Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Produkty muchowe Traper


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
828 odpowiedzi w tym temacie

#421 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3589 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 31 marzec 2020 - 09:14

@Jack__Daniels
Chciałem pomóc.. a wyszło jak zawsze :(

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

#422 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2209 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 31 marzec 2020 - 11:08

Twoja chęć niesienia pomocy cieszy mnie niezmiernie i dobrze, że wrzuciłeś linka. Kto będzie chciał ten poczyta i rozszerzy wiedzę, kto nie... no coż.
Najważniejsze żebyśmy się wymieniali informacjami ot tyle.
Ja po prostu pozwoliłem sobie na odrobinę niezłośliwej szydery z tą polaryzacją czy też zawartością cukru w cukrze 😉. Koniec OT. Jakby co to trzeba odgrzebać wątek o okularach i tam kontynuować rozważania.
Tutaj można porozmawiać o subiektywnych odczuciach związanych z użytkowaniem okularów sygnowanych przez Trapera, któremu kibicuję.
  • Zielony lubi to

#423 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1185 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 31 marzec 2020 - 17:43

żeby nie było pożywki dla lubiących szukania drugiego dna okulary  ja za 130 zł sa dla mnie super . :)


  • Jack__Daniels lubi to

#424 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 01 maj 2020 - 13:46

Mam pytanie odnosnie kijka z linku ponizej . Czy ten patyk 8'6" #5 ,  obsłuży suchą , mokrą muchę i steamerka w miarę jako tako , pod pstrąga ? Dodam , że nie znam się na muchowaniu ale polubiłem się ze szklakami i właśnie ten muchowy kijek wpadł mi w oko . Nigdy nie jest za późno na muchowanie , chyba  :ph34r:

 

https://www.traper.p...LASS-TRAPER/825



#425 OFFLINE   Richi55

Richi55

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 01 maj 2020 - 14:25

Nie miałem jeszcze okazji mieć go w ręce,ale myślę,że kij się sprawdzi i powinieneś być zadowolony.



#426 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1292 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 01 maj 2020 - 22:32

Witam.

Napisalem kilka postów wyżej o moich wrażeniach po wzięciu do ręki tych kijów.

8'6''#5 do dużej mokrej i streamerów pstrągowych będzie w sam raz. Myślę (na podstawie używania innych szklaków o podobnych parametrach) że świetnie się będzie sprawował do tego typu łowienia z krótkimi głowicami skagitowymi i podobnymi linkami zintegrowanymi.

Do sucharków to zdecydowanie za ciężka wędka ... chyba że do naprawdę dużych piankowców, 3-4 cm pasikoni i sporych żuków.

Pozdrawiam.


  • Zielony i gulf lubią to

#427 OFFLINE   Xiaou

Xiaou

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaDzierzoniów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S

Napisano 04 maj 2020 - 16:38

Kupiłem kolejny produkt Trapera. Tym razem budżetowy kijek speed 9,6 #6 i jestem zadowolony. Przede wszystkim jakość wykonania za te pieniądze bardzo dobra. Porównując do agility fly Shakespeare jest znacznie lepiej. Oby tak dalej.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  • Zielony lubi to

#428 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 07 maj 2020 - 09:35

Od zeszłego roku sprzedajemy obydwa modele w Salar.pl (a także inne, np. Traper Creek).

Na wodery marki Traper są dwa lata gwarancji. Jak do tej pory, nie wróciła do nas ani jedna para na reklamację, co już dobrze świadczy o jakości. Jak będzie dalej - zobaczymy.

Serwis jest w Polsce. Z tego co mogę powiedzieć na podstawie innych produktów Trapera działa bardzo sprawnie.

Minęło trochę czasu.

Stoję przed zakupem śpiochów, traper creek są w moim zasięgu, czy można coś więcej powiedzieć na ich temat, zdarzyły się reklamacje?
Mile widziane także słowo od użytkowników :)
 



#429 OFFLINE   Alek_Art.

Alek_Art.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaZach-pom
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:S.

Napisano 07 maj 2020 - 09:39

Minęło trochę czasu.

Stoję przed zakupem śpiochów, traper creek są w moim zasięgu, czy można coś więcej powiedzieć na ich temat, zdarzyły się reklamacje?
Mile widziane także słowo od użytkowników :)
 

Ja używam od zeszłej jesieni. Służyły mi do tej pory wyłącznie na pływadełku. Ja się czuję w nich dobrze, porządnie wykonane, ale o trwałości nie mogę jeszcze nic powiedzieć.

Jeśli o gwarancję chodzi, to dostałem kwit jedynie na 12 m-cy a nie na 24. Po kontakcie ze sklepem otrzymałem odpowiedź, że Traper zmienił gwarancję na 12-miesięczną i tyle.


  • kotwitz lubi to

#430 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 07 maj 2020 - 12:24

Dziękuję za szybką odpowiedź :)

#431 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1185 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 11 maj 2020 - 20:11

Mam od roku Trapery Jukon z zamkiem i jak dla mnie są najlepsze z wszystkich śpiochów jakie do tej pory miałem a trochę już ich było simmsy ,vision ,sierry itp .Po pierwsze nie ciekną dwa przecieki jakie miałem były z mojej winy ,dziury po kolcach .Mają fajny krój przez co wygodnie się w nich łowi i najważniejsze mają zamek co bardzo ułatwia życie .


  • kotwitz lubi to

#432 OFFLINE   pawelz

pawelz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów

Napisano 12 maj 2020 - 10:42

Mam pytanie odnosnie kamizelek Trapera. Na kurtke sie niestety troche naciolem (kroj). Ale nie skreslam firmy do konca. Szukam jakiejs budzetowej kamizelki (moja po 15 latach niestety skonczyla zywot).

I wpadla mi w oko taka kamizelka.

Mial ktos cos takiego ?. Jak z rozmiarowka. ?. Kurtke sprzedawca polecil mi L-ke i na teraz jest w miare OK(choc w barkach ciasno). Na jesien czy zime musialbym kupic druga XL. Na dwie bluzy ciezko wlozyc.



#433 OFFLINE   Filip14

Filip14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaMałopolskie
  • Imię:Filip

Napisano 12 maj 2020 - 10:55

Mam pytanie odnosnie kamizelek Trapera. Na kurtke sie niestety troche naciolem (kroj). Ale nie skreslam firmy do konca. Szukam jakiejs budzetowej kamizelki (moja po 15 latach niestety skonczyla zywot).
I wpadla mi w oko taka kamizelka.
Mial ktos cos takiego ?. Jak z rozmiarowka. ?. Kurtke sprzedawca polecil mi L-ke i na teraz jest w miare OK(choc w barkach ciasno). Na jesien czy zime musialbym kupic druga XL. Na dwie bluzy ciezko wlozyc.

Mógłbyś rozwinąć temat kurtek? Maja zaniżona rozmiarówkę? Zastanawiam się nad zakupem kurtki z serii Montana.
  • diabeł lubi to

#434 OFFLINE   pawelz

pawelz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów

Napisano 12 maj 2020 - 11:22

Moj wpis w tym watku z 03 październik 2019 - 12:05


  • Filip14 lubi to

#435 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 12 maj 2020 - 11:55

Mam pytanie odnosnie kamizelek Trapera. Na kurtke sie niestety troche naciolem (kroj). Ale nie skreslam firmy do konca. Szukam jakiejs budzetowej kamizelki (moja po 15 latach niestety skonczyla zywot).

I wpadla mi w oko taka kamizelka.

Mial ktos cos takiego ?. Jak z rozmiarowka. ?. Kurtke sprzedawca polecil mi L-ke i na teraz jest w miare OK(choc w barkach ciasno). Na jesien czy zime musialbym kupic druga XL. Na dwie bluzy ciezko wlozyc.

Mam już 3 sezon. Stosunek jakość/cena bardzo dobry.

Ma wbudowane retraktory, zamki dobrej jakości, materiał również. Dobrze się nosi gdy jest obciążona.

Jedyny mankament jest taki, że w przypadku gdy mamy coś w tych małych kieszonkach na przodzie (dolne 4 kieszonki na żyłkę, smar są dość płytkie, albo ja za dużo próbuję upchnąć) to największe pudełka C&F wchodzą do kieszeni "na styk", są mocno opięte. Z tym, że ja lubię być nad wodą przygotowany na każdą ewentualność...

Kamizelka wzorowana na Simms Guide, za nieco ponad 1/3 ceny Guide'a - zdecydowanie wybieram trapera.



#436 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 12 maj 2020 - 12:05

Minęło trochę czasu.

Stoję przed zakupem śpiochów, traper creek są w moim zasięgu, czy można coś więcej powiedzieć na ich temat, zdarzyły się reklamacje?
Mile widziane także słowo od użytkowników :)
 

Oprócz tych w wątku dostałem jedną wiadomość na priv, niestety opinia jest negatywna.

Szkoda, że ludzie nie podają takich informacji szerszej publiczności, łatwiej byłoby podejmować decyzje :)
Same pochwały płyną z ust dość lekko ;)



#437 OFFLINE   Alek_Art.

Alek_Art.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 318 postów
  • LokalizacjaZach-pom
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:S.

Napisano 12 maj 2020 - 12:11

Oprócz tych w wątku dostałem jedną wiadomość na priv, niestety opinia jest negatywna.

Szkoda, że ludzie nie podają takich informacji szerszej publiczności, łatwiej byłoby podejmować decyzje :)
Same pochwały płyną z ust dość lekko ;)

Ja mam raczej odwrotne doświadczenia z klientami w branży, w której pracuję :D Jak wszystko działa i jest OK, to brak opinii. Ludziom się nie chce nic pisać. Dopiero jak się coś skiepści, to się budzą i jadą po internetach - wtedy im się chce :D
 


  • tomi78 i Przemek_M lubią to

#438 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 12 maj 2020 - 12:19

Ja mam raczej odwrotne doświadczenia z klientami w branży, w której pracuję :D Jak wszystko działa i jest OK, to brak opinii. Ludziom się nie chce nic pisać. Dopiero jak się coś skiepści, to się budzą i jadą po internetach - wtedy im się chce :D
 

Może zależy od branży  :D 
Na forum zauważyłem, że większość się chwali ale jak się coś spier..li to już cisza  :D



#439 ONLINE   Fatso

Fatso

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2626 postów
  • LokalizacjaWarszawa, Choszczówka
  • Imię:Michał

Napisano 12 maj 2020 - 14:44

Ja bym sobie taką kurtkę Trapera chętnie kupił, ale ... no właśnie - rozmiarówka. U Simmsa mój romiar, to XL, mierzyłem Trapera XXL i niestety jest to wyraźnie mniejsze i na mój imponujący "ciałokształt" za małe  :(



#440 OFFLINE   tomi78

tomi78

    Zaawansowany

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 1185 postów
  • LokalizacjaCieszyn

Napisano 12 maj 2020 - 18:56

Ja mam raczej odwrotne doświadczenia z klientami w branży, w której pracuję :D Jak wszystko działa i jest OK, to brak opinii. Ludziom się nie chce nic pisać. Dopiero jak się coś skiepści, to się budzą i jadą po internetach - wtedy im się chce :D
 

Jest dokładnie tak jak piszesz jak jest ok to cisza jak tylko coś jest nie tak to naparzanka na całego .Byle by tylko komuś dołożyć a żeby sobie ulżyć to dodać coś dla podkręcenia problemu i jest super .






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych