Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Szwecja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3414 odpowiedzi w tym temacie

#521 OFFLINE   jacekp29

jacekp29

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1648 postów
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Popławski

Napisano 15 grudzień 2018 - 19:09

No chłopie jak uważasz że w dwa tygodnie to ogarniesz. Słaby jesteś i nigdy nic nie ogarniesz . Tylko się .....,.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

#522 OFFLINE   Krissfishing

Krissfishing

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Kowalski

Napisano 15 grudzień 2018 - 19:16

Wiem że nie dam rady w 2 tyg ogarnąć tego poprostu będę próbował na to na co potrafię i tyle fun musi być jakby nie patrzeć ale chętnie kupię jerki takie jak kolega opisał i czas uczyć się czegoś nowego nie koniecznie na Szwecję ale na przyszłość
Jeśli chodzi o cążki to tak miałem na myśli długie kombinerki heheh

#523 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1360 postów
  • Imię:Łukasz

Napisano 15 grudzień 2018 - 23:45

No ja nienawidzę wahadeł oraz obrotowek. Wakadlowki używam tylko na Drwęcę na troć a czytałem że na Szwecję wszystko trzeba mieć jerki też muszę jakieś kupić i jakieś duoerelki rozwierak może cążki do wyhaczania


Z Algą 3 na Twoim miejscu to bym się przeprosił, jadąc w maju na jeziora.
  • koval75 lubi to

#524 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1054 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 grudzień 2018 - 00:50

Z tym bagażnikiem pełnym przynęt to moim zdaniem jest tak: nie wiemy na co będą brały, nie wiemy komu, nie wiemy jak głęboko. Staramy się zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu. Wszystko zależy od podejścia. Albo mamy nerwy jak postronki, cierpliwość i pełne zaufanie do wabików, które lubimy, albo bierzemy ile wlezie, żeby zabezpieczyć się na każdą okoliczność. Miałem przyjemność poznać gościa, który łowił niemal wyłącznie na Meppsa Cometa 5 (tylko złoty w niebieskie grochy). Jezioro znane ze słabych brań na wahadła i obrotówki. Przejrzystość wody ponad 5m. (niektórzy się domyślą które). Tym Meppsem wygrywał z resztą. Miał silne przekonanie do przynęty. Łowił nią na płytkiej i głębokiej wodzie. Metrowe szczupaki, okonie do 50 cm. Na łódce małe pudełko i jeden kijek. Większość tak nie potrafi, ja też. Nie chcę być zaskoczony i jestem w połowie wędkarzem, w połowie tragarzem. Poza tym mam pretekst do całorocznego gromadzenia sprzętu. Ale to historia o innej chorobie...
  • Novis i Byniek lubią to

#525 OFFLINE   morrum

morrum

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaPustynia Kujawska
  • Imię:Michał

Napisano 16 grudzień 2018 - 01:04

Wahadłówki kocham, obrotówki lubię.
Podczas zeszłomajowego wyjazdu (16-22 czy jakoś tak) w zasadzie ich nie używałem, no troszkę.
Prym wiodły bezsterowce i sterowce oraz gumy.
Prawdopodobnie wynikało to z nadmiaru posiadanych przynęt i z tego, że jak brania koledzy mieli na gumy albo powierzchniowce, to zamiast zaryzykować wolałem małpować... chociaż jak się uparłem na największwgo woblera w pudłach to cały dzień męczyłem i wyjąłem aż 3 ryby... za to razem miały 314cm ;)
  • kostom63 i coma lubią to

#526 ONLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2315 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 16 grudzień 2018 - 06:20

Z wątku o Szwecji zrobił się Poradnik Młodego Wędkarza....



Pozdrawiam
Daniel

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#527 OFFLINE   Krissfishing

Krissfishing

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Kowalski

Napisano 16 grudzień 2018 - 06:41

No teraz zapewne nikt nie jedzie do Szwecji więc się rozmawia o tym bynajmniej fajnie poznać opinie i inne rzeczy na temat łowienia przynęt itp

#528 ONLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2315 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 16 grudzień 2018 - 07:20

Ja to widzę inaczej mimo wszystko.

Forum ma pewien ład i porządek. Ty pytasz o rzeczy o których już było pisane wielokotnie.

Darek Ci już napisał, że jako nowy użytkownik pownieneś poświęcić czas na przeczytanie paru wątków.

Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje.

A zima nie jest wytłumaczeniem dla lenistwa....


  • wujek i Rebel64 lubią to

#529 OFFLINE   Krissfishing

Krissfishing

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Kowalski

Napisano 16 grudzień 2018 - 07:38

No tak teraz wiem czemu nigdy nie lubiłem forum bo są ludzie normalni z którymi można porozmawiać którzy doradza w różnych kwestiach oraz są ludzie inni ok skoro boli kogoś oko że coś się dzieje na forum to ok zresztą czytać tego nikt nie musi bynajmniej komentować pzdr

#530 ONLINE   Dano.

Dano.

    Wyprawy wędkarskie do Laponii

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 2315 postów
  • LokalizacjaBaza wędkarska w Laponii
  • Imię:Daniel

Napisano 16 grudzień 2018 - 08:33

I są ludzie, którzy nie czytają ze zrozumieniem.
Zatem wyraźniej - TO O CO PYTASZ JUŻ JEST NAPISANE. Trzeba zadać sobie trud i poczytać.
Z pewnością na forum nie trzeba pisać wszystkiego po kilka razy. Chyba, ze ktoś ma problem ze zrozumieniem, ale myślę że napisane po raz kolejny też nie pomoże...
A pisanie byle czego, żeby tylko się działo sprawia ze forum jest śmietnikiem a nie kopalnią wiedzy.


Pozdrawiam
Daniel

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Dano. edytował ten post 16 grudzień 2018 - 08:34


#531 OFFLINE   Krissfishing

Krissfishing

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Kowalski

Napisano 16 grudzień 2018 - 08:41

Owszem ale nie sposób przeczytać wszystko od początku założenia postu szwecja

#532 OFFLINE   coma

coma

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2022 postów
  • Lokalizacjamałopolskie\łódzkie

Napisano 16 grudzień 2018 - 12:00

Nie no jak dla Ciebie przeczytanie 27 stron stanowi problem to wysiadam. Tym bardziej, że masz na to całą zimę. Pewnie nie wiele mniej czasu zajęło Ci pisanie postów.
I jeszcze jedno - „bynajmniej” to nie to samo co „przynajmniej”.

#533 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1680 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 16 grudzień 2018 - 12:32

A co gorsza są jeszcze wątki "Szwecja 2017, 2016, ..........." i nie ma bryków  :huh:  :rolleyes:


  • Dano. lubi to

#534 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5785 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 16 grudzień 2018 - 12:44

O szczupakach jest mnóstwo wątków i Szwecja przewija się w wielu. Jak nie chcesz się przemęczać i oczekujesz gotowych recept (typowe dla obecnego pokolenia wędkarzy) to lepiej pooglądaj sobie filmy na youtubie, jest tego mnóstwo np. Pike Fight 3 sezony. Łowią tam szczupaki w Szwecji.


  • Grzesiek88 lubi to

#535 OFFLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1054 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 grudzień 2018 - 12:57

Zawsze na forum będą treści, które nie wnoszą nic nowego i ciekawego doświadczonym i starym użytkownikom. Z punktu widzenia nowicjusza na forum , który chwali się swoim debiutem w Skandynawii rzecz może wyglądać inaczej. Dzieli się swoją radością z resztą i grzecznie prosi o radę. I chyba nic w tym złego. A to że nie doczytał? Forum to oprócz "biblioteki wędkarskiej" miejsce na rozmowę, miejsce na nawiązywanie znajomości, miejsce na to, co dla wielu jest zbędnym śmieciem. Chyba taka jego uroda, że użytkownicy muszą się poruszać slalomem wśród treści, które ich nie interesują i nie wnoszą wzbogacających ich informacji. Szkoda nerwów i nie warto trolować nowicjuszy. Szczególnie w czasie, gdy trzeba rozglądać się za choinką i przygotować do ukatrupienia wigilijnego karpia 😏

#536 OFFLINE   koval75

koval75

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 288 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Szymon

Napisano 16 grudzień 2018 - 13:01

Zawsze na forum będą treści, które nie wnoszą nic nowego i ciekawego doświadczonym i starym użytkownikom. Z punktu widzenia nowicjusza na forum , który chwali się swoim debiutem w Skandynawii rzecz może wyglądać inaczej. Dzieli się swoją radością z resztą i grzecznie prosi o radę. I chyba nic w tym złego. A to że nie doczytał? Forum to oprócz "biblioteki wędkarskiej" miejsce na rozmowę, miejsce na nawiązywanie znajomości, miejsce na to, co dla wielu jest zbędnym śmieciem. Chyba taka jego uroda, że użytkownicy muszą się poruszać slalomem wśród treści, które ich nie interesują i nie wnoszą wzbogacających ich informacji. Szkoda nerwów i nie warto trolować nowicjuszy. Szczególnie w czasie, gdy trzeba rozglądać się za choinką i przygotować do ukatrupienia wigilijnego karpia


Fajnie to ująłeś. Wg mnie w strzał w 10


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#537 OFFLINE   Krissfishing

Krissfishing

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 20 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:Kowalski

Napisano 16 grudzień 2018 - 13:26

Maciej W klasa wpis dzięki szczerze to już mi się odechciało cokolwiek pisać bo co nie napiszę to pocisk i już się śmiać zacząłem że ludzie analizują każe słowo i nawet literówkę potrafią wytknąć a pamiętajmy że każdy od czegoś zaczyna i każdy kiedyś był swiezakiem. Pzdr

Użytkownik Krissfishing edytował ten post 16 grudzień 2018 - 13:26

  • Martin77 lubi to

#538 OFFLINE   Rebel64

Rebel64

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1372 postów
  • LokalizacjaStolica
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Nicki

Napisano 16 grudzień 2018 - 15:22

Ciężko czytać Twoje wpisy. Moze się skup i wstaw jakiś przecinek lub kropke.



#539 OFFLINE   Darek Koralewski

Darek Koralewski

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 230 postów
  • LokalizacjaNorrköping
  • Imię:Darek
  • Nazwisko:Koralewski

Napisano 15 styczeń 2019 - 13:19

Cześć, jestem tu nowy . Mieszkam w Norrköping. Jeżeli ktoś się wybiera w te okolice to dajcie znać, fajnie by było kogoś poznać
  • croock, slawek_2348 i BOB lubią to

#540 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10141 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 15 styczeń 2019 - 13:38

Cześć...uważaj bo nie opędzisz się od kolegów chętnych do pogadania u Ciebie ;)  :P  :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych