Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Produkty muchowe Traper


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
828 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1826 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 28 luty 2018 - 12:32

Może też pojawić się historia jak z Visionem, polscy wędkarze łowią na ich sprzęt ,ale wydaje mi się ,że lwia część ich produkcji jest użytkowana poza granicami naszego kraju .

No popatrz, to zuełnie jak z Winstonem, czy wspomnianym przez Ciebie Sage'm na raty ;)

Powiem wiecej - dotyczy to także Daiwy, T&T czy chocby Lamiglasa... Polacy niby łowią, ale większośc użytkowników za oceanem...


  • Guzu, Wiktor i DominikSy. lubią to

#42 OFFLINE   Pendergrast

Pendergrast

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 376 postów
  • LokalizacjaBusko-Zdrój

Napisano 28 luty 2018 - 12:33

Dzięki za odpowiedź. Ośmiu wędek to nie zamierzam mieć, a na pewno wozić na raz.
A da sie to miejsce jakoś wykorzystać inaczej? Te przegrody sztywne są czy da się je przygnieść i cos tam połozyć?

Przegrody są dość elastyczne i może coś tam uda się wrzucić. Same z siebie się dość mocno kładą.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

#43 OFFLINE   Zielony

Zielony

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 491 postów
  • LokalizacjaNiedrzwica

Napisano 28 luty 2018 - 12:41

Wojtku może i pisałem lakoniczie jednak po niemal dwóch latach użytkowania sprzętu Trapera mam już wyrobionych kilka konkretnych wniosków -opinii popartych użytkowaniem sprzętu. Mogę oczywiście wstawiać zdjęcia łowionych ryb i pewnie jakieś filmiki. Pewnie przyjdzie i na to odpowiedni moment.Powiem więcej, wykorzystaliśmy sugestie z poprzedniej dyskusji. Wtedy ktoś pytał o udział w procesie projektowania wędzisk. W dużym skrócie wygląda to tak.Najpierw w czymś w rodzaju kolegium określamy jakie wędki chcemy mieć w ofercie - długości, klasy, jakość. Gdy już mamy gotową wędkę przy założonym budżecie poddajemy ją testom a następnie wprowadzamy korekty jeśli takie są konieczne. Przykładowo za kilka tygodni do oferty wejdzie wędka Guide Quill długości 10 stóp w klasie 2.Opóźnienie wynika ze zmiany rozmieszczenia przelotek na blanku. Sam biorę skromny udział w komponowaniu tego co oferuje firma Traper w swojej ofercie. Jednak to przyjemny udział bo mogę testować sprzęt i mam sporą satysfakcję jeżeli uda się wspólnie wypracować dobrą wędkę.

Wracając do wniosków to oczywiście rozumiem jeśli ktoś chce używać sprzęt z najwyższej półki często bardzo drogi. Akceptuję także jeśli ktoś chce łowić najtańszymi wędkami jakie uda się kupić. Moim zdaniem Traper wypełnia lukę dobrego sprzętu za rozsądne pieniądze.Moje spodniobuty ostro użytkuję przez dwa lata i nie ciekną. Przeciwdeszczowa kurtka przeszła ciężkie testy w Szewcji czy Portugalii i nie cieknie. Kurtka z primaloftu jest lekka i wyjątkowo ciepła. Wędką w klasie 3 i długości 10 stóp z haczykiem nr. 18 wyholowałem tęczaka na ponad 60cm..... Teraz czekam na nowiutką wędkę Silence i kołowrotek o tej samej nazwie. Sprawię sobie taki głowacicowy zestaw.

be7e7e98b02cc5fdmed.jpg

Pozdrawiam serdecznie.



#44 OFFLINE   Hansolo

Hansolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaLębork
  • Imię:Radosław

Napisano 28 luty 2018 - 12:43

Przypomina mi się tekst piosenki Pawła Kukiza   cyt     " My już są Amerykany  Mamy glany, my są pany Gramy rocka, rap i reggae Jezu, jest jak w niebie  "

Biegniemy za tymi top markami i nic w tym złego. Jeśli jeden  na mecie mówi  - znalazłem w końcu to czego  / top cenowy  /  zawsze szukałem i to najlepszy sprzęt dla mnie -  to super.  Jeśli drugi mówi  - kupiłem bo to  " top sprzęt "- to słabo oj słabo.

Z wieloma znawcami jest jak z domorosłym " znafcą " win. Jak widzi metkę to  się mądrzy. Jak  bez metki dostanie byle sikacza to też nawet bukiety , nuty , beczki do produkcji rozpozna. Następnym razem już z metką tego sikacza, sikaczem nazwie.

Nie oceniajmy książki po okładce  tzn metce.


  • Zielony, Bartosz Rapiej, DominikSy. i 1 inna osoba lubią to

#45 OFFLINE   Bartosz Rapiej

Bartosz Rapiej

    Nowy

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • Pip
  • 16 postów
  • LokalizacjaDynów
  • Imię:Bartosz
  • Nazwisko:Rapiej

Napisano 28 luty 2018 - 16:25

Skoro to " ten sam produkt " to :

- jedni dopłacają do niego bo są jeleniami

- drudzy walą nas w 4 litery

Takie wnioski na szybko mi się nasuwają.

Nie dopłacamy, masz moje słowo :)

Pozostaje druga odpowiedź - sorry...



#46 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 28 luty 2018 - 17:27

W Warszawie jakiś sklep ma oferte Trapera, żeby obejrzeć torby, podbieraki,śpiochy?

#47 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 28 luty 2018 - 17:30

Pierwszy raz jak zobaczyłem katalog trapera to studiowałem go niezłą godzinę, szczególnie torby i ciuchy. Zasięgnąłem trochę języka i opinie na temat ciuchów są pozytywne, parę rzeczy miałem w ręku, wyglądały solidnie.

Pytanie odnośnie spodniobutów - jak rozpatrywana jest reklamacja ? Czy serwis jest na miejscu, czy może "gacie" wysyłane są gdzieś w Europę/Świat i okres oczekiwania na naprawę jest długi? 

Druga sprawa, czy przewidujecie wymianę spodniobutów na nowe w przypadku nieszczelności? Mówię tu o sytuacji, gdy po krótkim czasie (np. 3 miesiącach) użytkowania zaczynają cieknąć na szwach/łączeniach. 

 

Przydałoby się więcej zdjęć produktów, chociażby torby na ubrania fly stream duża, kolega się zastanawia nad nią ale trudno ją ocenić na podstawie jednego zdjęcia. Czy można gdzieś znaleźć katalog sklepów, które posiadają chociaż część muchowego asortymentu na stanie?

 

Dodatkowo moja opinia jest taka żeby dodać trochę kolorów, bo obecnie tylko stonowane odcienie zieleni i brązu. Więcej odważnych kolorów poproszę (to opinia, którą wielu znajomych podziela), wiem że nie od razu Rzym zbudowano i firma musi wyczuć grunt, ale to tak na przyszłość ;)

 

Wpadło mi w oko kilka pozycji m.in. kamizelka montana, kurtki i kamizelki z primaloftu oraz kurtka przeciwdeszczowa creek. Myślę, że w przypadku toreb to wypełniliście lukę doskonale. Nie trzeba wydawać tysięcy na fishponda, patagonię czy simmsa. 


  • Piotrek Milupa, Zielony i Bartosz Rapiej lubią to

#48 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 28 luty 2018 - 20:45

Czy ktoś mial okazję zobaczyć/ testować spodniobuty Texas ?
Skoro jest przedstawiciel na sali, pytanie, ile jest gwarancji na ten produkt ?

Dziękuję

Użytkownik Guzu edytował ten post 28 luty 2018 - 20:50


#49 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 28 luty 2018 - 21:08


Na stronie internetowej trapera widziałem Texas :
Katalog na 2018

http://trapersiedlce.pl

A na tej co dałeś Oregon.
:)
W każdym razie zapytuje o oba modele :)

Ktoś zna ? Uzywa ?
Jak z gwarancją ?

Dziekuje


Użytkownik bartsiedlce edytował ten post 01 marzec 2018 - 12:51


#50 OFFLINE   Radek79

Radek79

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaCentrum

Napisano 28 luty 2018 - 21:16

Przegrody na wędki nie są przypadkiem ruchome i wyciągane? Zabieram obecnie najwięcej 3 sztuki to pozostałe miejsce można by też wykorzystać na jakiś ciuch...


Skarpety,gacie,koszulki,flaszki,grzybki...co tam se Pan winszuje

Użytkownik Radek79 edytował ten post 28 luty 2018 - 21:16


#51 OFFLINE   Mirosław Pieślak

Mirosław Pieślak

    Zaawansowany

  • Szkoła Wiązania Much
  • PipPipPip
  • 685 postów
  • LokalizacjaKraków, Polska
  • Imię:Mirosław
  • Nazwisko:Pieślak

Napisano 28 luty 2018 - 21:24

Dziekuje

Na stronie internetowej trapera widziałem Texas :
Katalog na 2018

http://trapersiedlce.pl

A na tej co dałeś Oregon.
:)
W każdym razie zapytuje o oba modele :)

Ktoś zna ? Uzywa ?
Jak z gwarancją ?

Dziekuje

Od zeszłego roku sprzedajemy obydwa modele w Salar.pl (a także inne, np. Traper Creek).

Na wodery marki Traper są dwa lata gwarancji. Jak do tej pory, nie wróciła do nas ani jedna para na reklamację, co już dobrze świadczy o jakości. Jak będzie dalej - zobaczymy.

Serwis jest w Polsce. Z tego co mogę powiedzieć na podstawie innych produktów Trapera działa bardzo sprawnie.


  • Guzu, wojciiech i Zielony lubią to

#52 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 28 luty 2018 - 21:25

Od zeszłego roku sprzedajemy obydwa modele w Salar.pl (a także inne, np. Traper Creek).
Na wodery marki Traper są dwa lata gwarancji. Jak do tej pory, nie wróciła do nas ani jedna para na reklamację, co już dobrze świadczy o jakości. Jak będzie dalej - zobaczymy.
Serwis jest w Polsce. Z tego co mogę powiedzieć na podstawie innych produktów Trapera działa bardzo sprawnie.


Dziekuje za wyjaśnienie.

Czyli zarówno Texasy jak i Oregon są w programie aktualnym...

#53 OFFLINE   Grzegorz78

Grzegorz78

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 436 postów
  • LokalizacjaLondonabad, North Pakistan

Napisano 28 luty 2018 - 21:26

Bardzo Proszę ! https://pl.aliexpres...e1734b3a2&tpp=1

 

 Chętnie bym przytulił, ale na stanie tylko XXL :(



#54 OFFLINE   Mirosław Pieślak

Mirosław Pieślak

    Zaawansowany

  • Szkoła Wiązania Much
  • PipPipPip
  • 685 postów
  • LokalizacjaKraków, Polska
  • Imię:Mirosław
  • Nazwisko:Pieślak

Napisano 28 luty 2018 - 21:34

Modele Montana, Oregon, Creek aktualnie mamy dostępne w pełnej rozmiarówce.

Dakota  i Texas przyjdzie na wiosnę.

 

W nowym katalogu 2018 są wszystkie powyższe modele (5 modeli).


  • Guzu lubi to

#55 OFFLINE   Hansolo

Hansolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 453 postów
  • LokalizacjaLębork
  • Imię:Radosław

Napisano 28 luty 2018 - 22:14

No i to jest konkret. Kupujemy w Salar, a jak coś nie pyknie to wiadomo kogo za ..... ścisnąć ;)



#56 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4878 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 01 marzec 2018 - 05:59

No to Jaxon nie będzie spał spokojnie.. :) 


  • Guzu i Przemek_M lubią to

#57 OFFLINE   Forest-Natura

Forest-Natura

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1292 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Ziemowit
  • Nazwisko:Nowakowski

Napisano 01 marzec 2018 - 07:53

Witam.

A kto to jest Jaxon ?

I czemu będzie miał kłopoty ze snem ?

Pozdrawiam.



#58 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4878 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 01 marzec 2018 - 08:12

Biznes taki jak Traper.. ​Są jeszcze bliźniaczo podobne Konger i Mikado.. jak byś nie wiedział..Konkurują w tej samej kategorii.. :)  



#59 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14821 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 01 marzec 2018 - 08:26

Biznes taki jak Traper.. ​Są jeszcze bliźniaczo podobne Konger i Mikado.. jak byś nie wiedział..Konkurują w tej samej kategorii.. :)

Skoro kopiują, to działa :)
PLNy generuje :)
A polskim wędkarzom daje dostęp do sprzętu z najwyższej półki :D

;)

Użytkownik Guzu edytował ten post 01 marzec 2018 - 08:27

  • Sławek Oppeln Bronikowski lubi to

#60 OFFLINE   Kacper.K

Kacper.K

    Zaawansowany

  • Moderatorzy
  • 2132 postów
  • LokalizacjaSzczecin/Lębork

Napisano 01 marzec 2018 - 08:28

Biznes taki jak Traper.. ​Są jeszcze bliźniaczo podobne Konger i Mikado.. jak byś nie wiedział..Konkurują w tej samej kategorii.. :)  

Nie porównywałbym Trapera do Jaxona, Kongera czy Mikado. Można ich za to śmiało porównać do EGO czy Taimen. 

Jaxon, Konger, czy Mikado ofertę muchową mają bardzo skromną i w zasadzie ten muchowy biznes to tylko po to aby być obecnym wszędzie (od spławika po muchówkę). 


  • Bartosz Rapiej lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych