Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

[Z] BATSON RX8 XST1143 na Travela

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   Mr.Happy

Mr.Happy

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 686 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 15 maj 2018 - 11:34

Wędka zrobiona w pracowni FishingRod 22.06.2015r. Przelotki Kigan Sic, uchwyt Fuji DSPM + nakręcony foregrip Fuji KDPD, rękojeść dzielona z korka bardzo dobrej jakości. Jestem drugim właścicielem , posiadam fakturę i kartę gwarancyjną. Wędka ogólnie jest w bardzo dobrym stanie wizualnym. Dbam o sprzęt. Posiada niewielkie przetracia lakieru w miejscu nakładania górnego elementu na dolny, jakieś ryski przy zaczepie. Takie normalne ślady użytkowania. W sierpniu miała małą przygodę z drzwiami i pękł blank tuż nad reargripem. Wysłana została do FishingRod i została naprawiona przez Sergiusza. Wkleił on od dołu blanku rurkę węglową, nałożył w miejsce pęknięcia żywicę i zrobił nową omotkę. Zrobione jest to perfekcyjnie. Nie ma żadnego śladu po tym, w użytkowaniu nie przeszkadza, zresztą samI możesz ocenić po zdjeciach :) . Waga wędki to 146g, długość dolnika od środka uchwytu 35/36cm. Kijek ogarnia u mnie klenie, brzany, bolenie i sandacze na woblery. Mój uniwersał na Wisłę. Dobrze się rzuca od tych 2-3g, max to raczej te 21g. Wędka szybka, czuła o wzorowej amortyzacji pod rybą. Wyceniam ją na 500zł.
Wymienie na Travel najlepiej w 4 częściach o mocy max 12-15lb, długość 2,40-2,70m. Przemyśle wszystkie oferty.

Załączone pliki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych