mam torbę na kołowrotki i małe pudełko na muchy oba do odstąpienia ...nie wierzę w jakość SIMMS'a made in China,często jedna fabryka produkuje reczy ,które różnią się kolorem i budżetem reklamy,promocji oraz  jazdą na dotychczasowej opinii...

co innego sprzed lat made in U.S.A....kiedy mądrzy i oszczędni ludzie produkowali solidne konstrukcje nadające się do naprawy.

To trochę tak jak z reklamą zmywarek:kup to będziesz oszczędzał wodę!

dlaczego nikt nie pyta ile wody zmarnotrawiono podczas produkcji?

a ile pójdzie podczas utylizacji?...UŁUDA!czy oszustwo?

Spostrzeżenie jak najbardziej słuszne. Ale cóż można zrobić. To tak jak z segregacją śmieci w PRL... przepraszam RP. Kubełki w pięciu kolorach, opłaty wyższe 4 razy, mycie kubeczków po jogurtach itp., itd. a wszystko i tak ląduje w jednej śmieciarce albo, jeśli jeśli gmina dba o PR, śmieciarki są różne ale wysypisko i tak jedno ;)

Pozdrawiam

Jarek M

#40 OFFLINE   Kokosz

Kokosz

Forumowicz

• +Forumowicze
  • PipPip
  • 489 postów

Napisano 20 marzec 2013 - 00:08

. Z tym nastawieniem piąty sezon "cioram" chińskie Simms-y model Freestone, oby wszystkie śpiochy były tak trwałe i starannie wykonane.

Cioranie cioraniu nierówne powiem.

Ja śmigam czwarty sezon w solvkrokenach po krzorach w siurkach na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej. A to trochę inne cioranie niż na przykład po Sanie lub Dunajcu lub nawet górnej Wiśle.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych