Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Produkty muchowe Traper


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
828 odpowiedzi w tym temacie

#481 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 18 czerwiec 2020 - 21:51

.

Użytkownik kubaS 1 edytował ten post 18 czerwiec 2020 - 21:56


#482 OFFLINE   ASAPfishing

ASAPfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • Lokalizacja.
  • Imię:Asap
  • Nazwisko:Asap

Napisano 18 czerwiec 2020 - 22:04

.

Nie ma zdjęcia?

#483 OFFLINE   Xiaou

Xiaou

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaDzierzoniów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S

Napisano 20 czerwiec 2020 - 10:41

Może ktoś z użytkowników plecaków Trapera napisać coś na ich temat? Opinie o świeżych zakupach były, interesują mnie bardziej wrażenia z użytkowania tych produktów.


  • S.N. lubi to

#484 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1293 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 20 czerwiec 2020 - 13:00

Witam.

Grzegorz G. bardzo dokładnie je opisał wcześniej pod kątem wrażeń i walorów użytkowych.

Nawet jeżeli przed nickiem widnieje znaczek że jest przedstawicielem marki, to w przypadku Grześka można w tym względzie iść za opinią jak w dym - polecam  :)

Pozdrawiam.


  • Grzegorz G. lubi to

#485 OFFLINE   Xiaou

Xiaou

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaDzierzoniów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S

Napisano 20 czerwiec 2020 - 17:03

No właśnie nie mogę znaleźć jego postów. Chyba coś zostało usunięte

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

#486 OFFLINE   Xiaou

Xiaou

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaDzierzoniów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S

Napisano 19 lipiec 2020 - 12:00

Czy ktoś jeszcze użytkuje 5 warstwowe wodery trapera? Zastanawiam się nad zakupem jednak nie wiem które. Katalogowo wyglądają bardzo podobnie cenowo również. Czy poza kolorem jest między nimi jakaś różnica? Niestety nie mam w pobliżu sklepu w którym mógłbym pomacać i zmierzyć

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

#487 OFFLINE   Grzegorz G.

Grzegorz G.

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 164 postów
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:G.

Napisano 19 lipiec 2020 - 13:28

Czy ktoś jeszcze użytkuje 5 warstwowe wodery trapera? Zastanawiam się nad zakupem jednak nie wiem które. Katalogowo wyglądają bardzo podobnie cenowo również. Czy poza kolorem jest między nimi jakaś różnica? Niestety nie mam w pobliżu sklepu w którym mógłbym pomacać i zmierzyć

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Hej. Zerknij na PW. Pozdr. 



#488 OFFLINE   dawid98

dawid98

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 6 postów
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Witkowski

Napisano 19 lipiec 2020 - 19:56

Który model Cię interesuje ? mam Jukon'y i nie polecam. Wodery dość szybko się przecierają na kolanach, poprzednie były dwa razy w serwisie a za trzecim razem zostały wymienione na nowe, ale z tego co zauważyłem to niedługo te też zaczną lać bo po kilku wyjściach już zauważyłem przetarcia w tych samych miejscach co poprzednie, i z tego co parę osób wcześniej pisało to miały ten sam problem. 

 

 

 

Czy ktoś jeszcze użytkuje 5 warstwowe wodery trapera? Zastanawiam się nad zakupem jednak nie wiem które. Katalogowo wyglądają bardzo podobnie cenowo również. Czy poza kolorem jest między nimi jakaś różnica? Niestety nie mam w pobliżu sklepu w którym mógłbym pomacać i zmierzyć

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka



#489 OFFLINE   Xiaou

Xiaou

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaDzierzoniów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S

Napisano 19 lipiec 2020 - 21:29

Bardziej skłaniam się w stronę Montana lub oregon

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

#490 OFFLINE   pawelz

pawelz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów

Napisano 20 lipiec 2020 - 07:32

Co prawda, nie mam spodniobotow ale mam kurtke i kamizelke Trapera.

O kurtce juz pisalem wczesniej i nie chce sie pastwic nad krojem, ale od srodka tez wyglada jakby miala z 10 lat. Poczatkowo myslalem, ze to od rzepow neoprenow. Ale zmienilem portki a przeciera sie dalej i w innych miejscach.

Nie cieknie na szczescie i spelnia swoja role, ale wyglada to slabo :(.

Kamizelke mam ze 2 miesiace wiec ciezko cos powiedziec, ale tydzien temu zauwazylem, ze napis T na plecach wyglada jak klebek bawelnianej nici. Jak reszta szwow bedzie takiej jakosci, dlugiego zywota jej nie wroze.

Ogolnie mysle ze ubrania Trapera wygladaja fajnie, sa praktyczne (w kamizelce w koncu sie mieszcze i z muchami i dokumentami kluczmi i reszta badziewia). Ale jakosc niestety pozostawia wiele do zyczenia.

wiele osob pewnie kupi ich wyroby ogladajac je w katalogu, bo naprawde nie odbiegaja wygladem czy praktycznoscia o innych, wyzej notowanych marek. Ale czar pryska po kilku miesiacach. Niestety.


Użytkownik pawelz edytował ten post 20 lipiec 2020 - 07:33


#491 OFFLINE   Filip14

Filip14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaMałopolskie
  • Imię:Filip

Napisano 21 lipiec 2020 - 10:26

Troszkę odbiegnę od tematu odzieży;)
Niecały miesiąc temu kupiłem kołowrotek Traper Spider w wielkości 6-8, docelowo miał służyć pod streamera.
Wrażenia estetyczne bardzo dobre, hamulec rewelacja. Teczak w silnym nurcie solidnie go przetestował. Duża zaletą kołowrotka jest jego budowa, jego szpula jest „wysoka”, ale wąska. Przez co za jednym obrotem nawijamy więcej linki w porównaniu z normalnymi kołowrotkami w klasie 6-8. Szczególnie szybkie nawijanie docenimy, gdy mamy nadmiar sznura do nawinięcia oraz szalejąca rybę na końcu linki:) Za około 300 zł jest to kołowrotek godny polecenia.
6d68242c51d11263med.jpg

0340cc9ab064e0a8med.jpg

#492 ONLINE   zeralda

zeralda

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 366 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 26 lipiec 2020 - 13:28

Co prawda, nie mam spodniobotow ale mam kurtke i kamizelke Trapera.
O kurtce juz pisalem wczesniej i nie chce sie pastwic nad krojem, ale od srodka tez wyglada jakby miala z 10 lat. Poczatkowo myslalem, ze to od rzepow neoprenow. Ale zmienilem portki a przeciera sie dalej i w innych miejscach.
Nie cieknie na szczescie i spelnia swoja role, ale wyglada to slabo :(.
Kamizelke mam ze 2 miesiace wiec ciezko cos powiedziec, ale tydzien temu zauwazylem, ze napis T na plecach wyglada jak klebek bawelnianej nici. Jak reszta szwow bedzie takiej jakosci, dlugiego zywota jej nie wroze.
Ogolnie mysle ze ubrania Trapera wygladaja fajnie, sa praktyczne (w kamizelce w koncu sie mieszcze i z muchami i dokumentami kluczmi i reszta badziewia). Ale jakosc niestety pozostawia wiele do zyczenia.
wiele osob pewnie kupi ich wyroby ogladajac je w katalogu, bo naprawde nie odbiegaja wygladem czy praktycznoscia o innych, wyzej notowanych marek. Ale czar pryska po kilku miesiacach. Niestety.

Mam kamizelkę florida i złego słowa nie mogę powiedzieć. Za tą cenę nie widziałem nic lepszego. Solidnie uszyta i żadnych symptomów opisanych wyżej nie zaobserwowano...

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
  • Zielony i Grzegorz G. lubią to

#493 OFFLINE   Blackfyre

Blackfyre

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaŻywiec

Napisano 14 grudzień 2020 - 21:40

Witam, posiada ktoś kijek Traper Silence? Bardzo jestem ciekaw opinii na temat tego wędziska.



#494 OFFLINE   Xiaou

Xiaou

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaDzierzoniów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S

Napisano 14 grudzień 2020 - 22:25

Ja mam 9 #4 i jestem bardzo zadowolony. Szybszy kijek ładnie wykonany i niezwykle lekki.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  • Grzegorz G. i Blackfyre lubią to

#495 OFFLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 15 grudzień 2020 - 11:05

Mam 11' #4. Bardzo dobry kij do nimfy.



#496 OFFLINE   Stonka

Stonka

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 43 postów
  • LokalizacjaPiaseczno
  • Imię:T
  • Nazwisko:S

Napisano 03 styczeń 2021 - 10:21

Czy ktoś ma okulary polaryzacyjne Trapera? Co o nich sądzicie? Znacie jakieś modele godne polecenia?

#497 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4361 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 03 styczeń 2021 - 18:22

Kumpel miał chyba kiedyś Montana (ale głowy nie dam że to te) lub inny model. Ale polaryzacji nie było wcale. Sprawdzałem z dwoma czy trzema innymi okularami z polaryzacja i ten Traper jej nie miał. Pytaj wiec o pewne modele lub sprawdzaj je ze sprawdzonymi innymi okularami. Jak "szkła" będą czarne tzn że jest cacy i można brać.

#498 OFFLINE   Grzegorz G.

Grzegorz G.

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 164 postów
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:G.

Napisano 04 styczeń 2021 - 08:21

Kumpel miał chyba kiedyś Montana (ale głowy nie dam że to te) lub inny model. Ale polaryzacji nie było wcale. Sprawdzałem z dwoma czy trzema innymi okularami z polaryzacja i ten Traper jej nie miał. Pytaj wiec o pewne modele lub sprawdzaj je ze sprawdzonymi innymi okularami. Jak "szkła" będą czarne tzn że jest cacy i można brać.

Arku  stwierdzenie, że montana  model polaryzacji nie posiada wcale, uznam za lekko komiczny.  Okulary sprzedają się bdb, w PL i za granicą. Ich polaryzacja nie różni się niczym od okularów z podobnej półki cenowej, a nawet nie co wyższej.  Typu Solano itp. Wiadomo, to nie okulary za kilka STÓW. Nowe modele na 2021 są jeszcze lepszej jakości. Pozdrawiam. 


Użytkownik Grzegorz G. edytował ten post 04 styczeń 2021 - 08:30

  • TOFIX99 lubi to

#499 OFFLINE   trout master

trout master

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4361 postów
  • LokalizacjaRZ
  • Imię:Arko

Napisano 04 styczeń 2021 - 09:10

Ok. Piałem że nie jestem pewien na 100% że to były Montana. Na pewno Traper, w etui, model podobny. Kumpel wygrał na zawodach czy jakoś tak. Dał mi nowki żebym sprzedał komuś ale żeby coś sprzedać zawsze musze być pewny do tego co sprzedaje. Nie sprzedam "polaroidów" nie będąc pewny że maja Polaryzację. Sam opis produktu to za mało. Sprawdziłem nie miały żadnej wiec powiedziałem żeby wyrzucił lub dał komuś jako przeciwsłoneczne. Nawet za 20-30zł nie próbowałem komuś wciskać "bzdur" mimo że nówki.
Jezeli to nie był model Montana to przepraszam za bzdury które wypisuje. Zwracałem koledze uwagę na to żeby sprawdzał zawsze polaryzację. Nie ważne jakich firm czy modeli.
Zaufanie zdobywa się latami a traci w jednej chwili. Okulary polaryzacyjne Trapera straciły choć zaufania żadnego do tej firmy jeszcze nie zbudowałem. Kołowrotek jeden mi się podoba, reszty sprzętu nie zdobiło na mnie wrażenia. Buty do brodzenia również.

Pozdrówko.

#500 OFFLINE   Grzegorz G.

Grzegorz G.

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 164 postów
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:G.

Napisano 04 styczeń 2021 - 09:30

Ok. Piałem że nie jestem pewien na 100% że to były Montana. Na pewno Traper, w etui, model podobny. Kumpel wygrał na zawodach czy jakoś tak. Dał mi nowki żebym sprzedał komuś ale żeby coś sprzedać zawsze musze być pewny do tego co sprzedaje. Nie sprzedam "polaroidów" nie będąc pewny że maja Polaryzację. Sam opis produktu to za mało. Sprawdziłem nie miały żadnej wiec powiedziałem żeby wyrzucił lub dał komuś jako przeciwsłoneczne. Nawet za 20-30zł nie próbowałem komuś wciskać "bzdur" mimo że nówki.
Jezeli to nie był model Montana to przepraszam za bzdury które wypisuje. Zwracałem koledze uwagę na to żeby sprawdzał zawsze polaryzację. Nie ważne jakich firm czy modeli.
Zaufanie zdobywa się latami a traci w jednej chwili. Okulary polaryzacyjne Trapera straciły choć zaufania żadnego do tej firmy jeszcze nie zbudowałem. Kołowrotek jeden mi się podoba, reszty sprzętu nie zdobiło na mnie wrażenia. Buty do brodzenia również.

Pozdrówko.

Internety zawsze mają rację...... Nie zamierzam się z Tobą spierać.    Wszystkie okulary Trapera posiadają Certyfikat Unijny i mają polaryzację na poziomie 88 - 94 %. Zaufanie jak najbardziej, jest zdobywane co pokazuje sprzedaż, przez ostatnie 3 lata na poziomie 2 tyś par.  Zdrowia również dla Ciebie w Nowym roku. 


  • Przemek_M lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych