Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
ZESTAWY

(S) zestaw cast Tatula, Quantum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   dante

dante

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaGołdap

Napisano 12 lipiec 2018 - 18:38

Witam,

do sprzedania trafia zestaw wędka Quantum Togarashi Bass o długości 180cm, dwuskład oraz multik Daiwa Tatula Type-R CT100HSL.

Zestaw w stanie idealnym, kupiony w kwietniu 2017r w sklepie za prawie 1400zł. Miałem wielką ochotę spróbować castingu, jednak po dwóch próbach (raz byłem tylko sprawdzić z brzegu jak to działa i raz kilka godzin na rybach na łódce) stwierdziłem, że to jednak nie dla mnie. 

Multik był rozkręcony i nasmarowany delikatnie na przekładni smarem Kluber Staburags NBU12. Krótki opis smaru:

STABURAGS NBU 12 jest przeznaczony do łożysk tocznych pracujących ze średnimi prędkościami obrotowymi przy oddziaływaniu wilgoci albo mediów. Jest preferowany do pomp wodnych, łożysk kół, silników. W przemyśle dziewiarskim do wszystkich maszyn pracujących „na mokro” jak pralnice, merceryzarki, farbiarki itd.

Dokładam tubkę 50g smaru do multika. Dodatkowo dokładam olej ALCHEMY OIL ULTRA LIGHT z HEDGEHOD STUDIO, użyte może pięć kropli.

Jeśli chodzi o kijek, to w zestawie jest miękki pokrowiec oraz sztywny futerał z Kordury. Używałem go tylko na jednym wyjeździe i jest to mój jedyny cast, tak więc za wiele nie powiem na jego temat. Jedyne co mogę powiedzieć, to że jest w idealnym stanie i jest bardzo fajnie wykonany. 

Cena jaka mnie interesuje, to 750zł za całość: multik, kijek, olej i smar. Do multika jest pudełko, dowód zakupu, schemat oraz gwarancja na multik i kij. Wysyłka 20zł po wpłacie na konto. Gwarancja do 10.04.2019r.

Opis wędki z zagranicznego sklepu:

Details: 

The fashion for light baitcasting sport continues to gain popularity. Quantum extends its baitcaster rod range with a model of the highest quality: a light blank with not too sensitive a tip action – ideal for casting and retrieving wobblers. The tip is somewhat firmer than the Yasasii Twitch, lending the rod an overall smoother action and living up to the demands of a baitcaster.

Specifications:
-Model: Togarashi Bass 
-Length: 1.80mt
-Sections: 2 
-C.W: 5-30gr
-Tr. Length: 96cm

-Weight: 157gr

Na wszystkie pytania odpowiem na PRIV. Dopuszczam rezerwację, ZABIERAM nie odwołuje rezerwacji.

Załączone pliki

• Załączony plik  sm.JPG   75,71 KB   39 Ilość pobrań
  • Załączony plik  ol.JPG   19,91 KB   38 Ilość pobrań
  • Załączony plik  ol1.JPG   16,35 KB   33 Ilość pobrań
  • Załączony plik  pud.JPG   109,38 KB   30 Ilość pobrań
  • Załączony plik  d4.JPG   17,01 KB   28 Ilość pobrań
  • Załączony plik  d3.JPG   17,11 KB   29 Ilość pobrań
  • Załączony plik  d2.JPG   21,87 KB   30 Ilość pobrań
  • Załączony plik  d1.JPG   16,25 KB   30 Ilość pobrań
  • Załączony plik  q1.JPG   20,48 KB   28 Ilość pobrań
  • Załączony plik  q2.JPG   21,08 KB   31 Ilość pobrań
  • Załączony plik  q3.JPG   21,77 KB   30 Ilość pobrań
  • Załączony plik  q4.JPG   20,72 KB   31 Ilość pobrań

Użytkownik dante edytował ten post 12 lipiec 2018 - 18:53

#2 OFFLINE   dante

dante

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaGołdap

Napisano 13 lipiec 2018 - 19:49

Rezerwacja do czasu potwierdzenia zakupu dla kolegi z wiadomości prywatnej.

#3 OFFLINE   dante

dante

Nowy

• +Forumowicze
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaGołdap

Napisano 13 lipiec 2018 - 20:47

Sprzedane, do kasacji.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zestawy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych