Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Produkty muchowe Traper


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
828 odpowiedzi w tym temacie

#381 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1293 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 04 październik 2019 - 12:02

Witam.

Jak czytam że od kurtki do muchowłowieństwa za 500 zł nie można wymagać cudów, to jakoś nieswojo mi się robi. Bo mam dwie kurtki z popularnego marketu sportowego, które kosztowały mnie 250 jedna i 200 zł druga. Pierwszą użytkuję czwarty sezon, drugą kurtkę trzeci sezon.

Jeszcze ani razu mi nie przeciekły nigdzie i są bardzo wygodne ... kurła ... ale co to ... dopiero tera zauważyłem że nie mają kieszeni do ogrzania rąk ... pewnie dlatego takie tanie ...  :rolleyes:  :D

Pozdrawiam.

PS. Sorki za off topic ...


  • S.N. i Richi55 lubią to

#382 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 04 październik 2019 - 12:31

Witam.
Jak czytam że od kurtki do muchowłowieństwa za 500 zł nie można wymagać cudów, to jakoś nieswojo mi się robi. Bo mam dwie kurtki z popularnego marketu sportowego, które kosztowały mnie 250 jedna i 200 zł druga. Pierwszą użytkuję czwarty sezon, drugą kurtkę trzeci sezon.
Jeszcze ani razu mi nie przeciekły nigdzie i są bardzo wygodne ... kurła ... ale co to ... dopiero tera zauważyłem że nie mają kieszeni do ogrzania rąk ... pewnie dlatego takie tanie ... :rolleyes: :D
Pozdrawiam.
PS. Sorki za off topic ...

@Forest-Natura,
Ziemek brniesz jak SOB, napisane zostało, że jeden marudzi na sprzęt za 500, a inny za 2500.

Są tacy którzy wolą iść w kurtce od op-1 i dobrze im z tym.

Nie przeinaczaj wpisu i jego sensu.





Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
  • marian-56 lubi to

#383 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 04 październik 2019 - 12:47

Uwaga Ziemowita bardzo sluszna. Kurtki wedkarskie mają nieraz kosmiczne ceny w porownaniu z ciuchami trekingowymi w podobnych parametrach. Ale parametry to nie wszystko. Jeden wiec kupi, inny nie. Ja kupie. Bo mam dwie duże kieszenie piersiowe w ktore schowam pudelka i jakieś akcesoria, mam jakieś zaczepy na podbierak, obcinaczke czy costam jeszcze, mam retraktory bardzo przydatne. No i te kieszenie do ogrzania dłoni z futerkiem z mysich cipek też uważam za mega przydatne bo osobiscie nie cierpię łowić w rękawiczkach.

Mozna wiec kurtkę od OP1, można sztormiak za 50 zł ceratowy, mozna kurtkę ale Ziemek za 250 zł i można wędkarska niestety najdroższą ale też do wedkowania najwygodniejszą i najpraktyczniejszą.
  • Richi55 lubi to

#384 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1293 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 04 październik 2019 - 13:07

Witam.

Marcin ... mój wpis jest "letkom satyrom".

Zarówno na tych co marudzą na fakt że w końcu jeden z naszych rodzimych producentów wprowadził trzy lata temu kompleksową ofertę muchową z ilością niedrogiego (na tle innych, bardziej światowych firm) i całkiem dobrego sprzętu, przyprawiającą wręcz o zawrót głowy. I przez te już trzy lata dalej się pytają czy to warto w ogóle kupować, nosić i używać.

Jak i tych na tych, dla których przymiotnik "muchowy/muchowa" umieszczony przed rzeczownikiem, jest przyczynkiem do akceptacji faktu windowania cen z tego powodu i tym samym robienia w wała muchołapów ...

 

No i nie ukrywam też że na samą markę Traper - bo co jak co, ale jako sprzedwca żyjący z własnego handlu i usług, nigdy w życiu nie władował bym się we współpracę z producentem dającym na swe wyroby za 500 i więcej złociszy, mniejszą gwarancję niż wynosi okres obowiązywania rękojmi na sprzedany towar dla samego sprzedającego ... no wybacz, ale to już jest dla mnie kuriozum.

 

A tak na marginesie - uważałem, uważam i będę dalej uważać że Traper ma zarąbistą ofertę pod względem cen i jakości. Oczywiście na tle innych producentów sprzętu muchowego ...  ;)

Pozdrawiam.

PS. Niestety jestem w grupie docelowej satyry tej ... co najmniej jednej ...  :D


Użytkownik Forest-Natura edytował ten post 04 październik 2019 - 13:12

  • Richi55 lubi to

#385 OFFLINE   jajakub

jajakub

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 04 październik 2019 - 18:28

Reklamowałeś tą kurtkę ?.

Zbieram się żeby wysłać tylko nie wiem czy reklamowac z rękojmi czy gwarancji

#386 OFFLINE   Paweł nizinny

Paweł nizinny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaOstrołęka
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Stypiński

Napisano 04 październik 2019 - 18:47

Oszczędź dystrybutora i tak ma przejeb.... po 365 dniach od zakupu jak coś się spie..... :)



#387 OFFLINE   Darecki

Darecki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów
  • LokalizacjaTurawa

Napisano 20 październik 2019 - 09:39

Koledzy, czy ktoś z was użytkuje kijek TRAPER Speed 9"-10 #5, ciekaw jestem wrażeń.



#388 OFFLINE   Filip14

Filip14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaMałopolskie
  • Imię:Filip

Napisano 20 październik 2019 - 17:51

Koledzy, czy ktoś z was użytkuje kijek TRAPER Speed 9"-10 #5, ciekaw jestem wrażeń.

Posiadam speeda w szóstej klasie jako zapasowy kij pod streamera. Super się ładuje, ryby nie spadają ;)

#389 OFFLINE   Maciek Rożniata

Maciek Rożniata

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaZgierz

Napisano 20 październik 2019 - 20:27

A co możecie wspomnieć o microoringach Traper. Cena powala względem konkurencji Ale jak to się przekłada na jakość?

#390 OFFLINE   Archanioł

Archanioł

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 21 październik 2019 - 22:25

Pogodno lepiej zainwestowac w hendsa albo cos innego od Gawlika.

Traoerowe, jak i kółk do haków kariowych tną zyłkę.



#391 OFFLINE   smokrom

smokrom

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • Imię:Mateusz

Napisano 22 październik 2019 - 07:32

Panowie czy ktoś użytkował może już sznury trapera do suchej muchy , potrzebuję dobrać sznur do guide quilla 3/4# ? suchar plus nifmetki .



#392 OFFLINE   luis

luis

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarka

Napisano 22 październik 2019 - 12:51

Panowie czy ktoś użytkował może już sznury trapera do suchej muchy , potrzebuję dobrać sznur do guide quilla 3/4# ? suchar plus nifmetki .

Miałem przez sezon ten kij i linkę Silence Dry Fly WF3/4F (kij sprzedałem, linka została jakby co). Świetnie spasowany komplet. Fajnie to latało. Do suchej i pedałków idealna.



#393 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 16 styczeń 2020 - 23:42

Czy ktoś użytkuje Spiochy Oregon? Opinie mile widziane.

#394 OFFLINE   #Nord

#Nord

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 417 postów
  • Imię:Norbert

Napisano 17 styczeń 2020 - 17:55

Posiadam speeda w szóstej klasie jako zapasowy kij pod streamera. Super się ładuje, ryby nie spadają ;)

 

Chciałbym kupić ten kij od Trapera czy powie ktoś coś więcej o nim?

 

TRAPER Speed 9"-10 #5


Użytkownik #Nord edytował ten post 17 styczeń 2020 - 17:57


#395 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1293 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 17 styczeń 2020 - 18:23

Witam.

Miałem go w rękach na zeszłorocznej Rybomanii i jakoś mnie nie zachwycił. Porównywałem go do kijów, które całkiem często używam, czyli Konger World Champion 10'#4/5 i #5/6.

W  nowym katalogu na 2020r jest Speed 9'6''-11'#4 ... bardzo mnie ciekawi i mam nadzieję że będzie go można wziąć do ręki na Rybomanii tegorocznej.

Pozdrawiam.

PS. Tak nawiązując do katalogu 2020 ... Traper wymiata z komplementacją oferty i wyczuciem rynku - nowe rozmiary kijków, których brakowało, nowe serie, szklaki, linki, ofeta uzupełniająca ... no czad i zawrót głowy dla mnie osobiście  :)


Użytkownik Forest-Natura edytował ten post 17 styczeń 2020 - 18:59

  • Filip14 i Richi55 lubią to

#396 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 01 luty 2020 - 14:22

Co do śpiochów Jukon.
Nie wiem czy tylko ja tak miałem, ale nie ma opcji żebym dobrał dobry rozmiar.
Zamówiłem L i tną mnie w kroku, przyszły XL i są w ciul za duże... LK chyba nic nie wniesie skoro jest tylko szersza. Nie jestem raczej jakiś niewymiarowy bo mam 186cm i 89kg 😏

#397 OFFLINE   dawid98

dawid98

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Witkowski

Napisano 03 luty 2020 - 22:23

Co do śpiochów Jukon.
Nie wiem czy tylko ja tak miałem, ale nie ma opcji żebym dobrał dobry rozmiar.
Zamówiłem L i tną mnie w kroku, przyszły XL i są w ciul za duże... LK chyba nic nie wniesie skoro jest tylko szersza. Nie jestem raczej jakiś niewymiarowy bo mam 186cm i 89kg

Może LL ?  

Choć faktycznie ciężko dobrać rozmiar, ja mam ML i też mają troszkę za krótkie nogawki...  



#398 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 03 luty 2020 - 23:03

Co do śpiochów Jukon.
Nie wiem czy tylko ja tak miałem, ale nie ma opcji żebym dobrał dobry rozmiar.
Zamówiłem L i tną mnie w kroku, przyszły XL i są w ciul za duże... LK chyba nic nie wniesie skoro jest tylko szersza. Nie jestem raczej jakiś niewymiarowy bo mam 186cm i 89kg

Ja miałem podobnie. Patrzyłem na spiochy Jukon oraz Oregon. Obmierzylem sie wzdłuż i wszerz i porownalem z tabletkami. Wyszło Jukon XL... ale popytalem użytkowników i wyszło że Jukon sa trochę tajlowane ;) oraz maja problem z szlakami neoprenowymi. Potem wyskoczyłem w Oregom L i za ciasne od pasa w gore plus w kroku. Zaparkowałem LK i elegancko. Zakladam ubrania ma gore na to zaciągam spiochy i mam lekki luz. Na sucho wyglada ok, choroba odwołaķła wodowanie ale tylko do zeszłego weekendu.

#399 OFFLINE   jajakub

jajakub

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 21 luty 2020 - 16:02

Jakiś czas temu pisałem o cieknącej kurtce.
W koncu się zebrałem i zareklamowałem.
Bez zbędnych pytań przysłali nową tak że z mojej strony za serwis duży +
  • Zielony i Przemek_M lubią to

#400 OFFLINE   #Nord

#Nord

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 417 postów
  • Imię:Norbert

Napisano 21 luty 2020 - 19:30

Miał ktoś przyjemność używać linek muchowych Trapera? Interesują mnie tonące, miejsce połowu rzeka do 2m głębokości i w woda stojąca do 3m. Szukam czegoś pod okonia w #6 klasie.


Użytkownik #Nord edytował ten post 21 luty 2020 - 19:31





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych