Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Produkty muchowe Traper


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
828 odpowiedzi w tym temacie

#361 OFFLINE   tzienkiewicz

tzienkiewicz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaBielsko Biała
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 02 październik 2019 - 19:58

To Traper nic nie ma do gwarancji. Do rękojmi zresztą też nie.
  • kucyk lubi to

#362 OFFLINE   Alek_Art.

Alek_Art.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaZach-pom
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:S.

Napisano 02 październik 2019 - 20:54

Traper sam określa się mianem "producenta" , więc jednak ma coś do gwarancji ;) Ale gwarancja to dobrowolne zobowiązanie producenta (lub sprzedawcy - jeśli Ch e takiej udzielić) i może ją dać na dowolny okres lub wcale.

Ja się nie martwię o tą gwarancję :) Ale lampka w głowie się jednak zapala: "Skoro skrócono okres gwarancji, to znaczy, że jakość spadła czy co?"

Mam paragon i tyle mi wystarczy żeby dojść swoich praw w okresie 2 lat od kupna. Mało tego: ten paragon wedle przepisów w tym konkretnym przypadku daje mi więcej uprawnień niż karta gwarancyjna, którą dostałem z gaciami :) Więc jestem spokojny :)
  • S.N. lubi to

#363 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3589 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 02 październik 2019 - 21:09

Słowa Mirka nic nie znaczą.
Przestańcie pisać bzury i napiszcie do trapera maila z prośbą o informację.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

#364 OFFLINE   filip

filip

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisano 03 październik 2019 - 07:49

Ja zakupiłem duży podbierak muchowy, i po dwóch dniach  chodzenia z nim, ułamała się rączką z korka ....



#365 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3589 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 03 październik 2019 - 08:02

Ale co kupiłeś chodziłeś na ryby i nagle trach?
Patrzysz, a tu połamane?
Wrzuć foto, oddałeś na gwarancję?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  • S.N. lubi to

#366 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3589 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 03 październik 2019 - 10:38

@filip

Odnośnie podbieraka dowiedziałem się następującej rzeczy.

"Te podbieraki sportowe miały wadę fabryczną. Uchwyt mocujący sznurek był wadliwie zamocowany i końcówka rączki się odlamywała. Podbieraki został poprawiony i zastąpiony innym modelem . Reszta jest wymieniana na nowe na gwarancji."

Konkluzje:
1. W czasie konstruowania wprowadzono błąd który wyszedł dopiero w użytkowaniu i został usunięty.
2. Firma zachowuje się uczciwie

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

#367 OFFLINE   pawelz

pawelz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów

Napisano 03 październik 2019 - 11:05

Kupilem jakies 2 tygodnie temu kurtke trapera:

 

http://flyguide.pl/k...en-l-p-215.html

 

Jesli pozostale wyroby (ich kroj) sa projektowane przez ta sama osobe to na pewno nigdy wiecej.

Co do jakosci to sie nie wypowiadam, bo za krotko ja mam.

Ale kroj i funkcjonalnosc to jakas porazka.

Kupilem L-ke. W rekawy ledwo sie wciskam, zima bedzie to bardzo trudne. W klacie ze dwoch takich jak ja by sie zmiescilo, ale jak juz wyciagam rece do przodu to ciagnie na plecach bardzo, jakby bylo za wasko.

Brak kieszeni na dlonie. Nawet nie zwrocuilem uwagi na to ze ich brak. Wydawalo mi sie to tak oczywiste, ze przegapilem. Sciagacze na nadgarstkach sa chyba tylko po to, zeby byly, bo ochrony przed woda na pewno nie zapewniaja.

Nie dosc ze puszczaja wode, to jeszcze jak je zacisne, to reki w lokciu zgiac nie mozna (przez te nienaturalnie waskie rekawy).

Na 100% za te pieniadze, nie warto.


  • Alek_Art. lubi to

#368 OFFLINE   filip

filip

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisano 03 październik 2019 - 11:33

@filip

Odnośnie podbieraka dowiedziałem się następującej rzeczy.

"Te podbieraki sportowe miały wadę fabryczną. Uchwyt mocujący sznurek był wadliwie zamocowany i końcówka rączki się odlamywała. Podbieraki został poprawiony i zastąpiony innym modelem . Reszta jest wymieniana na nowe na gwarancji."

Konkluzje:
1. W czasie konstruowania wprowadzono błąd który wyszedł dopiero w użytkowaniu i został usunięty.
2. Firma zachowuje się uczciwie

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Tak chodziłem sobie na rybach, i patrze dynda się zaczep od rączki..

Wyślę im  o ile koszt wysyłki nie będzie większy niż podbierak...



#369 OFFLINE   EdekDeBeściak

EdekDeBeściak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 451 postów
  • LokalizacjaBochnia

Napisano 03 październik 2019 - 18:10

Kupilem jakies 2 tygodnie temu kurtke trapera:

http://flyguide.pl/k...en-l-p-215.html

Jesli pozostale wyroby (ich kroj) sa projektowane przez ta sama osobe to na pewno nigdy wiecej.
Co do jakosci to sie nie wypowiadam, bo za krotko ja mam.
Ale kroj i funkcjonalnosc to jakas porazka.
Kupilem L-ke. W rekawy ledwo sie wciskam, zima bedzie to bardzo trudne. W klacie ze dwoch takich jak ja by sie zmiescilo, ale jak juz wyciagam rece do przodu to ciagnie na plecach bardzo, jakby bylo za wasko.
Brak kieszeni na dlonie. Nawet nie zwrocuilem uwagi na to ze ich brak. Wydawalo mi sie to tak oczywiste, ze przegapilem. Sciagacze na nadgarstkach sa chyba tylko po to, zeby byly, bo ochrony przed woda na pewno nie zapewniaja.
Nie dosc ze puszczaja wode, to jeszcze jak je zacisne, to reki w lokciu zgiac nie mozna (przez te nienaturalnie waskie rekawy).
Na 100% za te pieniadze, nie warto.

Mam tą samą kurtkę. Rozmiar M. Mam 175/75. Spokojnie mieszczę pod nią koszulke termiczna z dlugim rekawem, na to koszule bawelniana z dlugim rekawem i bluze zapinana z polaru z dlugim rekawem. Kurtka jest tania i na pewno warta swoich pieniedzy.

Dlonie mozna schowac pod kieszenie na klatce przeciez.

Użytkownik EdekDeBeściak edytował ten post 03 październik 2019 - 18:13


#370 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3589 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 03 październik 2019 - 19:09

Czekaj przecież napisał, że kurtka nie ma kieszeni na ręce.

Przejrzałem internety, katalogi i wszędzie są tam kieszenie na klatce piersiowej pod kieszeniami na pudełka.

Hmmm... może nie zauważył? Albo nie ma tej kurtki?


Czasem czytam i mam wrażenie, że osoba komentuje coś czego nie posiada.

Trollowisko?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

#371 OFFLINE   jajakub

jajakub

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 03 październik 2019 - 21:23

Niekoniecznie "trolowsko"
Mam 180cm i 72kg kurtka L więc jakiś wielki nie jestem i mam podobne odczucia co do tych przyciasnych rękawów i przyluźnej klaty.
Ściągacze na rękawach faktycznie porażka. Nie dość że nie chronią od wody to jeszcze odstające paski lubią się zaczepić jak ktoś z muchą gania.
Wystarczyłby zwykły neoprenowy bez żadnych ściągaczy, pasków, żepów itp.
Kieszenie na ręce są choć po prawdzie to sam je odkryłem chyba po 2 miesiącach.
A co do jakości szału nie ma.
Po pół roku kurtka nieprana i nie czyszczona w żaden inny sposób zaliczyła pierwszy pożądny deszcz i puściła na obu rękawach od łokci w dół. Przy drugim deszczu do rękawów doszly dwa mokre pasy z przodu po obu stronach zamka, choć sam zamek wytrzuymał.
Żeby nie było że deszcz napadał do środka przez te badziewne ściągacze to jak lało to stałem z rękami w dół.

#372 OFFLINE   Paweł nizinny

Paweł nizinny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaOstrołęka
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Stypiński

Napisano 04 październik 2019 - 06:18

Reklamowałeś tą kurtkę ?.


  • jajakub lubi to

#373 OFFLINE   pawelz

pawelz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów

Napisano 04 październik 2019 - 07:04

Chyba ktos sobie jaja robi, piszac o kieszeniach na rece na klatce piersiowej. Zaje..e wygodnie sie bedzie je tam trzymac przy tych ciasnych rekawach i napince na plecach. Zawsze wydawalo mi sie, ze kieszenie na dlonie w kurtce znajduja sie na wysokosci talli a nie klatki piersiowej, W te kieszenie to nawet nie wkladam telefonu, bo sieganie po niego do przyjemnych nie nalezy w czasie lowienia.

Ostatnio zalozylem dwie bluzy pod nia - cienki polartek i grubszy polar. (bylo zimno). Wpakowac rece to bylo wyzwanie. Pod moja stara Columbie wkladalem czasem i trzy bluzy przy mrozach i bylo luzno. Niestety po 10 latach juz jest co najwyzej przeciwmgielna.

Generalnie kurtka lezy jak zbroja rycerska i nikt kto ogladal ja w katalogach czy internecie nich nie gada glupot ze jest inaczej.

Byc moze sa ludzie zbudowani tak, ze kurtka bedzie dobra, ale jestem pewien, ze beda to wyjatki.



#374 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3589 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 04 październik 2019 - 07:09

Przymierzając pasowała kurtka?
Bo jak nie to czemu zostawiłeś.
Co do mankietów można zainwestować w dry cuffs znajdziesz w necie.
Jak cieknie to na gwarancję.


Ogólnie nie każdemu wszystko pasuje jedni płaczą na trapera za 500, a inni na simmsa za 2500.



Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

#375 OFFLINE   pawelz

pawelz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów

Napisano 04 październik 2019 - 07:22

Zamawialem przez internet. Nie mialem mozliwosci najpierw przymierzyc. Potrzebowalem na cito czegos na plecy, bo jak pisalem, moja poprzednia dokonala zywotu i kompletnie przestala chronic od deszczu.

Przyszla - przymierzylem na koszule, nie specjalnie, ale ujdzie.

Problem sie zaczol, jak ubralem sie na ryby. Ciasno i niewygodnie. Ale co bylo robic, ubralem sie i pojechalem. Czary goryczy dopelnil fakt tych kieszeni. Chce ogrzac rece nad woda a tu d..a. Lekko sie podirytowalem, ale jak to mowia, widzialy galy co braly. Nie zauwazylem braku tych kieszeni - moj blad, zwlaszcza ze w opisie jest. Ale nie wpadlbym ze to chodzi o te na klacie.

Nie wiem, czy moje antypatie do tej kurtki sa powodem do reklamacji. Sadze ze nie, wiec poki nie bedzie sie lala woda, nie puszcza jakies szwy itp, nie bede jej reklamowal. Trudno, przyjme na klate, ze bylo to zle zainwestowane okolo 500 zl.



#376 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 04 październik 2019 - 07:23

Chyba ktos sobie jaja robi, piszac o kieszeniach na rece na klatce piersiowej. Zaje..e wygodnie sie bedzie je tam trzymac przy tych ciasnych rekawach i napince na plecach. Zawsze wydawalo mi sie, ze kieszenie na dlonie w kurtce znajduja sie na wysokosci talli a nie klatki piersiowej,

Kurtki o której piszesz nie widziałem istotnie, ale kilka kurtek do brodzenia w życiu miałem. Zawsze kieszenie do ogrzewania dłoni były wlasnie na wysokosci piersi. Bo powiedz jaki sens w tego typu kurtce mialyby kieszenie na wysokości tali? Jak się glebiej brodzi to by się woda wlewała.

Z tego co piszesz dobraleś zły rozmiar i tyle. Trzeba zaakceptować że nie z kazdej firmy wszystko dopasujesz. Zmierzyleś, bylo ciasno, nie pasowalo to trzeba było odeslać i se kupić Jaxona, Visiona czy Simmsa. Co by odpowiednio leżalo.

Użytkownik OloPe edytował ten post 04 październik 2019 - 07:24


#377 OFFLINE   tzienkiewicz

tzienkiewicz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 211 postów
  • LokalizacjaBielsko Biała
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 04 październik 2019 - 07:50

Przy zakupie przez internet masz dwa tygodnie na zwrot bez podania przyczyny. Jeśli rozmiar był nie taki trzeba było zwrócić a nie jechac w niej na ryby. Teraz to możesz narzekać ale chyba na siebie.
  • Przemek_M lubi to

#378 OFFLINE   pawelz

pawelz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów

Napisano 04 październik 2019 - 07:55

Z tymi kieszeniami moze i masz racje. Po prostu bylem przyzwyczajony, ze w poprzedniej mialem kieszenie nisko i to taki naturalny odruch przy wkladaniu rak do kieszeni, ze szukasz nizej. Przy odpowiedniej jakosci nie powinno byc problemow z woda w kieszeni. Przynajmniej ja takich nie mialem. Inna sprawa ze stojac w wodzie po pas nie wkladalem rak do kieszeni tylko lowilem.

A jesli chodzi o rozmiarowke, to wg mnie to nie rozmiar a kroj. Kumple ktorzy byli ze mna na rybach od razu stwierdzili ze jest do dupy skrojona na ramionach.

Klata jak na Pudziana, ramiona i rekawy jak na modelke. Naprawde ciezko znalezc kogos takiego.

Dlatego przestrzegam, ze jesli ktos ma chote kupic ta kurtke (na zdjeciach wyglada niezle) to naprawde nie w ciemno. Niech najpierw przymierzy, bo jest duuuuza szansa ze skonczy jak ja.

PS. Dzwonilem przed zakupem do firmy w ktorej kupowalem i pytalem o rozmiarowke (bo wiem ze co innego USA a co innego Europa czy Azja). Podalem rozmiary i sprzedajacy powiedzial L-ka. Taka kupilem.



#379 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 04 październik 2019 - 07:58

 Czary goryczy dopelnil fakt tych kieszeni. Chce ogrzac rece nad woda a tu d..a. Lekko sie podirytowalem, ale jak to mowia, widzialy galy co braly. Nie zauwazylem braku tych kieszeni - moj blad, zwlaszcza ze w opisie jest. Ale nie wpadlbym ze to chodzi o te na klacie.

Miałem Simmsa, Scierrę i Aquaza. We wszystkich kieszenie do ogrzania są na klatce piersiowej. Tak jak napisał Olo, podczas brodzenia miałbyś zbiorniki balastowe  :D .



#380 OFFLINE   pawelz

pawelz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów

Napisano 04 październik 2019 - 08:09

Przy zakupie przez internet masz dwa tygodnie na zwrot bez podania przyczyny. Jeśli rozmiar był nie taki trzeba było zwrócić a nie jechac w niej na ryby. Teraz to możesz narzekać ale chyba na siebie.

Wiem i raczej mam pretensje do siebie. Troche nieszczesliwych zdazen sie zlozylo. Kupilem kurtke, przymiezylem ale na sama koszule i bylo jako tako. Za 5 stowek nie mozna wymagac cudow.

Pozniej kurtka przelezala w szafie prawie 2 tygodnie. Problem sie zaczol jak sie ubieralem na ryby i pojechalem nad wode. Wtedy dopiero wyszly wszystkie jej wady.

Dlatego raczej staram sie ostrzec kogos kto chce zamowic jak ja - w ciemno, zeby tego nie robic a raczej osobiscie dobrze sie jej przyjzec


  • Mysha, tzienkiewicz i Przemek_M lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych