Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Produkty muchowe Traper


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
828 odpowiedzi w tym temacie

#561 OFFLINE   jajakub

jajakub

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 23 czerwiec 2021 - 17:20

Nie to żebym Cię pouczał ale wysłanie odpowiedniego maila nie do hurtownika ale do centrali producenta często czyni cuda.

Choć to nie wędkarski temat robiłem tak z tel Samsunga jak już dość miałem sprzedawcy i serwisu fabrycznego.
Dopiero po mailu do centrali Samsunga sprawa została załatwiona.
Choć zgadzam się że takich historii nie powinno być wcale

#562 OFFLINE   Damian98

Damian98

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Damian

Napisano 15 lipiec 2021 - 17:37

Witam użytkuje ktoś kamizelki KAMIZELKA TRAPER MONTANA lub KAMIZELKA TRAPER DAKOTA Grey coś więcej może o nich powiedzieć? I jak z rozmiarówką??

#563 OFFLINE   Zielony

Zielony

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 494 postów
  • LokalizacjaNiedrzwica

Napisano 15 lipiec 2021 - 20:45

Tak się składa, że od jakiegoś czasu użytkuję kamizelkę nieco inną czyli Yukon https://www.traper.p...UKON-TRAPER/836 i bardzo ją sobie chwalę. Od Dakoty różni się tym, ze ma pionowo usytuowane duże kieszenie na pudełka i to mi bardzo pasuje. Pamiętam jak lata temu poznałem znakomitego wędkarza muchowego Antoniego Tonderę, który w tamtych dawnych, troszkę siermiężnych czasach chodził w podobnie uszytej kamizelce Simmsa. Kamizelkę którą wygrał na jakichś międzynarodowych zawodach. Wówczas dominowały różne torby na pasku lub kamizelki uszyte własnoręcznie w domowym zaciszu a tu taka jasna, piękna z pionowymi kieszeniami. ehh wspomnienia. Jednak wracając do teraźniejszości to polecam właśnie Yukon abo Dakotę . Różnią się umieszczeniem przednich, dużych kieszeni. Szczególnie sprawdzają się latem gdyż są wykonane z lekkiego i mocnego materiału a dodatkowo szybko schną. Sam noszę tą kamizelkę przez cały rok i mnie sprawdza się znakomicie. Nie posypał się żaden zamek ani rzep a większość kamizelek zbyt długo nie wytrzymuje mojego traktowania i częstotliwości łowienia. Kieszeni ma tak w sam raz ani za dużo ani za mało ma przydatne zaczepy w tym ten na podbierak a dodatkowo przypomina mi tą Antkową. I jeszcze jedno jest tania.

561de08253de9dd2med.jpg


Użytkownik Zielony edytował ten post 15 lipiec 2021 - 20:49

  • Pisarz.......ewski Piotr, venom_666, rav_id i 2 innych osób lubią to

#564 OFFLINE   pawelz

pawelz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów

Napisano 16 lipiec 2021 - 09:40

Witam użytkuje ktoś kamizelki KAMIZELKA TRAPER MONTANA lub KAMIZELKA TRAPER DAKOTA Grey coś więcej może o nich powiedzieć? I jak z rozmiarówką??

Mam montane. Kroj, liczba kieszyni, wyglad - super. W zasadzie kopia Simms G3. Jakos materialu i zamkow, trudno powiedziec. Mam dopiero drugi rok. Na razie poza tandetnym napisem "T" na plecach nic sie nie pruje. Za to z tego symbolu Trapera zostaly zmierzwione nitki. Co do rozmiarowki, przy wzroscie 182 cm i wadze okolo 85-87 kg mam L-ke i jest OK. To taka bardziej amerykanska niz europejska rozmiarowka. Choc ich kurtka ktora kupilem, przy rozmiarze L nadaje sie tylko na cieplejsze dni. Bluza polarowa pod kurtka juz mocna nadwyreza rozmiarowke, szczegolnie rekawy.



#565 OFFLINE   Damian98

Damian98

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 90 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Damian

Napisano 16 lipiec 2021 - 15:33

Dzięki Panowie za odpowiedź będę musiał którąś wybrać kamizelkę właśnie,zastaniam się czy rozmiar S czy M będzie na mnie dobry mam 176 cos wzrostu i z 70-74kg wagi, najlepiej byłoby gdzieś przymierzyć,ale czy w Warszawie którąś znajdę?

#566 OFFLINE   Zielony

Zielony

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 494 postów
  • LokalizacjaNiedrzwica

Napisano 16 lipiec 2021 - 16:31

Dzięki Panowie za odpowiedź będę musiał którąś wybrać kamizelkę właśnie,zastaniam się czy rozmiar S czy M będzie na mnie dobry mam 176 cos wzrostu i z 70-74kg wagi, najlepiej byłoby gdzieś przymierzyć,ale czy w Warszawie którąś znajdę?

Nie znam sklepów w Warszawie. Mieszkam blisko Lublina. Natomiast co do rozmiaru to obstawiałbym dla Ciebie rozmiar L. Sam mam 187cm wzrostu i ważę dobrą setkę. Mój rozmiar kamizelki to xxl. Najlepiej zadzwoń do Trapera. Adres i telefon znajdziesz w linku. Myślę, że tam dokładnie poradzą Ci jaki rozmiar wybrać.

https://www.traper.p...-i-dane-firmy/9


Użytkownik Zielony edytował ten post 16 lipiec 2021 - 16:35

  • Damian98 lubi to

#567 OFFLINE   Luke

Luke

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 387 postów
  • LokalizacjaMielec

Napisano 17 lipiec 2021 - 09:01

Witam użytkuje ktoś kamizelki KAMIZELKA TRAPER MONTANA lub KAMIZELKA TRAPER DAKOTA Grey coś więcej może o nich powiedzieć? I jak z rozmiarówką??

Użytkuje kilka miesięcy - ogólnie mówiąc jest ok. Jedyny większy minus to zaczep na plecach na podbierak - niestety się rozpruł i zerwał no i mam teraz mały problem :(



#568 OFFLINE   Xiaou

Xiaou

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaDzierzoniów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S

Napisano 31 sierpień 2021 - 20:39

Panowie czy ktoś ma może kołowrotek warrior? Zastanawiam się nad nim do #10 na szczupaki. Może ktoś coś podpowie?



#569 OFFLINE   Endern

Endern

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 133 postów
  • LokalizacjaPysznica
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Mierzwa

Napisano 08 wrzesień 2021 - 13:06

Używa ktoś z was kijów traper silence ? Jak wasze wrażenia .

#570 OFFLINE   Xiaou

Xiaou

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 388 postów
  • LokalizacjaDzierzoniów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S

Napisano 08 wrzesień 2021 - 19:40

Ja używam 9' #4 i bardzo lubię ten kij. Wędka bardzo lekka i smukła o nieco szybszej akcji. Ładnie wykonana i generalnie chyba trudno się do czegoś przyczepić.



#571 ONLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 20 wrzesień 2021 - 14:08

Super. Ja mam sklep wędkarski. Sprzedawałem ich gacie, samemu używałem i polecałem. Towar brałem od hurtownika (oficjalnego przedstawiciela). W reklamacji mam swoje gacie, gacie kumpla (klienta) i buty kumpli z Poznania. Kamień w wodę i echo. Teraz polecam Jaxona. Brak problemu z reklamacjami. Nie tak ładne jak Jukony, ale 2 razy tańsze i bez pierepałek.

 

Zacytowałem sam siebie, ale dziś wróciłem do pracy.... i JEST! Dostałem nowe Jukony dla siebie i mojego kolegi oraz nowe buty Montana. Lepiej późno niż wcale....


  • tlok lubi to

#572 OFFLINE   bezi

bezi

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 241 postów
  • LokalizacjaOlkusz

Napisano 22 wrzesień 2021 - 20:59

Może szpiegują forum i przeczytali Twojego posta:D:D

#573 OFFLINE   hi tower

hi tower

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1974 postów
  • Lokalizacja3miasto

Napisano 22 wrzesień 2021 - 21:02

Może szpiegują forum i przeczytali Twojego posta:D:D


Nie szpiegują. Po prostu czytają ;)

#574 OFFLINE   Grzegorz G.

Grzegorz G.

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 164 postów
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:G.

Napisano 24 wrzesień 2021 - 20:27

Nie szpiegują. Po prostu czytają ;)

Nieporozumienia najczęściej wynikają z winy pośredników, terminy, wysyłki, odsyłki itp. Traper nie robi żadnych problemów z reklamacjami. Posiada własny serwis woderów w Siedlcach. Zawsze można odesłać bezpośrednio na serwis. 

Pozdrawiam, Grzegorz Górski. 


  • Jack__Daniels lubi to

#575 ONLINE   Mysha

Mysha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 974 postów
  • LokalizacjaOstrołęka

Napisano 26 wrzesień 2021 - 18:47

Super. Pośrednicy itd.itp. Jest małe ale. Dzisiaj pierwszy raz ubrałem Jukony, które dostałem z reklamacji. Wszedłem do Narwi i prawa skarpeta cieknie bardzo elegancko 😠😠😠.
  • Maciek Rożniata lubi to

#576 OFFLINE   Grzegorz G.

Grzegorz G.

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 164 postów
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:G.

Napisano 27 wrzesień 2021 - 06:49

Super. Pośrednicy itd.itp. Jest małe ale. Dzisiaj pierwszy raz ubrałem Jukony, które dostałem z reklamacji. Wszedłem do Narwi i prawa skarpeta cieknie bardzo elegancko .

Przepraszam, pisałeś, że dostałes Nowe Jukony. W nowych Jukonach skarpeta cieknie?



#577 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 01 październik 2021 - 22:24

Jakis czas temu bylem z kolega na wyjezdzie gdzie nie wiedzilismy jak bedziemy lowic i czym. On spakowal wszystko do takiej podobnej torby:

https://www.traper.p...REAM-TRAPER/185

a ja sie pitolilem z innymi torebkami. Spodobalo mi sie o rozwiazanie tyle, ze jego torba byla dwustronna. Z jednej strony wedki, a z drugiej reszta maneli. Weszlo naprawde duzo sprzetu. Czy juz nie robicie takich torem czy po prostu nie potrafie takiej znalezc?

pozdrawiam i z gory dziekuje za informacje.



#578 OFFLINE   Grzegorz G.

Grzegorz G.

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 164 postów
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:G.

Napisano 03 październik 2021 - 18:48

Jakis czas temu bylem z kolega na wyjezdzie gdzie nie wiedzilismy jak bedziemy lowic i czym. On spakowal wszystko do takiej podobnej torby:

https://www.traper.p...REAM-TRAPER/185

a ja sie pitolilem z innymi torebkami. Spodobalo mi sie o rozwiazanie tyle, ze jego torba byla dwustronna. Z jednej strony wedki, a z drugiej reszta maneli. Weszlo naprawde duzo sprzetu. Czy juz nie robicie takich torem czy po prostu nie potrafie takiej znalezc?

pozdrawiam i z gory dziekuje za informacje.

Cześć. Torby sprzedały się w całym nakładzie. Jest już zamówiony nowy model.  Nowa lekko poprawiona wersja tej torby jest dłuższa o 5cm co pozwala pomieścić 11 stopówki w fabrycznych tubach. Produkt powinien być dostępny końcem października. Nie ukrywam, że sporo osób o nie pyta. 

Pozdrawiam.  

Załączone pliki


  • cys82, Jack__Daniels i gulf lubią to

#579 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 04 październik 2021 - 16:09

Orientacyjna cena?

#580 OFFLINE   Grzegorz G.

Grzegorz G.

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 164 postów
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:G.

Napisano 04 październik 2021 - 18:23

Orientacyjna cena?

Na tą chwilę nie wiem. Powinna być zbliżona do poprzedniego modelu. 


Użytkownik Grzegorz G. edytował ten post 04 październik 2021 - 18:23

  • Jack__Daniels lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych