Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Sparta Rods

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
683 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 12 sierpień 2018 - 21:52

Witam serdecznie wszystkich Kolegów, z góry przepraszam za poślizg, ale powrót z poza granic i przeprowadzka jednocześnie w połączeniu z dobrym sezonem sumowym odebrały resztki wolnego czasu.

Nie będę się zbytnio rozpisywał, bo to mało interesujące, ale rozpoczynając wątek chciałbym przede wszystkim podziękować garstce szczerych i życzliwych osób, bez których pewnie nie zdecydowałbym się na otwarcie pracowni i dążenia do niszowej póki co koncepcji, której jednak słuszność czuję w pełni i będę starał się jak tylko mogę rozwijać ją w wielu kierunkach dotąd uznawanych za fanaberię. Motywem przewodnim całego pomysłu był tylko i wyłącznie rozwój własnej pasji, ale dzięki Januszowi, który stworzył ten magiczny uchwyt i pokazał mi że warto przełamywać schematy czy Patrykowi z forum który dzielnie zbroił moje prywatne chore wymysły sprawdzające się w 100% pod mój oczekiwania postanowiłem jednak aby wiele niuansów szło dalej i żeby to rozwijało się z dnia na dzień coraz bardziej razem z każdym kolejnym zadowolonym użytkownikiem, który otrzymuje naprawdę w pełni precyzyjne narzędzia do połowu ryb nie zostawiając worka pieniędzy przy zakupie czegoś na odległość. Póki co wiele tematów rozpoczętych jest jednocześnie, ale myślę, że już niebawem pojawi się seria blanków mojego pomysłu oraz wiele ciekawych i kontrowersyjnych wersji zbrojenia wędek, na chwilę obecną już wielkim plusem jest to, że każdy kto jest zainteresowany zbudowaniem wędki może wpaść w Warszawie osobiście i obmacać sporo ciekawych wynalazków świetnej jakości w śmiesznej cenie oraz większość cukierków z oferty phenixa w tym całą serię stworzoną na Polski rynek, jak również przetestować dany kij w różnych wersjach spacingu.

 

Raz jeszcze dziękuję wszystkim Kolegom którzy mnie wspierają i na których mogę liczyć, szczerość i czyste intencje w tym samym kierunku to coś co daje ogromną radość i chęci do ciągłego rozwoju.

 

Postaram się na bieżąco coś wrzucać a tymczasem zapraszam na facebooka gdzie można podglądać aktualne prace oraz filmy z pracą i ugięciem wielu gotowych patyków w różnych koncepcjach zbrojenia.

Załączone pliki



#2 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 12 sierpień 2018 - 22:01

i kilka projektów, z wolnym czasem wrzucę opisy blanków z facebooka tutaj

Załączone pliki



#3 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 12 sierpień 2018 - 22:04

i z placu boju ...

Załączone pliki



#4 OFFLINE   dreadknight

dreadknight

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1019 postów

Napisano 12 sierpień 2018 - 22:05

Super! Szczerze kibicuje dalszemu rozwojowi pracowni 😊

#5 ONLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1950 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 12 sierpień 2018 - 22:07

Łukasz blanki Maxim to jakaś nowość?


  • Profil_Nieaktywny lubi to

#6 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 12 sierpień 2018 - 22:08

Super! Szczerze kibicuje dalszemu rozwojowi pracowni


Z taką ekipą wiem , że się uda a te wędki łowią piękne ryby i to niesamowicie napędza.Jestem bardzo zadowolony że świetnie dogaduje się z Januszem na podobnych falach i napewno swoją cegielke zostawimy dla wszystkich dążących do rozwoju pasji jaką jest wędkarstwo.
  • Friko i delux64 lubią to

#7 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 12 sierpień 2018 - 22:10

Łukasz blanki Maxim to jakaś nowość?


Dostępne raczej jako gotowe kije phenixa ale Łukasz z rodmasu potrafi zdziałać cuda i mamy te blanki :) czułość i lekkość podobna do Black chrome ( faktura blanku praktycznie taka sama) i ciepłe ugięcie przypominające lekkie m1

#8 ONLINE   Artek

Artek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1950 postów
  • LokalizacjaWielkopolska
  • Imię:Artur

Napisano 12 sierpień 2018 - 22:12

Używam Black Chrome i sobie chwalę. Dzięki za odpowiedź. :)



#9 OFFLINE   jurkan

jurkan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 415 postów
  • Imię:Jerzy

Napisano 13 sierpień 2018 - 05:25

Wreszcie się doczekaliśmy.

 

Przez długi czas ganiałem do Łukasza z młynkami w kolejnych lokalizacjach jego „warsztatu” , bo jest dla mnie kołowrotkowym GURU. Potrafił doradzić w młynkowym temacie i naprawić  wszystko co jeszcze naprawić się dało. Rozmowy  z Nim i Januszem D. nakręciły mnie na delfiny i deltę .Będąc z kolejnym młynkiem u Łukasza miałem okazję pomacać Jego patyki z tym uchwytem i wsiąkłem.  Kiedy ruszył z kręceniem spinów zamówiłem dwie wędki  sygnowane spartańskim hełmem i to był początek delfinowego szaleństwa. Długie dyskusje pozwoliły Łukaszowi stworzyć patyki  dla mnie idealne pod moje sposoby łowienia na preferowanych łowiskach, ale dość słodzenia. Pierwszy i drugi patyk to prezentowane już przez Łukasza na fotach phenixy, okoniowy MF 671-2-B waga 54 gramy i 905-2-B z założenia  patyk pod średnie „streamy” lecz okazał się super uniwersałem na moje łowiska. Waga, praca i komfort łowienia tymi wędkami są dla mnie wręcz porażające (WIELKIE DZIĘKI Łukasz).Szybko powstał też trzeci kijaszek TAC BX66-045 oraz tworzy się kolejny, nieco mocniejsza okoniówka.

 Śledzę, macam i wygina wszystkie nowe prace Łukasza na bieżąco, jest wielka moc w tej nowej twórczości.

Delfin i delta to dla mnie "cud techniki", podziękowania dla Łukasza i Janusza Dudziaka.

 

SPARTA GÓRĄ

 

Jerzy

ps. „na temat wszelkich danych technicznych i udział Janusza D. w moich patykach kieruję zainteresowanych do Łukasza”


Użytkownik jurkan edytował ten post 13 sierpień 2018 - 05:28


#10 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18560 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 sierpień 2018 - 06:00

,że każdy kto jest zainteresowany zbudowaniem wędki może wpaść w Warszawie osobiście i obmacać 

 

pod jakim adresem mieści się pracownia Sparta Rods i w jakich godzinach jest czynna ? czy jest w planach uruchomienie strony internetowej pracowni na której będzie można zapoznać się z ofertą ?  pytam gdyż jestem z tych którzy nie mają konta na Facebooku....


  • homax, Pisarz.......ewski Piotr, ŁYSY0312 i 1 inna osoba lubią to

#11 OFFLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1675 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 13 sierpień 2018 - 07:24

Dołączę się do pytania Friko, a ode mnie : czy znajdziesz też  czas na  przeglądanie kołowrotków?



#12 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 13 sierpień 2018 - 08:06

Strona była w planach ale na chwilę obecną jest tak duże zainteresowanie że sam nie wiem czy jest mi potrzebna , mieszkam teraz w Zakręcie ( Stara Miłosna ) i w zasadzie ludzie przewijaja się od rana do nocy ale nie mam jakichś sztywnych godzin otwarcia , może to głupio zabrzmi ale staram się chociaż przez telefon weryfikować stan umysłu potencjalnego klienta , bardzo cieszy mnie fakt że wędki zamawiają ludzie którzy wiedzą czego chcą i którzy łowią piękne ryby, staram unikać się teoretyków bo poprostu nie mam czasu na internetowe dywagacje.Wrzuce wieczorem nr telefonu dla jerkbaita bo póki co korzystam z messengera z czystej wygody rozmów i łatwości wrzucania filmów z pracą wędek oraz z prywatnego telefonu bo nie ukrywam że poczta pantoflowa działa na tyle prężnie że i tak ciężko mi się wyrobić a ręce tylko 2 :)

Co do kołowrotków to przez lata uzbierało mi się grono stałych bywalców wśród znajomych, czasu coraz mniej i spojrzenie też mam inne , lubię wciąż nowinki i ciekawostki pojawiające się na rynku ale ilość zeszła na odległy tor , staram się z kolowrotkami pomagać tym najbardziej potrzebującym czyli ludziom którym się nie przelewa i mają powiedzmy jeden czy dwa młynki a serwis jest potrzebny czy naprawiać już konkretne uszkodzenia kompleksowo reanimowac złomy ;) I żeby nie było że śpię w tym temacie mamy kontakt do pewnej ciekawej i znanej firmy więc niebawem prawdopodobnie uda się załatwić tanie zamienniki szpul do daiwy r4 w minimalistycznym designie.

#13 OFFLINE   Andru77

Andru77

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1777 postów
  • LokalizacjaRoztocze

Napisano 13 sierpień 2018 - 08:44

Brawo "Sparta"!
Fajne fotki na tym ciemnym tle.

#14 OFFLINE   Tomek Wielgus

Tomek Wielgus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 519 postów
  • LokalizacjaTarnów

Napisano 13 sierpień 2018 - 09:01

Super , będę zaglądał , tym bardziej że  Delfin i Delta to jest coś co ostatnio mnie wciągnęło mocno :)



#15 ONLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 869 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 13 sierpień 2018 - 09:12

 I żeby nie było że śpię w tym temacie mamy kontakt do pewnej ciekawej i znanej firmy więc niebawem prawdopodobnie uda się załatwić tanie zamienniki szpul do daiwy r4 w minimalistycznym designie.

3mam kciuki B)



#16 OFFLINE   DP Fishing

DP Fishing

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 332 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 18:42

Super również trzymam kciuki!!! Fajnie napewno kiedyś wpadnę w odwiedziny.

#17 OFFLINE   Krzysiek Rogalski

Krzysiek Rogalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 848 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 13 sierpień 2018 - 21:04

mamy kontakt do pewnej ciekawej i znanej firmy więc niebawem prawdopodobnie uda się załatwić tanie zamienniki szpul do daiwy r4 w minimalistycznym designie.

 

Czy jest szansa na płytkie szpule do kołowrotków Daiwy po rozsądnych cenach? Również do modeli, które już nie są produkowane?



#18 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 13 sierpień 2018 - 21:14

Możliwości są ogromne i właśnie płytkie szpule były motywem przewodnim ale narazie staram się jakoś wyposrodkowac jakość z rozsądną ceną.
  • Krzysiek Rogalski lubi to

#19 OFFLINE   Andrzej2401

Andrzej2401

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 161 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Andrzej

Napisano 13 sierpień 2018 - 21:17

(...) mamy kontakt do pewnej ciekawej i znanej firmy więc niebawem prawdopodobnie uda się załatwić tanie zamienniki szpul do daiwy r4 w minimalistycznym designie.

Królu złoty, jak będzie "głęboka"  szpula do mojej Certate Finesse to jestem gotowy po rekach całować ;)



#20 OFFLINE   januszz

januszz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 618 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 21:27

Brawo,brawo.Temat Delfina i Delty mnie również mocno wciągnął i spowodował że sporo eksperymentuję w tym systemie.

Łukasz szczerze kibicuję Twojej pracowni i trzymam kciuki .







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych