Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Produkty muchowe Traper


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
828 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1617 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 24 luty 2018 - 18:22

Jest Ego, od jakiegoś czasu z muchową ofertą dołączył Traper.

 

Macie jakieś doświadczenia? Oczywiście zdaję sobie sprawę, skąd pochodzi towar...

 

Mi w oko wpadł kij z oferty na 2018 - 9' 5 WT, z przedłużką 10'6.

Ciekawie wygląda oferta dupereli typu obcinacze, uchwyty do sprayu/liquida. 

 

 



#2 OFFLINE   Richi55

Richi55

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 25 luty 2018 - 14:43

Polecam fajne rzeczy za rozsądne pieniądze.



#3 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1617 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 25 luty 2018 - 17:42

Z ciekawostek, które znalazłem w normalnych cenach, w przeciwieństwie do produktów sygnowanych przez światowych liderów:

 

Uchwyt na liquid/spray do przypięcia do kamizelki:

http://salar.pl/produkt-1812-k-14

 

patka:

http://salar.pl/produkt-1816-k-13


  • Bartosz Rapiej lubi to

#4 OFFLINE   maqu77

maqu77

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 61 postów
  • LokalizacjaGniezno
  • Imię:Marek

Napisano 25 luty 2018 - 21:46

Polecam latarkę UV z Trapera

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
  • ezehiel i Trout&perch lubią to

#5 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1292 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 25 luty 2018 - 22:56

Witam.

Po zeszłorocznej Rybomanii, gdzie Traper pokazał szeroką i całkiem nową ofertę skierowaną do wędkarzy muchowych, trochę na temat było w wątku o nowościach. 

http://jerkbait.pl/t...er#entry2121489

 

Chub norris ... jak się nie manic do powiedzenia to lepiej czasem pomilczeć ...

Pozdraiwam.


  • Robert Crocker lubi to

#6 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1826 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 26 luty 2018 - 09:53

tak całkiem subiektywnie - opisy w wedkach typu "wykonane z mat toray + troche marketingowego bełkotu o ich jakosci nijak do mnie nie przemawia. Mam zaufanie do firm w których sa konstruktorzy firmujący własnym nazwiskiem produkcję (np. Gary Loomis, czy nasz rodzimy Zbyszek Zieliński), do firm z doświadczniem w projektowaniu blanków a nie tylko zbrojeniu lub brandowaniu gotowców (chyba że blank renomowanej firmy). Dlaczego??

Ano dlatego ze samo "toray" nie mówi nic, to tylko producent mat, ale juz wykonanie mandreli, zaprojektowanie warstw w zamówionej u nich macie, zaprojektowanie wszystkiego tak by spełniło swoje funkcje. W przeciwnym wypadku to niestety tylko lepiej byc może wykończony "chińczyk".



#7 OFFLINE   etherni

etherni

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1831 postów
  • LokalizacjaWschód
  • Imię:Sławek

Napisano 26 luty 2018 - 10:06

Z cenami wędzisk i kołowrotków to Traper pojechał po bandzie. Wybaczcie, ale kto da 1000 PLN za kij nieznanego pochodzenia, firmowany przez dystrybutora zanęt?
W tej kwocie idzie dostać używaną muchówkę bardzo wysokiej klasy, na znanym blanku. Albo 3 budżetowe , zupełnie przyzwoite kijki chińskie.

#8 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1973 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 26 luty 2018 - 10:27

Z cenami wędzisk i kołowrotków to Traper pojechał po bandzie. Wybaczcie, ale kto da 1000 PLN za kij nieznanego pochodzenia, firmowany przez dystrybutora zanęt?
W tej kwocie idzie dostać używaną muchówkę bardzo wysokiej klasy, na znanym blanku. Albo 3 budżetowe , zupełnie przyzwoite kijki chińskie.

 

Dlatego chińskie wędki/kołowrotki kupuje się w bezpośrednio chinach...


  • Guzu, Wiktor i Wobi lubią to

#9 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4352 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 26 luty 2018 - 10:42

"Z cenami wędzisk i kołowrotków to Traper pojechał po bandzie. Wybaczcie, ale kto da 1000 PLN za kij nieznanego pochodzenia, firmowany przez dystrybutora zanęt?
W tej kwocie idzie dostać używaną muchówkę bardzo wysokiej klasy, na znanym blanku. Albo 3 budżetowe , zupełnie przyzwoite kijki chińskie".


Jest jeszcze coś takiego jak schodzenie modelu z produkcji znanych firm.
Ktoś kupuje technologie, mandrele, inne pierdoly i sprzedaje jako swoje mając zastrzeżone w umowie że nie zdradzi prawdziwego pochodzenia materiału, towaru, procesu technologicznego. Podałbym przykład ale nie mogę z wiadomych względów.
  • Archanioł lubi to

#10 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 26 luty 2018 - 10:45

Mam zaufanie do firm w których sa konstruktorzy firmujący własnym nazwiskiem produkcję (np. Gary Loomis, czy nasz rodzimy Zbyszek Zieliński)


To już mamy dwóch Zielińskich. Napisz Marian coś o tym Zbyszku 😉
  • Tomy, ezehiel i venom_666 lubią to

#11 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1292 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 26 luty 2018 - 15:55

Witam.

Traper też ma w ofercie kije poniżej 300 zł - można sobie kupić 3 sztuki zamiast jednego za tysiaka.

Wybór jest i o to chyba chodzi. Ale polakowi trudno dogodzić.

Lepiej pokwękać na internetowym forum ...

Zadał sobie ktoś z Was trudu żeby zapytać kogoś z Kadry Polski z Mistrzostw Europy 2016, jakie jest ich zdanie o ofercie Trapera, któren to wyposażył ją w sprzęt i ubrał od stóp do czubka głów ?

Przecież to znane w środowisku osoby, niektóre z nich są obecne na tym czy innych forach wędkarskich.

Jakoś żadna ze znanych "światowych" marek nie chciała nigdy w chłopaków zainwestować i objąć sponsoringiem ... dopiero "mieszalnia zanęt" to zrobiła.

:rolleyes:

Pozdrawiam.



#12 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1826 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 26 luty 2018 - 15:59

To już mamy dwóch Zielińskich. Napisz Marian coś o tym Zbyszku

ojtam ojtam grypsko mam to troche sie miesza ;)

Krzysiek oczywiście ;)



#13 OFFLINE   mack

mack

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1194 postów
  • LokalizacjaWro
  • Imię:Maciek

Napisano 26 luty 2018 - 18:58

Zadał sobie ktoś z Was trudu żeby zapytać kogoś z Kadry Polski z Mistrzostw Europy 2016, jakie jest ich zdanie o ofercie Trapera, któren to wyposażył ją w sprzęt i ubrał od stóp do czubka głów ?
Przecież to znane w środowisku osoby, niektóre z nich są obecne na tym czy innych forach wędkarskich.
Jakoś żadna ze znanych "światowych" marek nie chciała nigdy w chłopaków zainwestować i objąć sponsoringiem ... dopiero "mieszalnia zanęt" to zrobiła.
:rolleyes:
Pozdrawiam.


Nie mam nic do sprzętu Trapera, aczkolwiek osoba sponsorowana to ostatnie źródło informacji z jakiego bym skorzystał szukając informacji o ofercie sponsora..
Oczywiście nie ma się na co obrażać, business is business, nie ma darmowych lunchy, a tzw sport wędkarski (w ogóle istnieje coś takiego, poza rzutowcami???) lepiej żeby utrzymywali sponsorzy, niż wędkarze ze składek...
  • Zed Zgred lubi to

#14 OFFLINE   jasiekcom

jasiekcom

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 365 postów
  • Lokalizacjaprzedstawiciel marki EGO
  • Imię:Daniel
  • Nazwisko:Kasprzak

Napisano 26 luty 2018 - 20:00

Powiem Wam koledzy tak :P

Czy to w naszej narodowej mentalności czy w czymś innym tkwi przyczyna, że trudno nam dogodzić .: a to china, a to drogo, a to tanie, a to za dobre a to za dużo ktoś zarobi, a to nie w tym kolorze a to.....

Ja pierdzielę w większości przypadków malkontenctwo pełna parą  :D  Zamiast się cieszyć, że  rynek się powiększa, że jest kolejna firma która oferuję sprzęt muchowy to jak zwykle fuuuuu, buuuuuuu i takie tam.

Nie ma ktoś ochoty kupować niech nie kupuje, tak naprawdę rynek sam zweryfikuję produkty Trapera.

Odnośnie samego sprzętu trapera widziałem na targach i mam  mieszane uczucia. Były tam rzeczy, które mi się powiedzmy podobały oraz produkty, które oceniam raczej słabo.

 

Ziemek sponsoring Trapera dla naszej kadry był i to niemały i chwała tej firmie za to. Jednak jak została ta firma potraktowana przez druga stronę to..... inny temat miedzy innymi opisany w artykule moje autorstwa  w ostatniej Sztuce Łowienia, zapraszam do lektury i obiecuję dalszą cześć, która zdemaskuje pewne sprawy.

 

Myślę, że Piotr Zieleniak może nam  wszystkim trochę powiedzieć o produktach firmy Traper bo wiem, że ma z nimi do czynienia.


  • Zielony, Wiktor84 i Forest-Natura lubią to

#15 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 26 luty 2018 - 21:47

Użytkowałem zestaw do brodzenia. Nie spodziewałem się fajerwerków to i jakiegoś niemiłego zaskoczenia nie było. Miały być chwilówki i były.
Zestaw na 30-40 wyjść. Cena chyba adekwatna, wygoda  średnia, szczególnie profil spodni od kolan w dół. Buty miękkie jak trampki przecierają szybko neopren.
 



#16 OFFLINE   Bartosz Rapiej

Bartosz Rapiej

    Nowy

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaDynów
  • Imię:Bartosz
  • Nazwisko:Rapiej

Napisano 27 luty 2018 - 17:06

Użytkowałem zestaw do brodzenia. Nie spodziewałem się fajerwerków to i jakiegoś niemiłego zaskoczenia nie było. Miały być chwilówki i były.
Zestaw na 30-40 wyjść. Cena chyba adekwatna, wygoda  średnia, szczególnie profil spodni od kolan w dół. Buty miękkie jak trampki przecierają szybko neopren.
 

I zrób tu komuś dobrze.

Firma Traper posiadała w swojej starej ( nie muchowej) ofercie tanie wodery i buty. Po wejściu na rynek z nowym katalogiem muchowym postanowiła wyprzedać za małe pieniądze te wodery i buty ( cena 400 do 450 za zestaw) Wadą tych woderów był ich krój ponieważ nogawki od kolan w dół były dosyć wąskie a buty za miękkie. Nikt nikomu tego towaru nie wciskał na siłę i informowaliśmy klientów o tym jak wodery są uszyte. Traper sprzedał praktycznie wszystkie bo cena zrobiła swoje a i reklamacja oczywiście obowiązywała i kilka par zostało wymienionych. Temat jest praktycznie zamknięty i te wodery nigdy nie pojawiły i nie pojawią się w katalogu muchowym Traper ( nie piszę tego by się tłumaczyć ale uważam że sprawę trzeba wyjaśnić) Wielu wędkarzy skorzystało z tej wyprzedaży i byli zadowoleni. Dziękujemy. 


Użytkownik Bartosz Rapiej edytował ten post 27 luty 2018 - 17:36

  • Wiktor, Jack__Daniels, Forest-Natura i 1 inna osoba lubią to

#17 OFFLINE   Bartosz Rapiej

Bartosz Rapiej

    Nowy

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaDynów
  • Imię:Bartosz
  • Nazwisko:Rapiej

Napisano 27 luty 2018 - 17:37

Z cenami wędzisk i kołowrotków to Traper pojechał po bandzie. Wybaczcie, ale kto da 1000 PLN za kij nieznanego pochodzenia, firmowany przez dystrybutora zanęt?
W tej kwocie idzie dostać używaną muchówkę bardzo wysokiej klasy, na znanym blanku. Albo 3 budżetowe , zupełnie przyzwoite kijki chińskie.

 

Obecnie nasze topowe wodery wykonuje dla nas firma AQUAZ. 

Linki muchowe produkowane są w Anglii

Haczyki produkowane w Japoni

Nowe wędki i kołowrotki robimy tak jak większość topowych firm w Korei ( tutaj więcej zdradzić nie mogę choć bardzo bym chciał  :) powiem tylko tyle że z tych fabryk wychodzą wędki za które trzeba zapłacić 700-800 dolarów i na te wszyscy pieją z zachwytu  :)  a zrobione są z tych samych materiałów i na tych samych urządzeniach itd. tyle że cena wędek Trapera to w przeliczeniu 350 dolarów czyli połowa - resztę placi się za logo znanej firmy. 

 

Nie wszystko jak piszecie jest "chińszczyzną" i myślę że rynek i klienci sami zweryfikują nasze produkty.


  • Janusz Wałaszewski, Paweł nizinny, Darek P i 7 innych osób lubią to

#18 OFFLINE   Zed Zgred

Zed Zgred

    Zed Zgred

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1503 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:RA-V

Napisano 27 luty 2018 - 19:32

I zrób tu komuś dobrze.

 

Tak żeby była jasność. Firma Traper zrobiła mi dobrze jakkolwiek by to nie brzmiało ;)
Dostałem to czego oczekiwałem. To miały być śpioszki na 20 wyjść bez fajerwerków. Proszę się nie obruszać. Również dziękuję :)


  • Bartosz Rapiej lubi to

#19 OFFLINE   Hansolo

Hansolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaLębork
  • Imię:Radosław

Napisano 27 luty 2018 - 19:43

Skoro 700 baksów za top markowy kij, 350 za taki z logo Traper, to ja poproszę o taki zupełnie bez oznaczeń za 175 ;)  Tak na prawdę to rynek zweryfikuje ofertę, a na nim są i entuzjaści wszystkiego i malkontenci w każdej dziedzinie. Dobra reklama, filmiki reklamowe na YT niezbyt nachalne , serwis na najwyższym poziomie / nawet czasem przymknięcie oka na złamany po pijaku kij uznany za fabrycznie wadliwy  / , zdziałają myślę wiele. Przykładem może być firma V....n. Wielu już wpisów czytałem w temacie jakie wodery i szalę przechylał właśnie serwis .

Odnośnie samych produktów to w łapie nie miałem / kiedyś te pachnące w gruntówce ;) / , ale w ubiegłym roku rozmawiałem z Panem  Adamem ze sklepu w Sanoku i od słowa do słowa jakoś tak wyszło że na Trapera wchodzące na rynek kije zeszliśmy. Powiedział że z tego co miał okazję sprawdzić to oferta jest dużym pozytywnym zaskoczeniem.

Rynek fly jest dość hermetyczny , ale powoli dochodzi świeże powietrze.

Kwestia miejsca produkcji w dzisiejszym zglobalizowanym świecie już chyba nie ma wielkiego znaczenia. Ważniejsza jest kontrola jakości, technologia , materiały. Dwadzieścia lat wstecz Niemcom do głowy by nie przyszło że Opelki będą robione w Polsce , a jak już do tego doszło to okazało się że najmniej wad powstałych w samochodach  na etapie produkcji jest właśnie z fabryki w Gliwicach.

Tak więc tylko powodzenia można życzyć , bo im większa konkurencja dla "starych wyjadaczy " bądź brandowców rozpychających się na rynku łokciami tym lepiej.


Użytkownik Hansolo edytował ten post 27 luty 2018 - 20:11

  • Wiktor, Bartosz Rapiej, DominikSy. i 1 inna osoba lubią to

#20 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1973 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 27 luty 2018 - 20:29

Skoro 700 baksów za top markowy kij, 350 za taki z logo Traper, to ja poproszę o taki zupełnie bez oznaczeń za 175 ;)  (...)

 Takie są właśnie ceny przy zakupie bezpośrednio w Azji. Oczywiście nikt Ci nie potwierdzi że to ten am produkt... ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych