Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Produkty muchowe Traper


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
828 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Bartosz Rapiej

Bartosz Rapiej

    Nowy

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaDynów
  • Imię:Bartosz
  • Nazwisko:Rapiej

Napisano 27 luty 2018 - 20:58

 Takie są właśnie ceny przy zakupie bezpośrednio w Azji. Oczywiście nikt Ci nie potwierdzi że to ten am produkt... ;)

Pewnie trochę masz rację ale jak chcesz prowadzić legalny biznes i sprowadzać towar z Azji to 175 dolarów + transport + cło + vat  daje jak nic wartość około 300 dolarów. Za 350 masz 25 lat gwarancji, serwis w Polsce i wcześniej możesz towar sobie " pomacać"  a jak złamiesz to przynajmniej masz się do kogo z tym zwrócić.

Kupisz sam w Azji i złamiesz to możesz już tylko przerobić na patyk do grochu :) 

Pozdrawiam


  • Wiktor, Jack__Daniels, trout master i 1 inna osoba lubią to

#22 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1617 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 27 luty 2018 - 21:00

Bartosz Rapiej, jakies fotki, filmy, testy,cokolwiek poza standardowymi formułami marketingowymi? Macie katalog i to na tyle na ten moment, daleko w tyle za Ego choćby, które jednak sporo publikuje.

Użytkownik wojciiech edytował ten post 27 luty 2018 - 21:00

  • Grzegorz78 lubi to

#23 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1973 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 27 luty 2018 - 21:10

Pewnie trochę masz rację ale jak chcesz prowadzić legalny biznes i sprowadzać towar z Azji to 175 dolarów + transport + cło + vat  daje jak nic wartość około 300 dolarów. Za 350 masz 25 lat gwarancji, serwis w Polsce i wcześniej możesz towar sobie " pomacać"  a jak złamiesz to przynajmniej masz się do kogo z tym zwrócić.

Kupisz sam w Azji i złamiesz to możesz już tylko przerobić na patyk do grochu :)

Pozdrawiam

Całkowicie się z Tobą zgadzam! Ja nie prowadzę biznesu "wędkarskiego", kupuje czasem indywidualnie i przychodzi z Azji jako "gift".


  • Bartosz Rapiej lubi to

#24 OFFLINE   Adrian Tałocha

Adrian Tałocha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 986 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Adrian
  • Nazwisko:Tałocha

Napisano 27 luty 2018 - 21:11

Od czegoś trzeba zacząć.
Nikt nie prowadzi biznesu, żeby nie zarabiać, a żeby się rozwijać trzeba mieć za co.

Być może ktoś z kolegów sprowadzi kije i sprzeda je w tej samej cenie po jakiej kupił, taki super pomysł na biznes na pewno się sprawdzi...
  • Marszal, Paweł nizinny i Bartosz Rapiej lubią to

#25 OFFLINE   Hansolo

Hansolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaLębork
  • Imię:Radosław

Napisano 27 luty 2018 - 21:16

 Takie są właśnie ceny przy zakupie bezpośrednio w Azji. Oczywiście nikt Ci nie potwierdzi że to ten am produkt... ;)

To tak po  "forumowokleżeńsku " poszukaj mi w wolnym czasie "podjebek" ciuchów i woderów top firm z łaski swojej. Ja jakoś nie umiem szukać. Też sobie sprawie jakiego gifta mandaryńskiego.


  • Bartosz Rapiej i Muszka lubią to

#26 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1973 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 27 luty 2018 - 22:20

To tak po  "forumowokleżeńsku " poszukaj mi w wolnym czasie "podjebek" ciuchów i woderów top firm z łaski swojej. Ja jakoś nie umiem szukać. Też sobie sprawie jakiego gifta mandaryńskiego.

"Podjebek" ciuchów nie kupuje, a chińskie śpiochy używam, ale nie udające "top" tylko pod chińską marką. Reszta na priv...



#27 OFFLINE   sebastian1983

sebastian1983

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 95 postów
  • LokalizacjaNorwegia
  • Imię:Sebastian
  • Nazwisko:Jedynak

Napisano 27 luty 2018 - 22:32

A ja używam torby z foto od około 2 miesięcy i jestem zaskoczony jakością i ergonomią. Solidne zamki, wymiary kieszeni, komór, całej torby naprawdę uszyte pod wymiar tak że wszystko pasuje, nawet taki drobiazg jak np dwa pudełka z linkami obok siebie mieszczą się idealnie. O wyborze nie zdecydowała cena gdyż w planach był Simms a wygrał Traper.. jedyne co mi średnio pasuje to design i kolorystyka gdyż wolę bardziej coś w stylu Simms/Patagonia ale niestety żadna z firm nie oferuje czegoś tak rozbudowanego i pojemnego. Traper jako jedyny oferuje miejsce na 6 wędzisk 4-ro częściowych do 10 stóp z tubami co było dla mnie jednym z głównych czynników decydujących o wyborze. Do tego kilka kołowrotków w kierowcach w klasach 6/8 oraz kilka pudełek z muchami i kilka zapasowych linek. Dzięki temu mam cały sprzęt na morskie trotki uporządkowany, gotowy do akcji w bagażniku auta.

Załączone pliki



#28 ONLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 27 luty 2018 - 22:43

Świetna ta torba. To wersja bez kółek?

#29 OFFLINE   Bartosz Rapiej

Bartosz Rapiej

    Nowy

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaDynów
  • Imię:Bartosz
  • Nazwisko:Rapiej

Napisano 28 luty 2018 - 08:11

Świetna ta torba. To wersja bez kółek?

 

Tak dokładnie. http://flyguide.pl/f...ream-p-153.html

 

Zmieścisz w niej spokojnie nawet 8 tub z wędkami. Bez problemu wchodzi 11' wędka w 4składzie. 


Użytkownik Bartosz Rapiej edytował ten post 28 luty 2018 - 08:14


#30 OFFLINE   Bartosz Rapiej

Bartosz Rapiej

    Nowy

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaDynów
  • Imię:Bartosz
  • Nazwisko:Rapiej

Napisano 28 luty 2018 - 08:27

Bartosz Rapiej, jakies fotki, filmy, testy,cokolwiek poza standardowymi formułami marketingowymi? Macie katalog i to na tyle na ten moment, daleko w tyle za Ego choćby, które jednak sporo publikuje.

 

Nie lubię rozmawiać o konkurencji ale strasznie chcesz to ok.

Możemy nakręcić dla Ciebie specjalnie film o naszym najtańszym kołowrotku : http://flyguide.pl/k...s-4-5-p-13.html

za 159 złotych  tylko pytanie czy wtedy zapłacisz za niego 399 złotych jak za Ego (model Fighter) które tak mocno dajesz jako przykład.

Daj nam trochę czasu i wszystko będzie a ceny nie ulegną zmianie ( chyba że w dół) Ja wolę mieć sprzęt w ręku i sam ocenić jego zalety lub wady. Filmiki to dobre narzędzie ale jak oglądam niektóre z nich to właśnie standardowe formuły marketingowe - nic więcej. Papierowa i elektroniczna wersja katalogu działa nam całkiem dobrze i znajdziesz w nim wiele ważnych informacji o naszym sprzęcie. Resztę zweryfikuje rynek i klienci. Zaprezentowaliśmy nasz sprzęt na targach w Sosnowcu, Lublinie, Poznaniu, Pradze, Budapeszcie czy Amsterdamie.

W tym roku zostaje jeszcze Sosnowiec, Sztokholm i Monachium. Myślę że  na początek to wystarczająca ilość miejsc gdzie można samemu oglądnąć i ocenić nasze produkty. Firma Traper i FlyGuide w 2017 roku zainwestowała w sponsoring kilku dużych imprez sportowych, kadrę muchową, lokalne inicjatywy ( zarybienia i ochronę wód) sfinansowaliśmy budowę wiaty i kilku miejsc na odpoczynek nad rzeką San. W tym roku zaplanowane jest nakręcenie kilku profesjonalnych filmików reklamowych itd itp .... :)


Użytkownik Bartosz Rapiej edytował ten post 28 luty 2018 - 09:13

  • Trapers lubi to

#31 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1973 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 28 luty 2018 - 08:46

Nie lubię rozmawiać o konkurencji ale strasznie chcesz to ok.

Możemy nakręcić dla Ciebie specjalnie film o naszym najtańszym kołowrotku : http://flyguide.pl/k...s-4-5-p-13.html

za 159 złotych  tylko pytanie czy wtedy zapłacisz za niego 399 złotych jak za Ego (model Fighter) które tak mocno dajesz jako przykład.

 

W sumie ciekawa taktyka marketingowa. Nie wydajemy na promocje bo robi to za nas konkurencja, a my zabieramy klienta bo ten sam produkt sprzedajemy taniej... Dobre!


  • Wiktor, venom_666 i Przemek_M lubią to

#32 OFFLINE   Bartosz Rapiej

Bartosz Rapiej

    Nowy

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaDynów
  • Imię:Bartosz
  • Nazwisko:Rapiej

Napisano 28 luty 2018 - 09:42

W sumie ciekawa taktyka marketingowa. Nie wydajemy na promocje bo robi to za nas konkurencja, a my zabieramy klienta bo ten sam produkt sprzedajemy taniej... Dobre!

 

Uwierz mi że promocja np. na targach kosztuje i to nie mało. Dla nas lepszą reklamą są zadowoleni klienci niż filmik z którego nic nie wynika. 

Łowię na muchę 25 lat i nie przypominam sobie abym kupił cokolwiek po obejrzeniu filmiku reklamowego. Raczej starałem się polegać na opiniach innych użytkowników lub samemu zaryzykować i coś sprawdzić. Więcej czasu spędzam nad wodą niż przed komputerem ale zawsze służę radą i pomocą gdy ktoś mnie o coś zapyta. Nachalne zawalanie internetu tez nie wszystkim odpowiada - uwierz mi. 

Pozdrawiam



#33 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1973 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 28 luty 2018 - 09:50

Luzzzz, mnie cieszy każda "nowa" marka z sprzętem muchowym. A jak Wy tam między sobą na rynku się porozpychacie to już nie moje zmartwienie. Natomiast ta torba, co pokazał Sebastian właśnie weszła na moją listę planowanych zakupów...


  • Bartosz Rapiej lubi to

#34 ONLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 28 luty 2018 - 09:50

Tak dokładnie. http://flyguide.pl/f...ream-p-153.html

Zmieścisz w niej spokojnie nawet 8 tub z wędkami. Bez problemu wchodzi 11' wędka w 4składzie.


Przegrody na wędki nie są przypadkiem ruchome i wyciągane? Zabieram obecnie najwięcej 3 sztuki to pozostałe miejsce można by też wykorzystać na jakiś ciuch...

#35 OFFLINE   Grzegorz G.

Grzegorz G.

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 164 postów
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:G.

Napisano 28 luty 2018 - 09:57

 poszukaj mi w wolnym czasie "podjebek" ciuchów i woderów top firm z łaski swojej. Ja jakoś nie umiem szukać. Też sobie sprawie jakiego gifta mandaryńskiego.

 

Bardzo Proszę ! https://pl.aliexpres...e1734b3a2&tpp=1

 

Mało tego . Proszę zwrócić uwagę na komentarze , bo akurat tutaj napisy i metki są zaklejone. W komentarzach jest pokazane , że owe koszule posiadają metki taki jak na oryginałach .

Śmiem twierdzić , że to ten sam produkt który sprzedaje Simms . Bo oni robią to dla Nich. 

 

https://pl.aliexpres....38d41b62xQLpge


  • Robert Crocker lubi to

#36 OFFLINE   Hansolo

Hansolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaLębork
  • Imię:Radosław

Napisano 28 luty 2018 - 10:12

W sumie ciekawa taktyka marketingowa. Nie wydajemy na promocje bo robi to za nas konkurencja, a my zabieramy klienta bo ten sam produkt sprzedajemy taniej... Dobre!

Skoro to " ten sam produkt " to :

- jedni dopłacają do niego bo są jeleniami

- drudzy walą nas w 4 litery

Takie wnioski na szybko mi się nasuwają.

 

Pumeks- dzięki wielkie. Jak wpadnie mi grosz wolniejszy to to się tak odzieję że ryby wyjdą do tych fatałaszków jak do jętki majowej. ;)


Użytkownik Hansolo edytował ten post 28 luty 2018 - 10:15


#37 OFFLINE   Pendergrast

Pendergrast

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 376 postów
  • LokalizacjaBusko-Zdrój

Napisano 28 luty 2018 - 10:25

Przegrody na wędki nie są przypadkiem ruchome i wyciągane? Zabieram obecnie najwięcej 3 sztuki to pozostałe miejsce można by też wykorzystać na jakiś ciuch...

 

Mam tą samą torbę, przegrody na wędki nie są wyciągane. Te na kołowrotki są na rzepie.



#38 ONLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 28 luty 2018 - 10:33

Mam tą samą torbę, przegrody na wędki nie są wyciągane. Te na kołowrotki są na rzepie.


Dzięki za odpowiedź. Ośmiu wędek to nie zamierzam mieć, a na pewno wozić na raz.
A da sie to miejsce jakoś wykorzystać inaczej? Te przegrody sztywne są czy da się je przygnieść i cos tam połozyć?

#39 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1617 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 28 luty 2018 - 11:09

Nie lubię rozmawiać o konkurencji ale strasznie chcesz to ok.
Możemy nakręcić dla Ciebie specjalnie film o naszym najtańszym kołowrotku : http://flyguide.pl/k...s-4-5-p-13.html
za 159 złotych tylko pytanie czy wtedy zapłacisz za niego 399 złotych jak za Ego (model Fighter) które tak mocno dajesz jako przykład.
Daj nam trochę czasu i wszystko będzie a ceny nie ulegną zmianie ( chyba że w dół) Ja wolę mieć sprzęt w ręku i sam ocenić jego zalety lub wady. Filmiki to dobre narzędzie ale jak oglądam niektóre z nich to właśnie standardowe formuły marketingowe - nic więcej. Papierowa i elektroniczna wersja katalogu działa nam całkiem dobrze i znajdziesz w nim wiele ważnych informacji o naszym sprzęcie. Resztę zweryfikuje rynek i klienci. Zaprezentowaliśmy nasz sprzęt na targach w Sosnowcu, Lublinie, Poznaniu, Pradze, Budapeszcie czy Amsterdamie.
W tym roku zostaje jeszcze Sosnowiec, Sztokholm i Monachium. Myślę że na początek to wystarczająca ilość miejsc gdzie można samemu oglądnąć i ocenić nasze produkty. Firma Traper i FlyGuide w 2017 roku zainwestowała w sponsoring kilku dużych imprez sportowych, kadrę muchową, lokalne inicjatywy ( zarybienia i ochronę wód) sfinansowaliśmy budowę wiaty i kilku miejsc na odpoczynek nad rzeką San. W tym roku zaplanowane jest nakręcenie kilku profesjonalnych filmików reklamowych itd itp .... :)


Moje pytanie nie było absolutnie zaczepne i nie wymagalem od producenta pierdyliarda filmów, stąd nie wiem skąd reakcja.

W mojej ocenie sto razy lepsze od filmów są testy osób o sporym szacunku w środowisku. W Waszym imieniu pisał Piotr Zieleniak, ale dość lakonicznie.

To bardziej miałem na myśli.

I nie spinaj się w związku z moim pytaniem. Akurat mi podobają się takie inicjatywy, nie wiem czy widziałeś, że to ja założyłem wątek na forum.

Sam z kolegami przerobiłem kilka kijków z niższej półki, w tym m.in. Ego i stwierdziliśmy, że np w cenie do 500 zł po stokroć lepszym kijem jest Ego niż jakiś entry level Redingtona.

Na Wasz sprzęt zresztą też się już czaimy.

Ode mnie pytanie, kiedy będzie dostępny kij Traper Speed 9'0 / 10'6 5 WT? W jakiej cenie będzie kij?

PS
Torba wyglada absolutnie rewelacyjnie, zmieniłbym kolory na bardziej nowoczesne, najpewniej kupię.

#40 OFFLINE   DominikSy.

DominikSy.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 229 postów
  • LokalizacjaOPO BB KAT
  • Imię:Dominik

Napisano 28 luty 2018 - 12:15

Odchodząc od tego wszystkiego napisanego wyżej,  mam kilka produktów Trapera i jestem zadowolony. To nie jest text sponsorowany :) 
Na chwilę obecną mam "drobny szpej " - pudełka, sznur, haczyki, żyłki do nimfy , tzw pierdoły. Żaden z tych produktów nie odbiega jakością od konkurencji w podobnym przedziale cenowym.
Na grubsze rzeczy jak śpiochy, wędki za ponad 1000zł itd jeszcze się nie zdecyduje, ale tylko z tego względu ,że za mało tego jest nad wodą. Dużo łowię i niszczę sprzęt w przyśpieszonym tempie ,jak  dowiem się od kogoś nad wodą ,że Traper jest OK, może  zaryzykuję.Myślę ,że gdybym miał więcej funduszy ,na ten sezon już spróbowałbym czegoś "lepszego" z Trapera. Konger też ma kije za 150zł i palladiny za 8 stów. Ja jestem happy ,że mamy kolejną markę Fly , czyli konkurencja rośnie ,a to zawsze przekłada się na podwyższenie poziomu usług i jakości produktów. Może też pojawić się historia jak z Visionem, polscy wędkarze łowią na ich sprzęt ,ale wydaje mi się ,że lwia część ich produkcji jest użytkowana poza granicami naszego kraju . Ktoś już chyba wspomniał wcześniej, mentalność- jak pokazać się z wędką producenta zanęt nad muchową wodą , gdzie co drugi choćby na raty , ale w simmsie z sage'em w ręce. Dla mnie produkt ma być wytrzymały,zgodny z opisem . A czy to marka B czy C czy moze D  naprawdę mnie to nie obchodzi.


  • Bartosz Rapiej i Przemek_M lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych