Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Produkty muchowe Traper


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
828 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   mack

mack

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1194 postów
  • LokalizacjaWro
  • Imię:Maciek

Napisano 01 marzec 2018 - 21:18

Ja połamałem juz tego trochę, 2 sage, 2 redingtony i winstona o ile dobrze pamiętam, wszystko z mojej, raz kolegi winy, nigdy nie strzelały same z siebie. Wszystkie naprawione lub wymienione na nowe przez producenta. Zazwyczaj za opłatą manipulacja około 50 $..

O serwisie hardy słyszałem niepochlebne opinie, jeśli Szekspir to to samo to chyba mogę sobie szukać innej rezerwowej wędki. ..

#82 OFFLINE   OloPe

OloPe

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • LokalizacjaOtwock

Napisano 01 marzec 2018 - 21:55

Natomiast wspominana wyżej torba kusi, Olo kupujemy ? :)


Muszę wpierw zobaczyć ją, pomyśleć .Nie chciał bym się zawalić torbami, mam dwie duże, Vision i Daiwe. Visiona kupiłem nie widząc, właściwie to kupiłem pana Adama Sikorę, tak ładnie o niej opowiadał 😀 Nie żałuje bo torba fajna, ale nie doskonała. Daiwa też fajna, ale gabaryty mi nie paszą wiec sobie leży gdzieś tam .... Szukam wciąż złotego środka ..... Musze troche miejsca odzyskać w szafkach i pomyślałem, że ten Traper mógłby za taki domowy magazyn mi służyć. Ale jak napisałem, musze zobaczyć, przemyśleć. Z resztą znasz mnie 😁

#83 OFFLINE   Kunasz63

Kunasz63

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 440 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 03 marzec 2018 - 01:14

Dodam coś od siebie: jako bardzo zawiedziony niegdyś zakupami pierdol tej firmy długi czas unikalem produktów tej marki. Odkąd wprowadzili konkretną ofertę muchowa, trudno było mi się do tego przekonać po poprzednich doświadczeniach. I puki co jestem zadowolony zaopatruje się w jednym ze sklepów które tu zostały wymienione i czekam na całą ofertę na pewno kupie spodniobuty i buty do brodzenia. I jedna uwaga która na miejscu dystrybutora przekazał bym sprzedawcom żeby nie chrzanili takich głupot potencjalnym klientom a konkretnie chodzi o legendę jak to blank sage został pocięty na kawałki i wysłany do chin do skopiowania i wyszło nawet lepiej ale taniej. Dobry produkt się obroni a to są dobre produkty widać i czuć. Nikt ze sprzedawców nie wspomniał o 25letniej gwarancji dla pierwszego właściciela. Początkujący nie kupi wędki za 1000zl doświadczony będzie szukał czegoś "markowego" tak jak z mojego punktu widzenia to wyglądało ale ćwiara już jakiś do mnie przemawia. Marketing to podstawa a sprzedawcy partacza robotę. Mucha temat niszowy byle sprzedawca doradzi kija na szczupaka na blachę ale jeśli już chodzi o sprzęt muchowy mało który z chłopaków wie co kolejek na ten temat i podpiera swoje teorie bzdurami i japanem. Pozdrawiam i oby tak dalej.
PS.
Swoją drogą piękny katalog.
  • Bartosz Rapiej lubi to

#84 OFFLINE   Krzysiek Dmyszewicz

Krzysiek Dmyszewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 04 marzec 2018 - 00:04

Z Trapera polecam:

  • haczyki do suchej muchy, bardzo fajny kształt, odpowiedni drut, ostre i nie gubią ryb - mam #20 (mszyce) - #14. Na #20 trudno zaciąć lipienia, na #18 już normalnie.
  • linkę Traper Impulse (agresywny stożek, na chruściki #14 i lato ok.)

 

Jaź na linkę Traper ;)

Załączony plik  Jaz_na_chruscika.jpg   86,64 KB   32 Ilość pobrań

 

Na dużej wodzie miałem płoć ok. 40 na suchą, ale ziewnęła jak zacinałem...


  • Zielony, Bartosz Rapiej i Paweł Cieśliński lubią to

#85 OFFLINE   albercik2

albercik2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaChotylow
  • Imię:albercik
  • Nazwisko:przemyslaw

Napisano 04 marzec 2018 - 01:03

Panowie a może ktoś wie ile waży Torba podróżna Fly Stream. Wygląda OK ale nigdzie nie podaje się wagi a przy przelotach to ważny szczegół. 

 

#86 OFFLINE   Mirosław Pieślak

Mirosław Pieślak

    Zaawansowany

  • Szkoła Wiązania Much
  • PipPipPip
  • 685 postów
  • LokalizacjaKraków, Polska
  • Imię:Mirosław
  • Nazwisko:Pieślak

Napisano 16 marzec 2018 - 20:19

albercik2 - ja wiem ile waży ta torba. Dziś zważyłem swoją specjalnie dla Ciebie. Nie wiem na ile mam precyzyjną wagę, ale wyszło 5,20kg. Użytkowałem tą torbę cały zeszły sezon. Przetrwała kilkanaście lotów samolotem (jak dbają o bagaże na lotniskach można długo dyskutować) i wiele wyjazdów samochodowych. Nie znam lepszej i bardziej praktycznej torby. Twarde dno, wchodzą tuby z wędkami nawet 3,05m bez problemu. 3 poziomy do rozplanowania. Kółka, rączka i wiele praktycznych kieszeni. Po tym okresie mam tylko jedno nadprucie, ale nawet go nie ceruję - nie przeszkadza. A torba dostaje non stop ostro w d....


  • albercik2 lubi to

#87 OFFLINE   albercik2

albercik2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 690 postów
  • LokalizacjaChotylow
  • Imię:albercik
  • Nazwisko:przemyslaw

Napisano 20 marzec 2018 - 18:40

Dzięki bardzo Mirek. Muszę swoją zważyć konstrukcyjnie zbliżona jednak wydaje mi się że moja jest cięższa a przy przelotach każdy kilogram się liczy.



#88 OFFLINE   ryba7

ryba7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 27 maj 2018 - 22:57

Używał ktoś z Was butów do brodzenia marki Traper, model Jukon? wyglądają solidnie, cena przystępna a ja szukam nowych :)



#89 OFFLINE   Archanioł

Archanioł

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 28 maj 2018 - 12:28

Luk_han z PSW ma chyba te buty. Podjedziesz koło B1 i sobie pooglądasz :)



#90 OFFLINE   luk_hna

luk_hna

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaRzeszów
  • Imię:Łukasz

Napisano 28 maj 2018 - 12:52

luk_hna:)



#91 OFFLINE   aigle

aigle

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 464 postów
  • LokalizacjaKraina Wiecznych Łowów
  • Imię:Tomek

Napisano 26 czerwiec 2018 - 23:00

Czy ktoś wie gdzie buty Jukon można zobaczyć przed kupnem ?

#92 OFFLINE   Archanioł

Archanioł

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 27 czerwiec 2018 - 10:38

W Głowatce w Krk chyba maja jak dobrze pamietam.

Ale chyba najlepiej zamówić do domu, i jak nie będą pasować to odesłać.



#93 OFFLINE   ryba7

ryba7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 18:56

Skontaktuj się z Bartkiem Rapiejem

#94 ONLINE   bartsiedlce

bartsiedlce

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 6252 postów
  • LokalizacjaSiedlce
  • Imię:Bartek

Napisano 17 lipiec 2018 - 20:45

Kupiłem Jukony, przeszedłem w nich X kilometrów na tegorocznej wyprawie do Rosji. 6 dni na nogach, od rana do nocy, skały i błoto, po kilka godzin w wodzie codziennie. Taki wyjazd to zwykle dobry test sprzętu. Po umyciu i wysuszeniu wyglądają jak nowe.

Wrażenia z użytkowania bardzo pozytywne. Butki są o ponad połowę lżejsze od Simmsów, bardzo wygodne, dobra podeszwa. Jedyne, co zmieniłem przed pierwszym założeniem, to wkręciłem kolce i wyrzuciłem sznurowadła, po wielu doświadczeniach używam linki z rdzeniem zamiast nich.



#95 OFFLINE   Kretek

Kretek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaBrodnica
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Kamiński

Napisano 25 lipiec 2018 - 11:57

Witam kolegów .Z pytankiem wbijam.Posiadam wędkę muchowa Dragon Viper Pro Trout Fly 6,9' MLF #5-6 oraz kołowrotek Airframe AF 4/6 Okuma z linka DT 6 WF.Tym zestawem stawiam pierwsze kroki ucząc się łowić na sucha,nimfę ,stremera.Rozumiem,że każda z tych metod wymaga odpowiedniego zestawu.Zatem podajcie przykłady odpowiednich zestawów do tych metod,może bardziej odpowiednie.!planuje poszerzyć stan posiadania.Z góry dzięki .Pozdro

#96 OFFLINE   Apioo

Apioo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1226 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 03 luty 2019 - 08:39

Panowie, używa ktoś woderów Traper Texas lub innych modeli tej firmy i może się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat ich trwałości?


Użytkownik Apioo edytował ten post 03 luty 2019 - 08:49


#97 OFFLINE   maslak_102

maslak_102

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:M

Napisano 11 luty 2019 - 12:33

Dzięki za foty, pisz na bieżąco jak się sprawują, od kilku tygodni chodzi mi ich zakup po głowie, a użytkowników niewielu.


  • Grzegorz G. lubi to

#98 OFFLINE   ryba7

ryba7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 338 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 12 luty 2019 - 08:39

Chwilę po napisaniu posta z zapytaniem również zakupiłem te buty. Póki co kilkanaście wyjść na wodę, buty spisują się bardzo dobrze. Lekkie, wygodne i nie widać wogole zużycia.
  • Grzegorz G. lubi to

#99 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 20 luty 2019 - 16:39

Czy któryś z was chodził w śpiochach Jukon?

Jak sprawdzają się śpiochy texas?

#100 OFFLINE   Archanioł

Archanioł

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 473 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 21 luty 2019 - 09:10

Marcin, 3 posty do tyłu masz info kto co kupił :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych