Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Rybomania WARSZAWA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   bencur

bencur

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 775 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Tarnowska
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Sz

Napisano 08 grudzień 2019 - 13:01

Coś ok 22zl bilet kupiony przez neta i do tego parking 20zl A w środku żenada A nie targi....

#102 OFFLINE   vako

vako

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1395 postów
  • LokalizacjaLoża Szyderców
  • Imię:Mariusz

Napisano 08 grudzień 2019 - 14:19

Mam niedaleko. Dobrze, że mnie tam nie było :D. Lepiej na tę okoliczność zamówić coś na jerkbatowej giełdzie.


  • Tiur lubi to

#103 ONLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1051 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 grudzień 2019 - 14:37

Traktowanie targów jako miejsca, gdzie się obkupimy i to jeszcze w promocyjnych cenach, nie jest dobrym pomysłem. Spotkałem kilku znajomych, pogawędziliśmy, kupiłem cztery wobki od naszych forumowiczów i to tyle. Przynajmniej miałem blisko, bo wyjazd do Poznania sprzed kilku lat jeszcze odbija mi się czkawką. Daleko i beznadziejnie. Upewniam się za każdym razem, że takie impezy to nie moja bajka. Ot taki nieszkodliwy przerywnik pomiędzy przeuroczymi spotkaniami nad Czerniakowskim, w Korsarzu, czy na Polnej. Pogawędziłem z Dawidem (pierwszy raz w realu). Wielka szkoda, że już go tu nie ma. Bez takich wędkarzy forum dużo traci. No i jeszcze ten wszechobecny smród. Karpiarze powinni organizować swoje targi. Albo wystawiać się gdzieś obok. Jeśli miałbym polecić nieobecnym, to zdecydowanie Targi Rękodzieła w Łomiankach.
  • Paweł nizinny, darek3523, David77 i 1 inna osoba lubią to

#104 OFFLINE   BazyL

BazyL

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5417 postów
  • Imię:Kamil

Napisano 08 grudzień 2019 - 14:55

Właśnie miałem zapytać w czym jest problem, w tym, że targi nie są oczekiwanym targiem, czy przekrój oferty do obejrzenia/pomacania taki kiepski ?

Użytkownik BazyL edytował ten post 08 grudzień 2019 - 14:56

  • S.N. lubi to

#105 OFFLINE   anpart

anpart

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisano 08 grudzień 2019 - 15:12

Oferta zdecydowanie za słaba a  targiem to są dla organizatorów.



#106 ONLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1051 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 grudzień 2019 - 15:24

Generalnie idea tego typu imprez nie powinna mieć nic wspólnego ze sprzedażą. Albo targi albo kiermasz. Targi raczej powinny służyć zaprezentowaniu nowości, ciekawostek, i wszelakiej maści oferty dla klientów z branży z jednoczesnym udzielaniem informacji, gdzie jest ona dostępna w sprzedaży. Zamienianie stoisk w sklepiki świadczy o słabości branży i szukaniu kasy, chociażby na zwrot kosztów poniesionych za udział w impezie. I robi się z tego misz masz. Pontony i wódki regionalne, pellet na wagę i Evinrude 200 KM, styropianowe samolociki i kolejka w sklepie Pleciona.
  • eRKa i bob74 lubią to

#107 ONLINE   cyprys19

cyprys19

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3928 postów
  • Lokalizacjapułtusk okolice
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:k

Napisano 08 grudzień 2019 - 15:26

Chyba od trzech lat śledzę relacje i ciągłe narzekania ,a i tak ludzie się nie uczą i ciągle uczestniczą w tych targach :blink: :unsure:


  • Sławek77 i rothen lubią to

#108 ONLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10127 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 08 grudzień 2019 - 15:47

Nie poniosłem kosztów związanych z parkingiem  i wejściówką więc patrzę na imprezę o ponad 50 zeta taniej ;) Nie oczekiwałem rewelacji sprzętowych ... bo czym mogą tam zaskoczyć forumowiczów z j.pl? Jak pisałem spotkałem się z dawno nie widzianymi kolegami wędkarzami oraz z fascynatami starego sprzętu w tym z Panami Ciosem i Kochańskim. Choćby krótka rozmowa z nimi i pochwalenie się moja perełką , najnowszym nabytkiem od SUM Warszawa zrekompensowało mi czas stracony na dojazd. Zakupy potraktowałem okazjonalnie na zasadzie, że coś wpadło mi w oko (a nie będę ściemniał, że dzięki przyjaźnią forumowym, ceny dostałem bardziej niż okazjonalne ;)

Po tylu latach istnienia tej imprezy, jeśli ktoś oczekuje Bóg wie czego to popełniania błąd już na starcie.

Należy zmienić percepcję...i dobrze się bawić lub 5 dyszek wydać na j.pl ;)  :)  


Użytkownik BOB edytował ten post 08 grudzień 2019 - 15:48


#109 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6190 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 08 grudzień 2019 - 18:13

Nie zdziwię się, jeśli uczestniczyliście w wydarzeniu o randze historycznej. Drugiej i ostatniej Rybomanii w Warszawie. W lutym zaczynają się trzydniowe targi w Nadarzynie, które organizatorzy reklamują jako największe w Polsce. Rybomania czuje konkurencję za miedzą i odpowiedziała reklamami "największych targów w Europie" po czym spartoliła imprezę. Na całą imprezę było podobno kilku rękodzielników, kiedy wykupywałem stanowisko w Ptaku było w strefie rękodzieła już 20 wystawców. Ani jedna ani druga impreza to oczywiścue nie Garaż gdzie oprócz rękodzieła można kupić pierdyliard innych rzeczy ale ja zamierzam pogonić dodatkowo ok 20 moich spinningów bo już mi się to nie mieści w pracowni i ponamawiam garażowiczów, żeby przemycili trochę GSowej kontrabandy na stoiska ;)
  • BOB, rothen i S.N. lubią to

#110 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8446 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 08 grudzień 2019 - 18:33

Nie zdziwię się, jeśli uczestniczyliście w wydarzeniu o randze historycznej. Drugiej i ostatniej Rybomanii w Warszawie. W lutym zaczynają się trzydniowe targi w Nadarzynie, które organizatorzy reklamują jako największe w Polsce. Rybomania czuje konkurencję za miedzą i odpowiedziała reklamami "największych targów w Europie" po czym spartoliła imprezę. Na całą imprezę było podobno kilku rękodzielników, kiedy wykupywałem stanowisko w Ptaku było w strefie rękodzieła już 20 wystawców. Ani jedna ani druga impreza to oczywiścue nie Garaż gdzie oprócz rękodzieła można kupić pierdyliard innych rzeczy ale ja zamierzam pogonić dodatkowo ok 20 moich spinningów bo już mi się to nie mieści w pracowni i ponamawiam garażowiczów, żeby przemycili trochę GSowej kontrabandy na stoiska ;)


Szykuj już GS 😉
  • Hesher i S.N. lubią to

#111 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6190 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 08 grudzień 2019 - 18:47

Piotrze, to jest bardziej decyzja Pawła @Friko z tego co się orientuję. Musicie z nim rozmawiać bo nie chcę nieporozumień. Wystarczy, że same przygotowania do Garaża są trudnym zadaniem. Nadarzy się Wam świetna okazja żeby dowiedzieć się od "samej góry" jakie są plany dotyczące Garage Sale w Korsarzu.
  • BOB i S.N. lubią to

#112 ONLINE   Maciej W.

Maciej W.

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1051 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 grudzień 2019 - 20:40

Piotrusiowie drodzy. Z racji, że w Korsarzu będzie kilku gorących zwolenniczaków GS-u, należy przeprowadzić poważną rozmowę z Nadmoderatorem i poprowadzić sprawy we właściwym kierunku. Widać, że wszyscy są entuzjastycznie nastawieni do imprezy. Rzecz we wzajemnym porozumieniu i ustaleniu pryncypiów.
  • Piotrek Milupa lubi to

#113 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6190 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 08 grudzień 2019 - 20:53

Amen
  • Piotrek Milupa lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych