Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie
AUTORSKI

Sparta Rods

autorski-rb

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
683 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 02 wrzesień 2018 - 09:05

Kilka z placu boju ,niby weekend miał być wolny ale to ostatnia chwila żeby zrobić kilka wędek więcej na blankach z kevlarem i puścić w ludzi na testy.Jesli ktoś ma dobry poligon to śmiało można pisać , z chęcią daje kije na testy na tydzień czy dwa bo sam nie mam możliwości sprawdzenia nowości w odmiennych warunkach.

Załączone pliki


  • malinabar i bartosz311287 lubią to

#62 OFFLINE   Niedzielny

Niedzielny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3780 postów

Napisano 02 wrzesień 2018 - 09:08

No nic, poczekam na jakieś „oficjalne” prezentacje i nazewnictwo, bo wciąż to wszystko zbyt tajemnicze jest ;) Nie ukrywam, ze zamawiając wędkę w pracowni wole wiedzieć jakiego producenta czy marki jest blank, głównie ze względu na opinie innych użytkowników, kwestie „poczytania” w internecie o danym blanku, jego materiale i parametrach, jak i w kwestiach reklamacji/gwarancji itp

Czy klasyczne zbrojenie w „normalne” uchwyty i spacing tez wchodzi w grę? Czy na razie tylko Iwan i Delfin, tfff, wróć Delta i Delfin? ;)
  • Werem i WronaJig lubią to

#63 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 02 wrzesień 2018 - 09:42

Już pisałem że marka będzie nowa, właściwości oraz materiał użyty do produkcji jak najbardziej będzie ujęty w opisach a dla mnie kwestia gwarancji jest tylko jedna i słuszna , dlatego sporo pracuje na phenixie :) klasyki zbroje , ale nie jest to po drodze z moja koncepcja i przekonaniami a że to wszystko staram się robić z przyjemnością unikam tego co mi nie pasuje.

#64 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9480 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 02 wrzesień 2018 - 12:43

......................Jesli ktoś ma dobry poligon to śmiało można pisać , z chęcią daje kije na testy na tydzień czy dwa bo sam nie mam możliwości sprawdzenia nowości w odmiennych warunkach.

Jakąś trociową, chętnie bym na Parsęcie przetestował. Niestety za późno na wysyłkę (o ile jest takowy kijek w ofercie testowej).

Szkoda.



#65 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 02 wrzesień 2018 - 14:23

Narazie do testow mam kilka sumowych patykow , swimbaity i crankbaity 20-100g i kilka lekkich konstrukcji typu właśnie wcześniej opisywana turbo auriga , te kije mogę udostępniać te lekkie okoniowe czy sandaczowe patyki mam już oblowione tak samo jak długie patyki 2.6-3.0 m o różnych wyrzutach.

#66 OFFLINE   Del Toro

Del Toro

    Ekspert

  • Moderatorzy
  • 7988 postów
  • LokalizacjaLondyn, UK

Napisano 02 wrzesień 2018 - 16:52

Mocniejsze swimbaity tak do 150-180g 2.6m tez beda?

I informuj jak jakies travele beda dostepne.



#67 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 02 wrzesień 2018 - 17:18

Japonskich blanks robionych w japoni! prawie nie ma jest pare firm ktore mozna liczyc na palcach jednej reki od nich kupuje blanki o swoich spe yfikacjach pare firm ktore tez mozna policzyc na palcach drugiej reki. Reszta azjatyckiej produkcji pochodzi w wiekszosc z chin (blank) mimo ze maja naklejke made in Japan co oczywiscie nie swiadczy o jakosci blanku i calej wedki .Wiec czy Januszowe blanki beda chinskie czy z ksiezyca nie wiele to zmienia wazne zeby byly zgodne z parametrami i oczekiwaniami dystrybutora a mysle ze nie wielu znas ma rozeznanie w weglu graficie szkle i ich kompozytach jak Janusz.

Użytkownik sharkfishing edytował ten post 02 wrzesień 2018 - 17:22


#68 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 02 wrzesień 2018 - 17:28

Japonskich blanks robionych w japoni! prawie nie ma jest pare firm ktore mozna liczyc na palcach jednej reki od nich kupuje blanki o swoich spe yfikacjach pare firm ktore tez mozna policzyc na palcach drugiej reki. Reszta azjatyckiej produkcji pochodzi w wiekszosc z chin (blank) mimo ze maja naklejke made in Japan co oczywiscie nie swiadczy o jakosci blanku i calej wedki .Wiec czy Januszowe blanki beda chinskie czy z ksiezyca nie wiele to zmienia wazne zeby byly zgodne z parametrami i oczekiwaniami dystrybutora a mysle ze nie wielu znas ma rozeznanie w weglu graficie szkle i ich kompozytach jak Janusz.


W rzeczy samej, niestety wiele osób nieświadomych dalej kupuje marketingowy bełkot i kupuje chrust z kilkuset procentowymi przebiciami bo ma japońską nazwę. Dzisiaj dużo firm w tej branży kieruje się ekonomią która nijak idzie w parze z jakością.
  • ManieQ i januszz lubią to

#69 OFFLINE   sharkfishing

sharkfishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Lokalizacjachicago
  • Imię:bruno
  • Nazwisko:dadej

Napisano 02 wrzesień 2018 - 18:11

Nie zgodze sie co do jakosci np Smith robi blanki w chinach i wedlug wielu specow jest w pierwszej 5 ja jako nie jestem expertem i jeszcze mi troche do zobaczenia zostalo typowal bym napewno w pierwszej 10 i postawie ma to reke(oczywiscie tesciowej)
Nastepne rzecza kazdy chce blanki made in Japan ale mysle ze jest NIE duzy odsetek forumowiczow na calym swiecie nie tylko na jerku ktorych na nie stac poniewaz japonscy producenci nie sprzedaja blankow wiec trzeba kupic wedke i ja przezbroic a mysle ze nie wielu stac na taka impreze wiec zostanie naj China ktora nie jest taka zla jak ja maluja a czy to Japan czy China w topowym wykonaniu lamia sie tak samo wczesniej czy pozniej lepiej pozniej oczywiscie 😀

#70 OFFLINE   bartolo

bartolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 467 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 wrzesień 2018 - 11:08

Łukasz, dołączam się do pytania o travele.
Masz coś na stanie, szczególnie coś od 20lb w górę?

#71 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 03 wrzesień 2018 - 11:50

Łukasz, dołączam się do pytania o travele.
Masz coś na stanie, szczególnie coś od 20lb w górę?


Pisałem już że coś będzie w zimę ale na chwilę obecną ja się nie zajmuje ta seria bo nie mam aż tyle pojęcia żeby projektować tak trudne blanki

#72 OFFLINE   bartolo

bartolo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 467 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 wrzesień 2018 - 15:10

Pisałem już że coś będzie w zimę ale na chwilę obecną ja się nie zajmuje ta seria bo nie mam aż tyle pojęcia żeby projektować tak trudne blanki

 

Dzięki. Jak coś się pojawi daj znać w wątku. Widać, że parę osób jest zainteresowanych.



#73 OFFLINE   Werem

Werem

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 620 postów
  • LokalizacjaHajnówka
  • Imię:Jerzy

Napisano 03 wrzesień 2018 - 17:06

Pisałem już że coś będzie w zimę ale na chwilę obecną ja się nie zajmuje ta seria bo nie mam aż tyle pojęcia żeby projektować tak trudne blanki

 

Jeśli "projektujesz" blanki łatwiejsze,bo takie można wyciągnąć wnioski po powyższym wpisie, to znaczy że masz bardzo szeroką wiedzę...Nie wiem, czy mam chylić czoło przed tym, czy traktować to z przymrużeniem oka...No chyba, że łatwiejszych też  nie projektujesz....


Użytkownik Werem edytował ten post 03 wrzesień 2018 - 17:29


#74 OFFLINE   Krzysiek Rogalski

Krzysiek Rogalski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 848 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 03 wrzesień 2018 - 18:21

W rzeczy samej, niestety wiele osób nieświadomych dalej kupuje marketingowy bełkot i kupuje chrust z kilkuset procentowymi przebiciami bo ma japońską nazwę. Dzisiaj dużo firm w tej branży kieruje się ekonomią która nijak idzie w parze z jakością.

 

Hm... Czyżby chodziło tu m.in. o mające na tym forum niezłą renomę i popularne blanki na litery "M" i "S" ? :rolleyes:

 

Żeby nie było  - sam mam trzy kije ukręcone na blankach "M" i złego słowa nie mogę na nie powiedzieć :)



#75 OFFLINE   spinspektor

spinspektor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 419 postów
  • Lokalizacjaxyz

Napisano 03 wrzesień 2018 - 20:18

Jestem szczęśliwym posiadaczem kija zbudowanego przez Łukasza zupełnie niedawno temu ;)

Gdzieś go nawet widzę na fotkach w #2 poście :D

Super robota i świetny patyk, który idealnie mi leży, chociaż początkowo byłem sceptycznie nastawiony do "delfina"

Czasem jednak warto posłuchać fachowca :)

Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć robotę Łukasza na "żywca" to będę na SFP w Poznaniu 8.09 :)

pozdro

 

Ps. Zgubiłem dzisiaj bezinwazyjny zaczep na przynęty... dramat... :D


Użytkownik spinspektor edytował ten post 03 wrzesień 2018 - 20:19


#76 OFFLINE   Profil_Nieaktywny

Profil_Nieaktywny

    Sparta Rods

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3476 postów
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Borucki

Napisano 03 wrzesień 2018 - 21:05

Podeślę Ci kilka w tygodniu ;)

#77 OFFLINE   pstrągman

pstrągman

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 804 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 03 wrzesień 2018 - 22:34

W rzeczy samej, niestety wiele osób nieświadomych dalej kupuje marketingowy bełkot i kupuje chrust z kilkuset procentowymi przebiciami bo ma japońską nazwę. Dzisiaj dużo firm w tej branży kieruje się ekonomią która nijak idzie w parze z jakością.

To mówisz że Mikado nie jest japońskie?  :)


  • bassy, homax i Profil_Nieaktywny lubią to

#78 OFFLINE   spinspektor

spinspektor

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 419 postów
  • Lokalizacjaxyz

Napisano 04 wrzesień 2018 - 04:15

Brzmi japońsko jak nic Mii-Kaa-Doo, San zresztą🤣
  • esox34 lubi to

#79 OFFLINE   elpojo

elpojo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 874 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 04 wrzesień 2018 - 07:40

Coś tam sandaczowego w długości 6'6''-7' pod 10-30gr + guma mógłbym potestować na zaporówkach...



#80 ONLINE   Wedkarz 1987

Wedkarz 1987

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 159 postów

Napisano 04 wrzesień 2018 - 08:58

Ja zapytam o blank pod szczupaka 2.50-2.60m pod gumy 15-19cm i jerki do 60g.
Jest coś fajnego i jaka kasa?





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: autorski, autorski-rb

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych