Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kołowrotki Favorite


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ONLINE   Kuballa44

Kuballa44

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 698 postów
  • Imię:K

Napisano 25 maj 2018 - 23:45

Macal ktoś Favorite Arena?

Rozmiar 1500 waży az 160g...
I wyglada jak chińskie dziecko pewnego zielonego Shimano z korkowym knobem. :)


Użytkownik Jano edytował ten post 24 styczeń 2023 - 20:42


#2 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1219 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 26 maj 2018 - 06:59

Macal ktoś? Rozmiar 1500 waży az 160g...
I wyglada jak chińskie dziecko pewnego zielonego Shimano z korkowym knobem. :)

Tak jak piszesz chinol. Dokładasz 50zł i kupujesz sprawdzony w boju bardzo dobry soare BB.Używam go i nie jest żadnym wynalazkiem.



#3 OFFLINE   etherni

etherni

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1831 postów
  • LokalizacjaWschód
  • Imię:Sławek

Napisano 26 maj 2018 - 21:34

Nawet po zdjęciach widać ze z Cardiffa to tylko wygląd zerżnęli bezczelnie.
Ciekawe jak toto nawija ultracienkie linki - bo jestem skłonny postawić orzechy przeciw dolarom że do szimaniaków UL na wormie (Soare, Cardiff) nie ma żadnego startu i orzechy przeciw złotówkom ze Daiwa Ninja za połowę tej ceny robi to lepiej.
  • woblery L.E. lubi to

#4 OFFLINE   woblery L.E.

woblery L.E.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1219 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Radek

Napisano 27 maj 2018 - 10:41

Soare BB układa linkę perfekcyjnie.Nawet te mega cieniutkie typu unitika. Powiedział bym że ma nawój lepszy niż stella FI4000  ale to inny rozmiar kołowrotka więc może dla tego. Z ciekawostek to worma ma od twin power-a.W dodatku można spokojnie go podeprzeć łożyskiem bo tulejka  soare bb2000 ma taki sam wymiar jak w modelach 3000. Ja zamieniłem ale to w zasadzie nic nie zmienia. Kołowrotek mimo małego rozmiaru bez najmniejszego problemu ciąga główki 8g z gumą 3". Jest mocny. Tylko najważniejsza sprawa: trzeba zamienić korbkę na korbkę z dłuższym ramieniem bo oryginał to nie trafiony rozmiar przez producenta! Pasuje idealnie i nawet kolorystycznie korbka od stradica Ci4(nowego) Co do zmiany korbki to oryginalna powoduje uczucie przeciążenia mechanizmu nawet przy główce 3g i gumie 3" tak jak by się męczył.Po zmianie na dłuższe ramie ciąga 8g z gumą 3" bez zająknięcia.Ciężej nie zakładałem ale pewnie i dychę by pociągnął ale do tego nie służy ten sprzęt! u mnie operuje w zakresie 2-6g plus gumiś.Praca idealna bez stuków puków najmniejszych.Polecam.

Załączone pliki


Użytkownik woblery L.E. edytował ten post 27 maj 2018 - 10:50


#5 OFFLINE   etherni

etherni

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1831 postów
  • LokalizacjaWschód
  • Imię:Sławek

Napisano 27 maj 2018 - 21:38

Ja używam Soare do UL, max 4 g. Nie mam wrażenia jakby przekładnia sie męczyła , natomiast chyba sławetna uszczelka po każdym dłuższym łowieniu daje wrażenie oporu (jakbym miał kawałek cienkiego papieru pod rotorem). Jest to lekko irytujące ale nie zmienia mojej oceny, ze Soare jest znakomitym kołowrotkiem.

#6 OFFLINE   emrys

emrys

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 23 styczeń 2023 - 21:47

Czy macie jakieś doświadczenia z kołowrotkami Favorite? Nowy Sirrius ma fajne specki, ale jak to jest w praktyce z nim lub innymi modelami?

 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych