Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jakie śpiochy polecacie?

śpiochy wodery

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1334 odpowiedzi w tym temacie

#381 OFFLINE   radeqs

radeqs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 795 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska
  • Imię:Konrad

Napisano 19 lipiec 2013 - 16:54

Polecam Ci zakupić Caperlany 5C w rozmiarze 2XL. Nie wiem czy jeszcze je znajdziesz w cenie 500pln +/-, ale będziesz bardzo zadowolony :)

Już niestety są w regularnej cenie. Też je kupiłem w promocji. Na razie jestem bardzo zadowolony. Szkoda tylko, że nie są trochę jaśniejsze (np. jasny beż), bo obawiam się, że jak słońce przygrzeje może być ciepło...

Musi ktoś mieć solidną posturę, że aż 2XL jest potrzebne. Ja mam 179 cm, 90 kg i L'ki są na mnie jak w pysk strzelił.

EDIT: teraz doczytałem - 190 cm wzrostu, to może rzeczywiście 2XL się przydać, chociaż nogawki w tych spiochach do krótkich nie należą.

PS. Gdyby Caperlany okazały się nieodpowiedniego rozmiaru, to żaden problem - idziesz do najbliższego Decathlonu i je tam oddajesz bez mrugnięcia okiem.


Użytkownik radeqs edytował ten post 19 lipiec 2013 - 16:58


#382 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 19 lipiec 2013 - 19:30

Już niestety są w regularnej cenie. Też je kupiłem w promocji. Na razie jestem bardzo zadowolony. Szkoda tylko, że nie są trochę jaśniejsze (np. jasny beż), bo obawiam się, że jak słońce przygrzeje może być ciepło...

Musi ktoś mieć solidną posturę, że aż 2XL jest potrzebne. Ja mam 179 cm, 90 kg i L'ki są na mnie jak w pysk strzelił.

EDIT: teraz doczytałem - 190 cm wzrostu, to może rzeczywiście 2XL się przydać, chociaż nogawki w tych spiochach do krótkich nie należą.

PS. Gdyby Caperlany okazały się nieodpowiedniego rozmiaru, to żaden problem - idziesz do najbliższego Decathlonu i je tam oddajesz bez mrugnięcia okiem.

a zdziwiłbys sie.. Śmiech mnie ogarania.. . Zamówiłem portki w decatlonie w białym. Sprzedawca poinformował mnie że portki są w innych "sklepach" - bo akurat nie było na stanie tu. Poprosił  numer kontaktowy i adres, ja poprosiłem o dwa rozmiary L i XL w celu przymiarki - wiadomo. Nastepnego dnia telefon od "goscia" że za portki to płatne z góry - przelew na konto, i to tego spodnie przyjda nie do mnie a do Decat. w Białym (hehe). zapytałem czy chociaz przyjda dwie pary, nie przyjdzie jedna para - taka odp. usłyszałem :) aa i  to że  trzeba czekać aż przywiazą z Francji bo nie ma w Polsce.. Dziwne, bo dzień wcześniej były..  Podziękowałem



#383 OFFLINE   radeqs

radeqs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 795 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska
  • Imię:Konrad

Napisano 19 lipiec 2013 - 20:28

a zdziwiłbys sie.. Śmiech mnie ogarania.. . Zamówiłem portki w decatlonie w białym. Sprzedawca poinformował mnie że portki są w innych "sklepach" - bo akurat nie było na stanie tu. Poprosił  numer kontaktowy i adres, ja poprosiłem o dwa rozmiary L i XL w celu przymiarki - wiadomo. Nastepnego dnia telefon od "goscia" że za portki to płatne z góry - przelew na konto, i to tego spodnie przyjda nie do mnie a do Decat. w Białym (hehe). zapytałem czy chociaz przyjda dwie pary, nie przyjdzie jedna para - taka odp. usłyszałem  :) aa i  to że  trzeba czekać aż przywiazą z Francji bo nie ma w Polsce.. Dziwne, bo dzień wcześniej były..  Podziękowałem

Zamiast rozmawiać ze sprzedawcą składasz zamówienie w sklepie internetowym, koszt dostawy przy spiochach jest gratis. Wyrabiając kartę klienta decathlon (przez internet) i podając jej numer przy składaniu zamówienia przez sklep internetowy masz 90 dni na rezygnację z zakupu oddając towar w dowolnym markecie Decathlona. Tyle tylko, że taka sprzedaż nie liczy się na konto konkretnego marketu, więc sprzedawca podpowiedział rozwiązanie korzystne dla niego, a nie dla Ciebie. Sprowadzanie z Francji w moim przypadku trwało 7 dni (od złożenia zamówienia, do odebrania przesyłki od kuriera), a adres nadania przesyłki był z Poski (ale w tej chwili nie pamiętam dokładnie skąd). Przy niektórych polskich sklepach internetowych na przesyłkę możesz czekać znacznie dłużej, a jak ze zwrotem i gwarancją/rękojmią to poczytaj inny wątek :)


Użytkownik radeqs edytował ten post 19 lipiec 2013 - 20:31


#384 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 19 lipiec 2013 - 21:35

Zamiast rozmawiać ze sprzedawcą składasz zamówienie w sklepie internetowym, koszt dostawy przy spiochach jest gratis. Wyrabiając kartę klienta decathlon (przez internet) i podając jej numer przy składaniu zamówienia przez sklep internetowy masz 90 dni na rezygnację z zakupu oddając towar w dowolnym markecie Decathlona. Tyle tylko, że taka sprzedaż nie liczy się na konto konkretnego marketu, więc sprzedawca podpowiedział rozwiązanie korzystne dla niego, a nie dla Ciebie. Sprowadzanie z Francji w moim przypadku trwało 7 dni (od złożenia zamówienia, do odebrania przesyłki od kuriera), a adres nadania przesyłki był z Poski (ale w tej chwili nie pamiętam dokładnie skąd). Przy niektórych polskich sklepach internetowych na przesyłkę możesz czekać znacznie dłużej, a jak ze zwrotem i gwarancją/rękojmią to poczytaj inny wątek :)

ok, poszedłem do sklepu stacjonarnego po to, zeby obejrzec, przymierzyc i kupic oraz porozmawiać co by było.. znasz problem Kuby? będe zamawiał portki z Francj, które mogą okazac się za małe?zwróce,i co znów Francja? dziekuje.. oczywiscie moge zarzadac zwrotu pieniązków.. ale sprzedawca bedzie namawiał na zamiane towaru i bedzie sie tak.. nie chce tego..


Użytkownik thibar edytował ten post 19 lipiec 2013 - 21:47


#385 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 19 lipiec 2013 - 22:11

No to musisz pofatygować się osobiście do firmy gdzie sprzedają gacie i je przymierzyć .
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale gdziekolwiek byś nie mieszkał to w promieniu 100km. znajdziesz taki sklep . To rozwiązanie ma wiele zalet.
- sprzedawca ci doradzi co i jak.
- będziesz widział co kupujesz i przymierzysz to.
- pogadasz trochę i dostaniesz rabaty.
- gdy już kupisz , pojedziesz do najbliższej rzeki i wypróbujesz czy nie ciekną i w razie czego wymienisz.
- wyrwiesz się z domu na cały dzień "w ważnych sprawach służbowych " to możesz wziąść wędkę i sobie trochę połowić na nieznanej wodzie.

#386 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 19 lipiec 2013 - 22:48

No to musisz pofatygować się osobiście do firmy gdzie sprzedają gacie i je przymierzyć .
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale gdziekolwiek byś nie mieszkał to w promieniu 100km. znajdziesz taki sklep . To rozwiązanie ma wiele zalet.
- sprzedawca ci doradzi co i jak.
- będziesz widział co kupujesz i przymierzysz to.
- pogadasz trochę i dostaniesz rabaty.
- gdy już kupisz , pojedziesz do najbliższej rzeki i wypróbujesz czy nie ciekną i w razie czego wymienisz.
- wyrwiesz się z domu na cały dzień "w ważnych sprawach służbowych " to możesz wziąść wędkę i sobie trochę połowić na nieznanej wodzie.

jesli mowa o Decatlonie, to tych portek nie ma w żadnym sklepie stacjonarnym. Trzeba zamawiać z Francj. Na zamówienie przychodzi jedna para, jeden rozmiar i to wszystko. Ztego co pisze kolega wyzej to juz bym strzelił zonka bo potrzebny jest rozmiar 2XL krórego nie bralem pod uwage. Zadnego doradztwa tam nie ma. A tych portek to, w oficjalnej ofercie nie ma, trzeba zamawiać jak to Kolega wyżej napisał z Francji. Także ja" wysiadam"..

dobrej nocy :)


Użytkownik thibar edytował ten post 19 lipiec 2013 - 22:50


#387 OFFLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1819 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 19 lipiec 2013 - 23:44

Mariusz. Znam sklep od podszewki :) Śmiało możesz galoty zamówić przez internet- nawet 2 rozmiary. Jeśli posiadasz kartę stałego klienta masz 90 dni na zwrot towaru. W innym wypadku 30 dni. Odbierasz gatki (płacisz za obie pary) i decydujesz, czy zostaje u Ciebie XL czy 2XL, a może w ogóle Ci nie podejdą-wtedy oddajesz 2 pary do najbliższego sklepu (niezależnie od tego czy są w ofercie stałej danego sklepu, czy nie)- oczywiście towar nieużywany. Nikt nie będzie sprawiał Ci problemów z ewentualnym zwrotem :)

 

W kwestii rozmiarówki- na 190cm wzrostu wziąłbym 2XL- wszak czasami trzeba przyklęknąć, kucnąć etc. Portki są naprawdę wysokiej jakości i nie będziesz żałował wydanych złotówek. Jeśli trafisz jeszcze promocyjną cenę- radość będzie podwójna.

 

W kwestii doradztwa, zależy od sklepu- nie wszędzie są orły z zakresu wędkarstwa. W Warszawie na Targówku na przykład chłopcy trzymają fason i poziom ;)

 

 

Pozdrowionka!

 

Wojtek

 

 

P.S zawsze możesz zamówić Solvkrokeny :lol:  :ph34r:


Użytkownik Wojtek B. edytował ten post 19 lipiec 2013 - 23:46

  • Mariano Mariano lubi to

#388 OFFLINE   radeqs

radeqs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 795 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska
  • Imię:Konrad

Napisano 20 lipiec 2013 - 06:49

Jak dla mnie to mogą iść nawet z Australii, jeśli w ciągu 7 dni są u mnie i przesyłka nie kosztuje mnie zupełnie nic. Jedyny realny problem, jak sądzę, to zamrożenie kasy na czas dostawy i zwrotu, ale jeśli masz kartę kredytową to to zupełnie nic nie boli. Tak jak pisał Wojtek - zamawiasz 2 rozmiary i zostawiasz sobie ten, który Ci odpowiada. Rozumiem, że ten tok postępowania może Tobie nie odpowiadać, próbuję tylko wytłumaczyć, że de facto nie ponosisz żadnego ryzyka.
Ps. A za zwrot do sklepu wdzięczni Ci będą koledzy, którzy zwróconą parę będą mogli sobie przymierzyć osobiście w sklepie. :)

Użytkownik radeqs edytował ten post 20 lipiec 2013 - 06:56

  • tibhar lubi to

#389 OFFLINE   Jano

Jano

    mode raptor

  • Moderatorzy
  • 3206 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 21 lipiec 2013 - 20:03

<...> zawsze możesz zamówić Solvkrokeny :lol:  :ph34r:

...np. w FM?! :D



#390 OFFLINE   Marcyś

Marcyś

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 10 październik 2013 - 18:49

Witam

 

Przeszukałem forum jak potrafiłem, ale tego jeszcze nie znalazłem: spodniobuty pod kapeć 46 ale... w pasie od 130cm :)

 

Aha, nic drogiego. Jaki producent ma? Kiedyś Lemigo ale teraz znaleźć nie mogę.

 

Macie jakiś pomysł?

 

Pozdrawiam



#391 OFFLINE   stone

stone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaŁagiewniki
  • Imię:Tomasz

Napisano 10 październik 2013 - 21:26

Witam

 

Przeszukałem forum jak potrafiłem, ale tego jeszcze nie znalazłem: spodniobuty pod kapeć 46 ale... w pasie od 130cm :)

 

Aha, nic drogiego. Jaki producent ma? Kiedyś Lemigo ale teraz znaleźć nie mogę.

 

Macie jakiś pomysł?

 

Pozdrawiam

Poszukaj Jaxon Prestige



#392 OFFLINE   Marcyś

Marcyś

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:Bielecki

Napisano 11 październik 2013 - 05:48

Według info na stronie obwód w pasie numeru 46 to 124cm. Mało niestety ;/



#393 OFFLINE   ledar

ledar

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 447 postów
  • Lokalizacjawrocław
  • Imię:darek
  • Nazwisko:leszczyński

Napisano 22 styczeń 2014 - 13:44

Dostałem w zeszłym roku spodniobuty ze Szwacji firma dla mnie nieznana ,ale solidnie wykonane taśma wewnątrz na szwach

neopren wyścielony w całym bucie może ktoś z kolegów forumowiczów wypowie się co do jakości i trwałości może ktoś używał takich spodniobutów.

Załączone pliki



#394 OFFLINE   stone

stone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaŁagiewniki
  • Imię:Tomasz

Napisano 22 styczeń 2014 - 14:25

jak szukasz czegos taniego to jaxon ma spiochy.sam mam i są ok


Użytkownik stone edytował ten post 22 styczeń 2014 - 14:26


#395 OFFLINE   kokosz77

kokosz77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • Lokalizacjawww.madlen-styl.eu
  • Imię:M1CHAL
  • Nazwisko:Steszew

Napisano 22 styczeń 2014 - 15:01

Tez mam jaxony , i sa ok . Mysle  jednak ze "cena" je dyskalifikuje :D



#396 OFFLINE   stone

stone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaŁagiewniki
  • Imię:Tomasz

Napisano 22 styczeń 2014 - 15:44

Tez mam jaxony , i sa ok . Mysle  jednak ze "cena" je dyskalifikuje :D

tzn że za tanie dla Forumowiczów? ;)


Użytkownik stone edytował ten post 22 styczeń 2014 - 15:45


#397 OFFLINE   RokiFishBoa

RokiFishBoa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1037 postów
  • Imię:Zbigniew

Napisano 22 styczeń 2014 - 17:12

a jaki konkretnie model jaxonów? I czy macie je od miesiąca, czy zaliczyły już z 400 dni w wodzie?



#398 OFFLINE   stone

stone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaŁagiewniki
  • Imię:Tomasz

Napisano 22 styczeń 2014 - 17:27

miałem na myśli model o swojsko brzmiącej nazwie AB-TUA



#399 OFFLINE   kokosz77

kokosz77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 543 postów
  • Lokalizacjawww.madlen-styl.eu
  • Imię:M1CHAL
  • Nazwisko:Steszew

Napisano 22 styczeń 2014 - 19:41

tzn że za tanie dla Forumowiczów? ;)

Pewnie dla niektorych tak :ph34r: .

 

 

a jaki konkretnie model jaxonów? I czy macie je od miesiąca, czy zaliczyły już z 400 dni w wodzie?

Od 2 miesiecy i zaliczyly 765 wypadów nad wode .

Taki maly zarcik .

Moje mam juz 2 sezon teraz zaczyna sie trzeci .

 Większość czasu wedkuje z lodzi , wiec tyle razy nie byly w wodzi.

Ale nie zmienia to faktu ze nie mam im za wiele do zarzucenia .

A model to Jaxon Prestige .



#400 OFFLINE   stone

stone

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 496 postów
  • LokalizacjaŁagiewniki
  • Imię:Tomasz

Napisano 22 styczeń 2014 - 20:55

Pewnie dla niektorych tak :ph34r: .

 

 

Od 2 miesiecy i zaliczyly 765 wypadów nad wode .

Taki maly zarcik .

Moje mam juz 2 sezon teraz zaczyna sie trzeci .

 Większość czasu wedkuje z lodzi , wiec tyle razy nie byly w wodzi.

Ale nie zmienia to faktu ze nie mam im za wiele do zarzucenia .

A model to Jaxon Prestige .

ale prestige to nie śpiochy w sumie







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: śpiochy, wodery

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych