Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
OGŁOSZENIE

Street Fishing Extreme 2018 - Wrocław 23.06.2018



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 18 czerwiec 2018 - 20:45

194 Kornel Wiśniewolski  prosze mnie zmienic na Grzegorz Stefańczyk nr tel XXXX. Meila juz wyslalem  po wczesniejszej rozmowie . Dziękuje i przepraszam za kłopot  Romek

 

Podeślij mi proszę na priv email



#82 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 18 czerwiec 2018 - 21:12

Hmmmm .... ostatni live przed Wrocławiem! A jak wiadomo Wrocław ... będzie na prawdę bardzo fajny. Już wiemy! Ponad 200 osób na starcie. REKORD!!!! Mamy nadzieję, że ryby dopiszą i zabawa będzie na świetnym poziomie.
 

 

Jak zwykle na facebook! W środę live z Łukaszem Myśliwcem z fishingstore.pl!

 

 

bydgoszcz_live_small.jpg


  • Rafał1 lubi to

#83 OFFLINE   michalvcf

michalvcf

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 125 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz, Wrocław
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Kyrc

Napisano 18 czerwiec 2018 - 21:16

25 cm Okoń dalej ma 9 punktów? Jeśli tak to trochę zmienia to podejście dla tych, którym zależy na wyniku.



#84 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 18 czerwiec 2018 - 21:41

25 cm Okoń dalej ma 9 punktów? Jeśli tak to trochę zmienia to podejście dla tych, którym zależy na wyniku.

 

Kombinować, opracować strategię, taktykę ... wszystko zależy od Was i ... jednocześnie każdy ma takie same szanse. 



#85 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 18 czerwiec 2018 - 21:41

Gdyby ktoś chciał: https://poznan2018.evenea.pl/

Tylko ostrzegam .... uczestnicy Wrocławia otrzymają kody zniżkowe ważne aż ....... miesiąc i z możliwością przekazania innej osobie.



#86 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 19 czerwiec 2018 - 07:37

Witam

 

Kupiłem znaczy kota w worku(miał być łowny z centralnej Polski okazał się kanapowym pieszczochem)

Nie to miejsce - w domyśle jak w poprzednio Wyspa Piasek.

Nie te wymiary - nie ma w Okręgu Wrocław podwyższonych wymiarów.

Argument, że chronimy ławice drobnych kleni to żaden argument. Chyba chronić należy to czego mało? 

Poza tym - złowionej rybie - dużej czy małej zupełnie obojętne, czy ją do karty wpiszemy.

 

Wsiadam do samolotu do Berlina, a pilot mówi, że do Pragi lecimy.... Panie lecimy, a co to za różnica gdzie?

Fajnie...

No i nie wiem czemu straciłem zaufanie u organizatorów. W Bydgoszczy wystarczył jeden, tutaj już dwa identyfikatory.

Coś się stało?

Może by o tym powiedzieć dlaczego? Ktoś zgodnie z zapowiedziami został wykluczony? Może tylko działanie prewencyjne????

 

Pomijam fakt, że w tej formule - czyli takim typowym czasie rozgrywania zawodów SFP stracił swój największy urok. Właśnie czas na efektywne łowienie w porze kiedy ryby biorą.

Aby wysmażyć się na słońcu kilka godzin nie muszę jechać kilkaset kilometrów. To mam na miejscu.

To powyżej... no wiedziałem...

 

I jeszcze propozycja:

 

Punktowana tylko jedna największa ryba.

Same zalety.

1.Tabeli wyników to jakoś radykalnie nie wywróci do góry nogami.W sumie i tak łowione są pojedyncze sztuki.

2. Zrówna szanse miejscowych i przyjezdnych

3.Wykluczy, a właściwie mocno ograniczy próby oszustw. Jak dam koledze największą rybę to reszta i tak na tym nie straci...

4. I dla organizatorów będzie bonus - mniejsza liczba fotek do przejrzenia. Mogę przypuszczać ( sam tak robię, że gdy złowię coś mało istotnego w punktacji to zwyczajnie nie zgłaszam) że inni też tak mogą postąpić.

 

Pozdrawiam Romek


  • mifek i rav_id lubią to

#87 OFFLINE   szczawik1984

szczawik1984

    Nowy

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 19 czerwiec 2018 - 09:37

Generalnie zmienił bym trochę sposób naliczania punktów. Uprościł trochę. 10 za wymiar +1 za każdy dodatkowy cm a poziom trudności regulował wymiarem minimalnym. Oczywiście jestem za okoniem 25 cm 



#88 ONLINE   rav_id

rav_id

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • Lokalizacjamiasto ;)
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:http://opowiescizespinningiem.blogspot.com

Napisano 19 czerwiec 2018 - 11:36

Jadę z kolegą do Wrocławia w sobotę wcześnie rano. Jeśli ktoś z Bydgoszczy (lub po drodze do Wrocka) szuka transportu na SFE to jedno miejsce mamy wolne. Zrzutka na paliwo. Wyruszamy o 3 rano. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv do piątku do południa najpóźniej.
  • Frogerset lubi to

#89 OFFLINE   Dzik z Janowa

Dzik z Janowa

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaMinsk maz
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Baczewski

Napisano 19 czerwiec 2018 - 11:57

Punktacja jest ustalona dla wszystkich taka sama, wiec nie wiem dlaczego każdy chce na sile wprowadzać zmiany?? Czemu to ma służyć? ? Jest jasno napisane ze są to zawody dla wszechstronnego wędkarza a nie łowcy okoni czy kleni. Każdy zawodnik będzie tak samo rozliczony ze zlapanych ryb, czy jest to przyjezdny czy miejscowy dla wszystkich jednakowa punktacja. Ludzie dajcie już spokuj i weźcie się za przygotowania sprzętu i opracowania techniki połowu a nie takimi pierdolami się zajmujecie jak okoń 25 cm czy klen 35 cm. Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych, bez spiny panowie ;)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  • robipow, Karpiu95 i Okoniołowca lubią to

#90 OFFLINE   mirkor

mirkor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 199 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Mirek

Napisano 19 czerwiec 2018 - 13:07

To nie są pierdoły. Czy uznał byś za pierdołę jak byś poszedł do dobrej knajpy zamówił kawior, zapłacił a przynieśli by ci kaszankę i bez możliwości reklamacji. Usłyszałbyś tylko, że tak musi być bo właściciel wie najlepiej co ci ma smakować ?

To po pierwsze a po drugie, jak sądzę (bo tak było) będą też startować młodzi wędkarze i co mają już zostać na starcie pozbawieniu złudzeń o zaliczeniu wymiarowej ryby?

No chyba, że liczy się na fuksa ale to wtedy lepiej postawić na starcie coś w rodzaju "koła fortuny" .

Zresztą startowe jest płatne, to są nasze pieniądze i jeśli komuś przychodzi do głowy zmiana regulaminu po zainkasowaniu kasy to powinien również przewidzieć możliwość

jej zwrotu. 


  • TTT. lubi to

#91 OFFLINE   Okoniołowca

Okoniołowca

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 19 czerwiec 2018 - 13:29

Trzeba się nastawić tylko na duże ryby, suumy czekają ;)



#92 OFFLINE   dreadknight

dreadknight

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 19 czerwiec 2018 - 13:48

Trzeba się nastawić tylko na duże ryby, suumy czekają ;)


W zeszłym roku nie byłem ale w 2016 r. Był wyznaczony wieczorny odcinek sumowy. Ani na tym odcinku ani przez całe 24h zawodów nikt suma nie ujrzał. 😉

#93 OFFLINE   Dzik z Janowa

Dzik z Janowa

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaMinsk maz
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Baczewski

Napisano 19 czerwiec 2018 - 13:49

To nie są pierdoły. Czy uznał byś za pierdołę jak byś poszedł do dobrej knajpy zamówił kawior, zapłacił a przynieśli by ci kaszankę i bez możliwości reklamacji. Usłyszałbyś tylko, że tak musi być bo właściciel wie najlepiej co ci ma smakować ?
To po pierwsze a po drugie, jak sądzę (bo tak było) będą też startować młodzi wędkarze i co mają już zostać na starcie pozbawieniu złudzeń o zaliczeniu wymiarowej ryby?
No chyba, że liczy się na fuksa ale to wtedy lepiej postawić na starcie coś w rodzaju "koła fortuny" .
Zresztą startowe jest płatne, to są nasze pieniądze i jeśli komuś przychodzi do głowy zmiana regulaminu po zainkasowaniu kasy to powinien również przewidzieć możliwość
jej zwrotu.

Zgadzam się z twoją wypowiedzią w 100%.
Punktacja z Bydgoszczy w zupełności wystarczyła by na Wrocław. Sam do końca nie mogę zrozumieć dlaczego, wszyscy wypowiadajacy się w tym wątku chcą podnieść wymiar okonia?? Przecież i tak wszystkich dotyczy ta sama punktacja..po co te zmiany i podnoszenie wymiaru okonia?? Bo ktoś ich nie lubi łowić i boi się ze osoba lowia ca okonia 25 cm wygra z osobą lowia ca sandacza 50cm?? Wszyscy mogą łowić i okonie i sandacze i nikt nikomu z góry nie narzuca co ma łowić i na co się nastawic. To jest indywidualne podejście każdego z nas. Mi nie przeszkadza jak ktoś zlowi dwa małe okonie i pokona nimi mojego załóżmy wymiarów ego sandacza...będę się cieszył jak złapie cokolwiek ;)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

#94 OFFLINE   azhek

azhek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 114 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 19 czerwiec 2018 - 14:19

Złowienie czegokolwiek po załamaniu pogody jakie jest przewidywane będzie super wynikiem. Odra wrocławska to nie jest jakieś rybne eldorado, poza tym trzeba będzie się zmierzyć ze smoczymi łodziami 😁

Użytkownik azhek edytował ten post 19 czerwiec 2018 - 14:20


#95 OFFLINE   Budek

Budek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Wróblewski

Napisano 19 czerwiec 2018 - 16:34

W Odrze ryby może i są ale w nocy w dzień trafić klenia czy jazia ponad 35 to raczej szczęście niż wypracowany gatunek a okoń 25 o tej porze roku w centrum Wrocławia to chyba po złączeniu 2 szt. Niech sobie organizatorzy zaczerpną informacji od miejscowych którzy ŁOWIĄ W DZIEŃ a na pewno zmienią zdanie. Okonie w okolicach 20cm i tak będą się wieszać i tak a przypuszczam że 70% będzie trafiało na miarę a może ma tyczy się to również innych gatunków więc gadanie o nie męczeniu mniejszych ryb znikło jak bańka mydlana.
Do zobaczenia w sobotę 😁

#96 OFFLINE   eRKa

eRKa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2592 postów
  • Lokalizacjacentralna Polska
  • Imię:Romek
  • Nazwisko:K

Napisano 19 czerwiec 2018 - 16:53

Dzięki Koledzy za poparcie.

Już myślałem, że tylko ja z księżyca spadłem z tymi wymaganiami aby pozostawić wymiary z Bydgoszczy.

 A co do przewidywanych wyników. Sądzę, że będzie podobnie jak w Bydgoszczy. Wymiarowa ryba na trzech wędkarzy. A jeśli wymiary będą podniesione(znaczy są) to na pięciu może.



#97 OFFLINE   gryga

gryga

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 33 postów
  • Lokalizacjawrocław

Napisano 19 czerwiec 2018 - 18:18

A co z brzaną?,w punktacji będzie liczona?



#98 OFFLINE   jaceen

jaceen

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 558 postów

Napisano 19 czerwiec 2018 - 18:19

Teraz dopiero będziecie przerzucać setki okoni, by cokolwiek wkleić do tabeli. A można by szybko złowić upragnione początkowe punkty i przejść do kolejnego gatunku. Z kleniem podobnie, przebić się przez 35 cm w warunkach miejskich, to mimo wszystko wyczyn. Pozdrawiam systematycznie łowiących kluski +40;)

Szkoda, że dla uczestników amatorów robi się bariery nie do przeskoczenia. Drastycznie zmalały dla nich szanse. 

Póki bierze udział młodzież, mniej doświadczeni wędkarze, to można by zrobić ukłon dla robiących tło najlepszym? Nie czarujmy się, nikt nie chce oddać czystej karty:)

Fajna impreza, brałem udział i przy sprzyjających okolicznościach może następnym razem?

Uczestnikom życzę mocnego przygięcia:)



#99 OFFLINE   JSt14

JSt14

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaTrzebnica

Napisano 19 czerwiec 2018 - 18:28

W godzinach zawodów będzie ciężko o okonia 25+ i klenia 35+...    Z obecnej punktacji wychodzi, że okoń 30cm=boleń 46. Może wymiarowego okonia zrównać do 18pkt i tak jak było wcześniej 2pkt za każdy 1cm?



#100 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 19 czerwiec 2018 - 18:29

A co z brzaną?,w punktacji będzie liczona?

 

Nie będzie. Poprawiłem kartę i punktację.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ogłoszenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych