Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
MULTIPLIKATORY

[s] Alphas SV 105SHL + szpula K.T.F + Kattobi Air bsf na czerwono :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Koincydencja

Koincydencja

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Imię:Hubert

Napisano 11 sierpień 2018 - 11:43

Sprzedam Daiwa Alphas SV 105 SHL + szpula K.T.F. + łożyska Kattobi Air BSF w czerwonym dress up-ie. Zestaw o tyle fajny, że zapewnia przyjemne łowienie w zakresie 2-12 g ze szpulką K.T.F. i do 25 g ze szpulką SV. Wystarczy przełożyć szpulkę i łożysko w poliku. Nie będę się rozpisywał o właściwościach rzutowych szpul, bo kto śledzi wątek UL, ten wie. Multiplikator w nienagannym stanie technicznym, wygląd starałem się pokazać na zdjęciu. Jedyna rzecz, na którą zwracam uwagę to szpula SV. Multiplikator kupiłem ze szpulą, która zaliczyła upadek. Osobiście dołożyłem się trochę przez nieumiejętne ściąganie łożyska. Wizualnie trochę może razić w oczy. Ale jeżeli chodzi o działanie, to nie ma mowy o jakimś tarciu, drżeniu, czy dziwnych wibracjach. Wszystko działa w 100 procentach.

Cena za zestaw jest bardzo rozsądna – 1800 pln-ów + 16 wysyłka pocztą. Proszę o nie negocjowanie ceny, kto szukał szpuli K.T.F. ten wie jak łatwo jest z dostępnością i jaką ceną trzeba zapłacić. Sam dress-up m.in. japońska carbonowa korbka, czy karbonowa gwiazda , to wydatek ok. 400 plnów.

Żeby nie było ewentualnych kwasów z licytacją. Rezerwa obowiązuje 2 godz. I automatycznie wygasa.

Serdecznie polecam.

Edit. Zapomniałem dopisać, że pudełko i papiery są w zestawie.

Załączony plik  a1.jpg   37,71 KB   44 Ilość pobrańZałączony plik  a2.jpg   33,59 KB   45 Ilość pobrańZałączony plik  a3.jpg   41,01 KB   45 Ilość pobrańZałączony plik  a4.jpg   41,52 KB   41 Ilość pobrańZałączony plik  a5.jpg   36,26 KB   40 Ilość pobrańZałączony plik  a6.jpg   40,32 KB   43 Ilość pobrańZałączony plik  a7.jpg   41,4 KB   43 Ilość pobrańZałączony plik  a8.jpg   30,72 KB   41 Ilość pobrań

Użytkownik Koincydencja edytował ten post 11 sierpień 2018 - 12:04

#2 OFFLINE   BOB1

BOB1

Ekspert

• +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6585 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 11 sierpień 2018 - 12:50

?
  • Koincydencja lubi to

#3 OFFLINE   Koincydencja

Koincydencja

Zaawansowany

• +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Imię:Hubert

Napisano 14 sierpień 2018 - 22:30

Pozwolę sobie dopisać, że te 2 g, to nie sam ołów, tylko główka + 2 calowy Keitech ES. Obecnie mam wędzisko, które jest opisane 3.5 - 10.5 g, a powtarzalnie przynętą jestem w stanie rzucać na ok. 19 m, nie na oko :P

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: multiplikatory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych