Skocz do zawartości

 • Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
 • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Regulamin sprzedaży komercyjnej / wątków podpiętych w dziale sprzedam


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   Friko

Friko

  SUM

 • Super moderatorzy
 • 18208 postów
 • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 sierpień 2018 - 08:22

Z dniem 1 sierpnia 2018 r. wprowadzamy następujące regulacje odnoszące się do sprzedaży komercyjnej / wątków podpiętych w dziale "sprzedam" giełdy jerkbait.pl:

 

. . .

 

 

1.Z wątków podpiętych działu „Sprzedam” giełdy  jerkbait.pl korzystać mogą Użytkownicy posiadający uprawnienia nadane przez administratora. Użytkownikom z takimi uprawnieniami administrator nadaje status "Giełda komercyjna"

 

2. Uprawnienia nadawane są po wniesieniu stosownej opłaty - osoby zainteresowane wykupieniem opcji podpięcia wątku u proszone są o kontakt z supermoderatorem @Friko. Wykupienie wątku podpiętego jest obowiązkowe dla sprzedawców prowadzących sprzedaż komercyjną oraz dobrowolne dla pozostałych Użytkowników.

 

3. Treść ogłoszeń umieszczanych w wątku podpiętym nie może naruszać porządku prawnego, dobrych obyczajów oraz zasad publikacji zdjęć na jerkbait.pl .  Do wątków podpiętych nie maja zastosowania ograniczenia ogólnego regulaminu sprzedaży na giełdzie jerkbait.pl

 

4. Zasady sprzedaży oraz rezerwacji  w wątku podpiętym określa sprzedający.

 

5. Sprzedawca komercyjny zobowiązany jest prowadzić całość sprzedaży na jerkbait.pl poprzez ogłoszenia zamieszczane w wątku podpiętym; dodatkowo sprzedawca który wykupił wątek podpięty na 12 miesięcy  może dodatkowo umieścić raz na 14 dni jedno zwyczajne, niepodpięte ogłoszenie  w dziale "sprzedam" giełdy jerkbait.pl pod warunkiem iż ogłoszenie takie będzie oznaczone w pierwszym poście wytłuszczoną adnotacją ogłoszenie dodatkowe uzgodnione  z administratorem jerkbait.pl (ogłoszenia dodatkowe będą automatycznie usuwane co 14 dni)

 

6. Sprzedawca, który wykupił wątek podpięty na 12 miesięcy ma możliwość jednorazowego zawieszenia emisji wątku podpiętego na okres nie przekraczający 1 miesiąca; w okresie zawieszenia emisji wątek podpięty pozostaje ukryty. Czas wykupienia wątku podpiętego jest automatycznie przedłużany o okres zawieszenia.

 

7. Administrator/właściciel portalu jerkbait.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności związanej z transakcjami przeprowadzanymi na portalu w ramach wątków podpiętych (udostępnia jedynie miejsce do ogłoszeń). Za treść ogłoszeń odpowiedzialność ponosi osoba, która je zamieszcza. Administracja portalu nie pośredniczy w wyjaśnianiu sporów pomiędzy stronami transakcji oraz nie prowadzi w jakiejkolwiek formie archiwizacji czy dokumentacji transakcji, która mogłaby służyć jako materiał dowodowy.

 

8. Administrator ma prawo usunąć wątek podpięty bez obowiązku rekompensaty / zwrotu środków za niewykorzystany czas emisji ogłoszenia w następujących przypadkach:

 

(i) jeśli treść wątku podpiętego narusza porządek prawny, dobre obyczaje lub zasady publikacji zdjęć na jerkbait.pl

(ii) jeśli konto sprzedającego zostało zawieszone / zbanowane z powodu naruszeń regulaminu portalu jerkbait.pl

(iii) jeśli upłynął okres wykupionej emisji ogłoszenia a sprzedający nie przedłużył emisji wątku podpiętego o kolejny okres


 • woblery z Bielska lubi to

#2 OFFLINE   Friko

Friko

  SUM

 • Super moderatorzy
 • 18208 postów
 • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 styczeń 2021 - 16:33

"Promocja COVID-21"

 

dla sprzedawców, którzy wykupią / przedłużą ogłoszenie komercyjne na 12 miesięcy możliwość umieszczenia bez dodatkowych opłat banera reklamowego na portalu (przekierowującego do wątku sprzedażowego na giełdzie).  W sprawie szczegółów proszę o kontakt na priv.


 • Jano lubi to