Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

U-Bootem po jeziorze - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisano 03 listopad 2006 - 10:22

tak ja tez czekam na 'raport' z kolejnych wypraw. gratulacje
JW

#22 OFFLINE   Marek

Marek

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 113 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 03 listopad 2006 - 12:55

olbrzym. Gratuluję!

#23 OFFLINE   Gumofilc

Gumofilc

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6193 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 listopad 2006 - 13:32

Gumo ale uwazaj na ewentualne obostrzenia w naszym pieknym kraju..

A gdzie w naszym pieknym kraju sa duze szczupaki w duzych ilosciach.
Zamiast trupa mozna dobrac odpowiednia gume i tez bedzie dobrze...
Gumo

#24 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 03 listopad 2006 - 15:15

zgadza sie gumo, 23 cm relax albo renosky na wikamie pracuje niemilosiernie pieknie i jest potwornie skuteczny

mozna tez zalozyc cos takiego :mellow: :mellow: :mellow:

Załączone pliki



#25 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 03 listopad 2006 - 19:21

ale fajny brziiidal (za toffikiem) :D )

Pitt troche CI zazdroszcze dostępu to takiej roznorodnosci duzych gum. U nas jak ma byc duze to conajwyzej si ejakies rippery znajdzie - jak sie ma szczescie i wie gdzie szukac :(

#26 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 03 listopad 2006 - 19:33

@mifek, jak chcesz, to mozesz zamowic, te wielkie gumy (bullfrog) robi moj kolega, kolory sa wylewane na zamowienie, ceny od 7,95 do 9,95 euro za sztuke, wabiki pieknie pracuja i sa lowne

#27 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 03 listopad 2006 - 19:50

PRV

#28 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 03 listopad 2006 - 21:13

BullFrog? Czyżby sam Dick van Hattem?

Pozdrawiam
Remek

#29 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 04 listopad 2006 - 09:00

nie remku, te od dicka plywaja, w porownaniu z tymi, ktore wylewa christoph, tak slabo, ze to porownywanie dnia z noca ... pozostala tylko nazwa i to chyba tez nie calkiem, bo dickowe to bull frog a chrisowskie to bullfrog ...
no ok, roznica niezbyt duza, ale zawsze :mellow:

#30 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 04 listopad 2006 - 10:44

prawie to samo... prawie

#31 OFFLINE   predator

predator

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 05 listopad 2006 - 13:13

M.in. za to lubię ten portal, za artykuły, które czyta się jednym tchem i za kapitalne zdjęcia przepięknych rekordowych szczupaków, zdjęcia, których prózno szukać na innych polskich portalach, zdjęcia, do których wraca się dziesiątki razy i cały czas ryby na nich prezentowane robią koloslane wrazenie. Tak trzymać

#32 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 05 listopad 2006 - 13:19

Dzięki predator!

#33 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 05 listopad 2006 - 18:21

super tekscik, zdięcia też są zaj......... a i szczupły? :huh: prezentuje się znakomicje. W zeszłym roku namierzyłem ciut mniejszego, nawet dał się troche pocholować :D a pod nogami zrobił pa :mellow: <_<, ja go złapie kiedyś to puszce foto na jerkbaita <_<

#34 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 06 listopad 2006 - 02:55

Pitt :D z ciekawoscia i zazdroscia poczytalem o tych lowach . Bardzo mnie ucieszyl fakt ze Twoja presja wymogla na nich prawidlowa decyzje . Ciekawe jak oni teraz postrzegaja to ze wypuscili tego wielkiego szczupaka ? . Wielu wedkarzy lowiac duze ryby nabiera chwilowej i niodpartej checi zabrania- zabicia okazu ktory im sie trafil . Wynika to z jakiegos wypaczonego pomyslu aby sie potem chwalic spreparowana ryba . Mysle ze wielu wedkarzy napadaja te pomysly , wielu sie opiera i wypuszcza , sa tacy co zabieraja ...byc moze potem zaluja ale jest juz za pozno . Mysle tez ze przelomowe jest pierwsze wypuszczenie , potem juz sie wie co to znaczy - darowanie okazowej rybie zycia . Sa wedkarze dla ktorych jest to prawdziwa przyjemnosc , sa tacy ktorzy dopiero sie naucza i sa tacy ktorym sprawia to trudnosc...oby ich bylo jak najmniej .
Wiem Pitt ze nie jestes entuzjasta trolingu , moze z czasem go polubisz . Jest to swietne uzupelnienie szalenczego rzucania i szarpania ktore ja kojarze z mlodoscia ...przyjdzie wiec i na Ciebie czas ...piekny kontemplacyjny troling . Kategorycznie wiec powinienes miec w swoim kalendarzu przynajmniej jedna wyprawe z Tymi chlopakami , tym bardziej ze jest naprawde konkretna lodz , jezioro i okazy .
Chcialbym sie jeszcze odniesc do martwych ryb jako przynet trolingowych . Nie mam o nich zlego zdania dopuki sa traktowane jako przynety do trola . Jestem natomiast przeciwny uzywaniu ich jako normalnego trupka stacionarnie ...bo wtedy byc moze ryba zginie ..a to juz jest ponizej naszego standartu .
Planuj wiec Pitt w zblizajacym sie roku 2007 wyprawe na trolla i zycze sukcesu i przekonania sie do tej metody .
jerry hzs :D

#35 OFFLINE   Jimmie

Jimmie

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 14 postów
  • LokalizacjaChorzów

Napisano 20 listopad 2006 - 16:00

wiecie czy można kupić gdzieś na necie takie zajefajne systemiki jakie są na zdjęciach??

#36 OFFLINE   Wodnick

Wodnick

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 22 listopad 2006 - 14:32

Święta Agato!!!! Ależ piękny potwór! Ale jak takiego podebrać, bo nie ukrywam, że gdyby, jakimś cudem, udało mi się zaciąć taką bestię i później jeszcze doprowadzić ją do łodzi, czy, powiedzmy brzegu, to najpóźniej wtedy pewnie miałbym portki pełne strachu o własne łapy :lol: Jak się do takiej ryby zabrać???

#37 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 22 listopad 2006 - 16:25

Wbrew pozorom im większy szczupak tym łapki bezpieczniejsze. Pod pokrywami skrzelowymi u tak dużej ryby jest baaardzo dużo miejsca i nie ma strachu o pocięcie paluchów.
Podbierałem ostatnio około 90cm szczupłego i tam miejsca jest zdecydowanie mniej. Na łukach skrzelowych są małe ząbki, które skutecznie utrudniają wyjęcie łapki...

Oczywiście zawsze można ciągać ze sobą wielki, obszerny podbierak.

Także bez obaw. Zapraszam na www.szczupak.org (Remku chyba się nie gniewasz za tego linka :mellow: ), a tam jest wszystko kilkukrotnie opisane i pokazane na fotkach.

Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych